Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) d@vee


d@vee
őstag

Ennek a bejegyzésnek nem sok értelme van, csak nem értem, miért olyan nehéz elfogadni, hogy lehet másnak eltérő véleménye valamiről, de közben igaza is lehet.
Miért nehéz megérteni, hogy az eltérő vélemény nem feltétlen jelent leblamálást, belekötést, vagy leszólást.
Egy eltérő vélemény egy jó beszélgetés nyitánya is lehet, csak hajlandónak kell lenni rá, nem azonnal támadásnak venni a dolgokat. Nem mindenki veszekedni és piszkálni járkál a fórumra, nem mindenki troll.

Ja

(#2) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nem tudod mi a gamer pc. Nincs igazad. Töröljed a topikot. ;] ;]

Mi történt még mióta olvastam/írtam a másik topikba? Csak most vettem észre, hogy törölve lett.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#3) bakter24


bakter24
őstag

Az első gémer PC-m egy C64 volt. Problem?! :DDD

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#4) d@vee válasza nonsen5e (#2) üzenetére


d@vee
őstag

Én sem tudom :( Egyik pillanatban még megnéztem az egyik választ, a másikban már a válasz gombra sem tudtam kattintani.
Szerintem a készítő törölte a bejegyzést, mivel nem láttam olyan dolgot benne, ami miatt egy moderátor tehette volna. De kitudja, talán elsiklottam egy szabályellenes dolog felett.

Ja

(#5) Eastman válasza d@vee (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Kifakadtál és kezdőhsz-ben folytatod? Nem egy nyerő megoldás. ;]

Ennyire feszít az öccá? Mit szólnál egy egymilliós outlet mac-hez? ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) nonsen5e válasza Eastman (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

De aztán mikrokarc se legyen rajta mert viszem vissza. ;]

mbalint987: Hogy lehessen trollkodni.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) mbalint987 válasza d@vee (#1) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Ismerek az előző témának írójához hasonló embereket, egy közös biztos van bennük: nincs értelme vitatkozni. Nem érdeklik őket az észérvek, az eltérő vélemények, az ő véleményük szent és sérthetetlen. Hogy miért? Azért mert ők mondták.

Feltételezem, hogy ezt te is tudod, de akkor miért nyitottál új témát ennek? Tudod, okos enged...

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#8) RexMaximus válasza d@vee (#1) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

A nickedben szereplo @ a szuletesi datumodat takarja? :D

(#9) mbalint987 válasza RexMaximus (#8) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Ezen mondjuk felröhögtem... :DD

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#10) Lenry válasza RexMaximus (#8) üzenetére


Lenry
félisten

:DDD
szép :C

egyébként ha az említett topik tulaja tényleg 95-ben született, akkor ma már 22 éves. ihat, vezethet, szavazhat, miközben a jelek szerint egy 12 éves szintjén van bizonyos szempontokból. ez a durva.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) RexMaximus válasza Lenry (#10) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Lehet bepityokazott, es feljott ide. Nincs ezzel baj, regebben IRC-n mi is csinaltunk ilyet lanozas utan. Amikor mar kb vizszintesen voltunk es igy nem tudtunk kiteljesedni a jatekokban :D

A fene egye meg... IRC-zik meg egyaltalan valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#12) DeFranco válasza RexMaximus (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

óóó olyan szép hszt rittyentettem arról, hogy a gémer részét le..om 30 éve játszok számítógépen de soha nem foglalkoztam vele, hogy gémere a gépem, hanem játszottam vele így nem is értek a magasfliozófiához. viszont azt megjegyezném ha ő '95-ös tehát 22 éves akkor olvasson sokkal többet és gyakoroljon szabatosan fogalmazni, mert a szöveg minősége kb. 14 éves szint és ha így indul neki az életnek akkor nagyon sokszor fogják nagyon kiröhögni és egy papucsállatkacsilló szintjén lesz beleszólása a saját ügyeibe. :D

de mire ezt szabatosan megfogalmaztam törölték a bejegyzést. az usert sem találtam utána, szerintem trollreg.

[ Szerkesztve ]

(#13) Redneck


Redneck
veterán

Én tudom mitől tutira Gamer:
-világító alkatrészek és perifériák (RGB LED minden mennyiségben)
-a felső kategória ár/érték bajnok alkatrészeinél legalább 50%-kal drágább de csak 10%-kal gyorsabb fő komponensek
-horror árú monitor, lehetőleg minél nagyobb felbontás és képfrissítés
-túltolt vízhűtés
-túlárazott perifériák
-gamer szék, abban van a skill
-játékok közben a fél kijelzőt kitakaró Afterburner OSD
-közvetítés akció közben

Aztán rájössz hogy sok port milyen szarul fut, de legalább elvertél egy csomó pénzt. 😆

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nekem olykor "gémer" PC-m van. Olykor grafikus munkaállomás. Néha szoftverfejlesztő. Máskor szerver. Minden az, amire használod. Ennyikeh. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Redneck


Redneck
veterán

Nekem sajnos sosem volt. Még a VGA-mon sincs RGB LED. Tiszta tré, tudom. Se mecha bill, se géjmer szék. Nem is tudom néha, minek akarok PC-n játszani így.

