Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Tényleg nagy élmény, csak néha idegesítő, de ezt a videóban is elmondják:)
A nehézségi szinttel sincs baj, nem egy könnyű játék, vagy csak én vagyok béna:)

(#2) Morden24 válasza eddie17 (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor valszeg én is béna vagyok.
Még nagyon keveset nyomtam vele, mert tegnap érkezett meg, de Zealot fokozaton egészen jó kis kihívást jelent.
Persze lehet, hogy ha hozzászokok, akkor már nem lesz ilyen gond :)

Sectumsempra - For Enemies

(#3) eddie17 válasza Morden24 (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Én őszintén megmondom, zealot-on kezdtem, de nagyon kezdett kifogni rajta, meglestem, hogy nincs acsihoz kötve nehézségi szint, így visszavettem egyel. Nekem a játékélmény a lényeg, nem az, hogy idegbajt kapjak:) Kapok eleget mástól:D

(#4) Morden24 válasza eddie17 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jogos, én sem azért játszom, hogy nőjön az e-penis a nehéz fokozat miatt.
Általában mindig normal-on kezdem el (itt a Zealot volt az), aztán ha túl gagyi, megy feljebb, ha nagyon karc, megy lejjebb (nincsen arrar időm, hogy 123-szor álljak neki egy pályának a kihívás miatt, szórakozásból játszom, nem hivatalból :D).

Ellenben effektíve csak a tutorial hentet nyomtam le a Halállal, és először megmeredtem. Igaz, utána rájöttem, hogy lehet blokkolni is, akkor már azért jobban ment :D, de úgy is volt benne kihívás.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) mnmlst válasza eddie17 (#1) üzenetére


mnmlst
tag

Én csak a demo-val játszottam, de azért abban is lehet tapasztalni a frusztrációt rendesen :) Viszont a későbbiekben meg fogom venni. Amikor már nem lesz ennyire új. Annyira nem egy nagy etwas, de hentelni sokszor jó :DD

(#6) eddie17 válasza Morden24 (#4) üzenetére


eddie17
addikt

Mondjuk talán nincs is baj az ellenfelekkel a pöcsös csajokig. Ott döntöttem a könnyített fokozaton. Meg majd ha jönnek az ugrálós, mászkálós részek, kíváncsi leszek mit szólsz hozzá:D Igen a blokkolás létszükséglet, meg sokszor az elugrás is.

mod:
msnmlst: Érdemes lesz majd megvenni, a demó nem mutatja meg a teljes valóját a játéknak:)

[ Szerkesztve ]

(#7) m.zsolti89


m.zsolti89
csendes tag

Igen, nem egy könnyű játék, de miutå már egyszer végigjátszottad, a meglévő fejlesztésekkel kezdheted el a következő játékot, ez sokban megkönnyiti a dolgot. Egyébként nagyon jo játék, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.