Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

rekt

(#2) Vakegérke válasza #56230144 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt a gyereket nem neveli, hanem tartja az anyja. Hogy engedheti meg, hogy a gyerek lehordja mindennek, törjön-zúzzon?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) #56230144 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


#56230144
törölt tag

Van olyan vidi is ahol a muterját pofozza fel a gyerek

(#4) 8th válasza #56230144 (#3) üzenetére


8th
addikt

Megérdemli. Talán meg kellett volna nevelni.

(#5) #56230144 válasza 8th (#4) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem az anya pofozza a gyerekét, fordítva.

(#6) 8th válasza #56230144 (#5) üzenetére


8th
addikt

És erre mondtam én, hogy megérdemli.

(#7) #56230144 válasza 8th (#6) üzenetére


#56230144
törölt tag

ja értem :D

(#8) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Saját tapasztalatomból a büntetéssel semmit nem oldott meg az anya, meg a folyton presztrálással nyaggatással.
Jó hogy bömböl a külyök.

Csak súlyosbítja a helyzetet. Amit a gyerek képtelen kezelni.-> bömböl mert az érzéseit nem érti az anya.

Az anya meg képtelen megérteni, hogy az amit a gyerek csinál az számára fontos és nem vesszük el tőle.
Nem döntünk fölötte, hanem beismerésre vezetjük. vagy arra sarkaljuk hogy abban a dologban(akár lehet hasznos is..IT meg miért ne lenne az) profi legyen.

angol valós fordítás:
https://www.youtube.com/watch?v=ap4vqjJ9hzM

hogy kellett volna kezelni:
Mennyi idő kell még?
10 perc,
oké fiam
20 perc mulva visszajön
alkut kötöttünk 10 perc letelt 20, lásd be fiam, letelt.
kénytelen lesz igazat adni a szülőnek.

Ha érzi hogy korrekt voltál vele ő is korekt lesz veled. és megbízik benned és nem akar visszaélni a bizalommal.
Úgy gondolom messze hatásosabb mint mint a bömbölő gyerek fülébe ordibálni és piszkálni hogy hagyja abba.

[ Szerkesztve ]

(#9) Vakegérke válasza angyalpc2 (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem egyezik a véleményünk. Egy sz*ros kölyök nem juthat el odáig, hogy megfellebbezze a szülő szavát, mondhatnám úgy is: parancsát.

És ehhez mit szólsz?
"YOU'RE A STUPID BITCH! GO TO HELL! I HOPE YOU DYE!"
Feltételezhetően nem kell lefordítanom, hogy érthető legyen.

Szóval még egyezkedni kéne ezzel a sz*ros kölyökkel? Azt ám, inkább nadrágszíjat neki!

Tény, hogy nem egyedül a gyerek a hibás. Ha nevelték volna, nem lenne ilyen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) 8th válasza angyalpc2 (#8) üzenetére


8th
addikt

Igen csak ezt egy elfajult 8éves gyereknek már hiába mondod. Ez a nő meg szépen kudarcot vallott mint szülő. Gyereknevelésből egyes.

Vakegérke: Semmilyen szinten nem vagyok híve a testi fenyítésnek. Ha egy szülőnek már ütnie kell a saját gyerekét, hogy elérjen nála valamit akkor az már régen rossz. Aki kezet emel a gyerekére az nézzen magába és gondolkozzon el rajta, hogy mit rontott el ennyire.
Viszont szerintem is teljességgel elfogadhatatlan, hogy egy gyerek sakkban tartsa a szülőt. Nekem nekiállt volna így hisztizni két perc múlva megunom és úgy vágtam volna bele ruhástól egy kád hideg vízbe, hogy csak úgy nyekken. A következő alkalommal pedig a szeme láttára tokkal vonóval kivágtam volna gépet az ablakon és szia. Ne bacca már meg az isten, hogy egy ilyen elkényeztetett elvadult kis zsarnok legyen a góré a családban. A hűtőszekrény sarkát láttad, hogy szét van barmolva? Milyen fatökű szülő nézi el ezt a kölkének? Borzasztó. És ezek szaporodnak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az eredeti videóban miről volt szó, játékfüggőségről? :) És ez valami keleti scriptelt reality, vagy mi? :DDD

(#12) Vakegérke válasza 8th (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lényeget illetően egyetértünk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) #56230144 válasza Crystalheart (#11) üzenetére


#56230144
törölt tag

(#14) Vakegérke válasza #56230144 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

A megengedő nevelési módszer eredménye. Örülhetnek a gyermekjogi aktivisták.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.