Mondjuk tényleg legközelebb konzol lesz, ott mi adja meg a Gamerséget? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16) d@vee válasza RexMaximus (#8) üzenetére


d@vee
őstag

Ne próbálkozz, nem randizom veled :DDD

( #7 ) mbalint987
Ez itt egy fórum, okos enged szöveggel szinte hsz-ek sem lennének :D

A konzolokban is van led, ha más nem, a bekapcsoló gombnál. Van led= gamer.

Ja

(#17) oriic válasza RexMaximus (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#18) Lenry válasza Redneck (#13) üzenetére


Lenry
félisten

kár, hogy itt nem lehet hozzászólásokat felszavazni :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Redneck válasza Lenry (#18) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm!

Reméltem hogy lesz olyan aki átérzi milyen elkorcsosult ez az egész PC Gamer történet. 😆 Szombaton megjelenik egy írásom az eddigi konfigjaimról. Drága alkatrész, vagy vérgémer cucc elvétve lesz benne, de azért mindig jókat játszottam...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20) RexMaximus válasza DeFranco (#12) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

En is azt hittem, hogy trollreg, de ugy tunik megsem :) - Az eredeti poszt - [link]

(#16) d@vee

:D

(#21) totron válasza DeFranco (#12) üzenetére


totron
addikt

Az egyénen belül nincs disszonancia legalább: a szövegezettség szépen egybevág a problémakörrel (a problémának megélttel).

(#22) totron válasza Redneck (#13) üzenetére


totron
addikt

Billentyűzeten LCD kijelző. Az RGB LED-es verziók buzibárok netkávézó szekcióiban jól alkalmazható. Tényleg, vannak még működő netkávézók?

(#23) mbalint987 válasza d@vee (#16) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Mondjuk ezzel a bejegyzéssel kissé túltoltad szerintem... Az előző topic szóváltása kerek egész 0 percnyi időt ért, erre te rászántad magad, írtál egy bejegyzést, stb.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#24) #56573440 válasza Redneck (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

Vízhűtést túltolni olyan mint a rakott krumpliba túl sok kolbászt és tojást tenni. Van az a szög de neeemlehet. Talán az egyetlen dolog a világon ahol a több jobb és a még több az még jobb ;]

Nem ez a gond szerintem a gamer gépekkel, elég kevés ember van aki dedikáltan játékra 1080ti sli-t szúr a toppos i7 meg 64 giga mellé. Ezért kell definíció szerint a gamer gépbe az rgb minden. Lásd 1 literes 206-osra a sportkipuff. Menni alig fog de messziről hallod hogy mindent megtenne érte... jólláthatósági gamernek hívom ezeket :D

A környezetemben a gamer gép valami 5 éve is mid vga-ra épül, nem milliós végösszeggel, ami bőségesen elég, mert hc gamer fiatalabb korosztálya amit látok az league, dota, cs vonalon korlátozódik, arra meg nem kell a 4 way sli.

(#25) Medocsabi válasza d@vee (#16) üzenetére


Medocsabi
addikt

Egy játékkonzolnál kevesebb gémer dolog van nem? :)

(#26) Lathronos válasza Medocsabi (#25) üzenetére


Lathronos
őstag

Ott a pont. :K Ezzel a hozzászólással viszont szerintem elindítottad a melyik konzol az igazi "gamer"(PS,Xbox, Nintendo) háborút. :DDD

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#27) Dilikutya válasza Lathronos (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a gémer:

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) d@vee válasza Medocsabi (#25) üzenetére


d@vee
őstag

Persze, a ledes dolgot csak viccnek írtam. De ebbe ne menjünk bele, valak szerint konzolon nem lehet játszani, mert nem 4K 144Hz...

Ja

(#29) RexMaximus válasza Dilikutya (#27) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Na, erre nem is gondoltam. Talaltal egy uj kategoriat, a Gamer Klonok :D

(szerintem egy sega koppintas lesz ez, vlsz a piaci sarga kazettas jatekokhoz)

(#30) Redneck válasza Dilikutya (#27) üzenetére


Redneck
veterán

Havernak ugyanilyen volt, nekem csak Ending-Man Terminator 3. Sárga kazettás. 😋

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#31) Dilikutya válasza RexMaximus (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

Persze, hogy a lengyel piaci SEGA koppintás! Akinek ilyen nem volt, az nem gémer, csak homár. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) RexMaximus válasza Dilikutya (#31) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

es meg 'öccába se kerul, tuti gémer biznisz :D

(#33) totron válasza d@vee (#1) üzenetére


totron
addikt

+1000

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.