Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Anno vaterán volt ilyen eladó, legalábbis egyet láttam, ő mindenféle női ruhát árult, de inkább a lenge fajtából, és nem volt rest rengeteg képet felpakolni, az arán kívül minden látszott, a dekoltázs mindig kiemelt volt, "épp ilyen" volt a ruha...mindig. Mindenki odavolt érte, ahogy olvastam a kommenteket. Kár, hogy nem mentettem le pár oldalt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) daenerys válasza Samus (#1) üzenetére


daenerys
tag

Aki csorgatja a nyálát, az nem vevő, bók meg elég attól az egy embertől. :B

Egyszer odajött hozzám egy srác a Nyugatinál, hogy hogyan jut el a Lehel térre, majd a következő kérdése az volt, hogy hosszasan felsorolta, hogy mehetnénk a Margitszigetre meg moziba meg kávézóba (stb.) és hogy lenne-e hozzá kedvem. Na most egy laza 20 másodperces ismeretség után ez egy kicsit sok volt. :Y

(#3) Švejk


Švejk
őstag

Bunkókkal bunkón - s ebben áll a nagy titok :K

(#4) kemotox


kemotox
addikt

SÍROK :DDD Ilyen tényleg van??? Beszarás:D Dilemmáról meg annyit, hogy túl kedves voltál :D

(#5) daenerys válasza kemotox (#4) üzenetére


daenerys
tag

Köszönöm. :DD

Egyébként a notimat mely még mindig nem kelt el, de nyilván átok ül rajta, mert eddig csak hasonló érdeklődők voltak egy szintén egri-battai és még ki tudja hány városból írogató rém akarta megvenni, ő félig némettanár, félig egri szexpartnerkereső "apuka" volt, akinek "nagyon csalódott a gyereke, mert pont ilyen gépet akart," vele nem bántam ennyire kesztyűs kézzel.*

*: ez azt jelenti, hogy olyan szinten égettem be, és olyan durva dolgokat írtam neki, hogy huh. Amikor a 30-ik kamu regisztrációs üzenetet kapod, hogy kell neki, és megvenné, de már látod, hogy a nickje alapján ugyanaz az ember, csak az Isten barma Barnabás helyett Zoltánt ír, de az emailcíme ugyanaz... Oké, hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#6) Gergosz2 válasza kemotox (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

én már semmin sem lepődöm meg! :D

Amúgy van egy képed miközben hordod a papucsot? :D

;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) peter9228 válasza daenerys (#5) üzenetére


peter9228
aktív tag

Érdekelne a laptop, van róla képed miközben használod?

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) Mardel92


Mardel92
tag

És olyan, ahol papucsba használod a laptopot? :P ;]

(#9) Mustaros


Mustaros
aktív tag

(#10) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

daenerys megkert pu-ben, hogy ezt tegyem fel, kozkivanatra:

:DD

• Flies around shit - bees around honey •

(#11) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És ezt a bejegyzést pont egy olyan oldalon kellett publikálni, ami köztudottan tele van kiéhezett informatikusokkal? :DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) cryingdr4g0n válasza lezso6 (#11) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Szerintem is meggondolatlan lépés volt. :D

• Flies around shit - bees around honey •

(#13) #56230144 válasza lezso6 (#11) üzenetére


#56230144
törölt tag

The internet is a dangerous place... ;]

(#14) daenerys válasza cryingdr4g0n (#12) üzenetére


daenerys
tag

Az, hogy ki miért van kiéhezve, azt már ne is említsük, igaz? :((

(#15) bdlackoo


bdlackoo
tag

korulbelul 1 eve a baratnemat is betalalta egy ilyen. annyi kulombseggel, h mi kuldtunk neki kepet. igaz az en 46 os labamon volt a 37es szandal. irtuk is, hogy nem jo a labamra azert szeretnem eladni. de nem vette meg igy se... igazabol nem is valaszolt :(

dinosaurs are jesus ponies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.