Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

úgy is csalás áldozata lehetsz, ha jóhiszemű vagy, de úgy is, amikor az elején is tudnod kellett volna, hogy abból jó nem sülhet ki. mégis csinálják sokan. ezeken az áldozatokon nincs mit védeni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) sutykuru


sutykuru
tag

A csaló jelentős topicba azért sokan az autópálya közepén futkároztak.

Az itteni és a vaterás értékelésekről sokszor ez a vicc jut az eszembe:
"Négy székely ül körben egy asztalnál. Az asztalon egy flaska áll. Az első megfogja, húz belőle egy nagyot, lerakja az üveget. A második szintén megfogja, húz egy nagyot, lerakja. A harmadik szintén. A negyedik is meghúzza, majd miután lerakja, megszólal:
- Ez petróleum!
Az első végigméri és megszólal:
- Az."

(#3) daenerys válasza sutykuru (#2) üzenetére


daenerys
tag

Egyesek nyilván hazardíroztak, de mások nem... eleve az utánvét erőltetése is gázos itt is, nem véd semmitől, drága, és én eladóként kockáztatnék vele, mert 2000+ Ft-ba kerül, ha nem veszi át a majom a cuccot. Minden lehetőség a személyes átvételen kívül GÁZ, sőt a személyes átvétel is az lehet, és a társadalmi elvárások miatt ott sem biztos, hogy megmondja az ember, hogy "kösz, ezt a sz.rt nem kérem". Még a boltban sem nézik meg vagy ellenőrzik az emberek az új terméket, max puffogva visszahozzák.

A "tudhatta volna" kategóriát tovább kellene definiálni, hogy mégis miből kellene tudni, és milyen pont az, amikor már túl jó egy lehetőség, és gyanút kéne fogni. Én is pár száz forintért adtam el az új memóriakártyáimat, az már szerinted túl jó a vevőnek, és gyanús az eladás? Mert a vengri, az mindig nagyon olcsón akar nagyon jót, és nem szeret fizetni érte, sem elmenni érte. Az igényekkel is komoly baj van. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) sutykuru válasza daenerys (#3) üzenetére


sutykuru
tag

Szerintem akkor meg is érdemli, ha sz.rt vesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.