Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Wazz... :Y Én titokban felgyújtanám a szervízt. Minimum. :(((

ps:
4GB-os kártya Józsefvárosi piacon pár ezer csak. ;)

És nyugodtan írd le annak a szervíznek a nevét, ezek után kerülje más is.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ha ez mutyi gsm volt akkor nem csodálom, nokia szervíz ilyet nem csinál. Amugy meg a beázatott telefonnal nem sokat lehet kezdeni. Jah és persze a nokiánál be se veszik ha eláztatod, illetve csak akkor ha kifizeted a javíttatását, mert ugrott a gari.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) #54715584


#54715584
törölt tag

ugye nem haragszol, ha megkerdezem: normalis vagy hogy egy ilyen teloval focizol? :F
gondolom Murphyt sem ismered meg a torvenyeit...

(#4) Jégkokó válasza #54715584 (#3) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nah igen ez meg a másik. Én a telefomat tokba tartom ,és ha vmi olyat kell csinálni ahol baja eshet inkább elteszem vmi biztos helyre.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) vosimo


vosimo
aktív tag

Mért nem mentél vissza és borítottad rájuk az asztalt??? :W

(#6) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Te 3 napig folyamatosan, ugyanabban a ruhában vagy? :F

elég abszurd az egész...

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7) trassher


trassher
addikt

Nem kell telóval a zsebben focizni. Ennyi...... Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy?

Redmi Note 7

(#8) Thunderzolee válasza Hasek (#6) üzenetére

Ezt most nem értem. :(
Mire is alapoztad, h három napig ugyanabban a ruhában volt? :F

Ha jól értem nem a ruha egyik rejtett zugában találta meg a telót, hanem a földön, mikor ráugrott. Ott hevert addig, mert senki nem találta meg, de alaposan elázott.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) vosimo válasza trassher (#7) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nem hinném, hogy túl idős, mert ész nélkül nyitogatja a topikokat és már tiltották is miatta. :C

(#10) trassher válasza vosimo (#9) üzenetére


trassher
addikt

Valahogy sejtettem ;)

Redmi Note 7

(#11) Hasek válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Onnan vettem hogy azért csak észrevenné valaki azt, hogy hiányzik a zsebéből a telefon, más nem akkor amikor leveszi a ruháját és berakja a szennyesbe. Vagy csak nálam szokás kipakolni előtte a zsebeket?(Arra kell gondolni hogy minimum pénztálca, mobil, kulcs) :U

De akárhogy csűrjük-csavarjuk, akkor sem fogom fel hogy képes elhagyni valaki elhagyni a telefonját. Ha már zsebben hordja az ember a dolgait(mint ahogy én is) akkor legalább figyeljen oda... :(

Ndruu: Nem is a megtalálással van a baj... :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#12) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem a K300i-m ázott meg egyszer, de elég alaposan. 2006-os ominózus augusztusi tűzijáték alakalmával bekövetkezett felhőszakadásból származó esővíz sikeresen utat talált a telefon belseje felé, szépen eláztatva a belső alkatrészeket. Telefon a zsebemben volt, jött a vihar, jól bőrig áztunk (szó szerint), mikor fedett helyre értünk, előszedtem irataimat (azok is vizesek voltak) meg a telefonom. Meglepetésemre még be volt kapcsolva, de semmire nem reagált. Akksit gyorsan kiszedtem, kicsit megszárítottam, akku vissza, bekapcs és működik. 1 óráig utána még nem lehetett vele telefonálni (mert a hangszórójából semmit nem lehetett hallani), aztán megjavult magától. Kijelző is megsínylette picit, de lehet csak a CSTN technológia miatt fakultak meg a színek a közel 4 év alatt.

Hasek: Nyilván ahogy ThunderZolee is mondja, a földön heverhetett a telefon a tokjában (fűben, elrejtve). Amikor vetődött, akkor ráesett a készülékre és így vette észre.

Írás alapján az illető fiatal és szeret focizni. Viszont legközelebb több esze lesz és nem fogja magánál tartani a telefont, ha kapust játszik.

Harrrr!!!!

(#13) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

duplázott...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#14) Pukkancs


Pukkancs
tag

Én is eláztam a telefonommal, de nem lett semmi baja, mert rögtön kivettem belőle az akksit. Tehát ha eláztok a telefonnal legyen annyi lélekjelenlétetek, hogy kivegyétek az akksit :D
Egyébként én olyan tokban tartom, ami nyakbaakasztós, de zsebbe rakom, és a nyakbaakasztóját az övemhez rögzítem, így tuti, hogy nem esik ki.

(#15) D27 válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


D27
tag

Pontosan.:K

(#16) D27 válasza trassher (#7) üzenetére


D27
tag

13.:)

(#17) D27 válasza Pukkancs (#14) üzenetére


D27
tag

W200-asom is ázott be, az kiszáradt.

(#18) D27 válasza Hasek (#11) üzenetére


D27
tag

Hát, szerintem focizni nem vezsek új ruhát.:U
Amikor a városba vagyok, természetesen nem a piszkos foci ruhába vagyok.
Egyébként a kapuskesztyűmet, meg a mezemet 3 naponta massom...:U
(És szerintem nem is kell többször, mivel nem bálba megyek benne...:U)

(#19) D27 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


D27
tag

Egyéként a szervíz bezárt.:DDD
(Szerintem a csalások miatt, mert osztály társam is panaszkodott...:U De biztos van más oka. Ja meg reklámoztatják magukat. Ajtóba áll az egyik, azt ilyen öreg néniknek, meg a velem egykorúaknak osztogatta a névjegykártyát. Unoka tesóm a szemük láttára tépte szét. :D. Egyébként kb. 3 hétig élt az üzlet.:D)

[ Szerkesztve ]

(#20) D27 válasza vosimo (#9) üzenetére


D27
tag

:P :D

nyitogatTA. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) D27 válasza #54715584 (#3) üzenetére


D27
tag

normalis vagy hogy egy ilyen teloval focizol? :F

Őszintén?
Erre nem tudok válaszolni:D
Akkor ez nem jutott eszembe.:DDD

(#22) Thrawn válasza D27 (#21) üzenetére


Thrawn
félisten

Legközelebb összevonhatnád egy kicsit a hszeket :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#23) eddie17 válasza Hasek (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Néha hiába figyel oda az ember, eltűnik a telefon. Mint pl az én esetem...

(#24) Hasek válasza eddie17 (#23) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Még nem hagytam el telefont, pedig már volt egy-kettő amelyet örököltem(újonnan csak azt kaptam, amelyik most van), de oké aláírom. Véletlenek vannak. Amit mondtam, az túlzás volt. Azonban tény, hogy ez az illető, igencsak felelőtlen. Itt nem elsősorban a figyelmetlenség játszotta a fő gondot, (mert hát hogy is figyeljen az ember másra, miközben egy labdát készül elkapni) hanem a szeleburdiság. Eszem ágában sincs sajnálni ezt a gyereket. Elhagy egy telefont, és akkor még ő van felháborodva, hogy átverték a boltban, és egy "rossz" telefonért cserébe kapott egy "rossz" telefont. Én velem ilyen történne, ülnék a seggemen, és áldanám az eget, hogy kaptam(!!!) egy újat, és a 13k-t elkölthettem flancos kártyára, és nem kellett hozzáadnom az új teló árához ha már hanyag módon azzal mentem focizni, és nem vigyáztam rá(Pedig akárki akármit mond ez lenne a korrekt!!!). Természetesen nem lehet mindig figyelni mindenre. Igen. Ez igaz! De ha(legalábbis én) olyan helyzetben vagy, amelyben mondjuk a telefonom kieshet a zsebemből(csak hogy a témánál legyek), akkor figyelek, vagy megölőzöm valamivel(és most nem egy ilyen sürgős esetről van szó, hogy leesik, és hopp el is vitte a cica. Leesett, és napokig ott pihent. Egy kis odafigyelés kellett volna csak). A történet leírása alapján, a srác az elején figyelt a telefonra, hogy "ki ne essék", "ne legyen baja"... Ez "nagy" odafigyelést igényel(elő a zsebből, megnéz, vissza... később oda nyúl, meg-e van, stb...) aztán ez hirtelen eltűnik? Vetődik párat, de az addig aggodalmas hősünknek eszébe sem jut a telefon. Vége van a meccsnek, és meg se nézi a telefont. Hova tűnt az a nagy féltés? Elég érdekesen hangzik ez az egész nekem...

Üdv. H

(#25) tkazmer


tkazmer
addikt

nem kell n90-t venni :P
a k750i-m kibírta az esőt (autóból szálltam ki, amikor kiesett a zsebemből), ha az n90ed is így tett volna, a szervíz nem nyúlhatta volna le:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#26) eddie17 válasza Hasek (#24) üzenetére


eddie17
addikt

Fiatal még nem érzi a pénz súlyát. Meg van egy kis kényeztetés is a dologban.
De tényleg, megtanulhatná becsülni a dolgokat, vigyázni rá(amennyire lehet), és ezek után nem hepciáskodni.
Azért írtam az én esetemet, mert nekem a szobámból tűnt, semmi közöm nem volt az eltűnéshez, ez meg ugye még bosszantóbb. És a fizetésből vehettem egyet, pedig másra is kellett volna pénz.

(#27) Hasek válasza eddie17 (#26) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igen. Kényeztetés...inkább nem is fűzök hozzá többet. :(
Olvastam az esetedet(bár az Update-et, és a második rész hiányát, csak most pótlólag vettem észre), és hát elég érdekes eset. Ha kiderül esetleg hogy mi is történt, akkor mindenképp írd meg(kíváncsi vagyok rá). Hátha hozzád is beírhatom a fentieket. :D

Üdv. H

(#28) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sikeres ember-e vagy?
(Nem.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#29) eddie17 válasza Hasek (#27) üzenetére


eddie17
addikt

Hozzám aztán nem tudod, majd mert nem volt nálam a teló munkában, hanem itthon pihent. De mindegy is ennek megoldása sohasem lesz.

(#30) joey04 válasza Jégkokó (#2) üzenetére


joey04
titán

Hát ez egy szemét bolt volt az tény,de a Nokia szerviz se egy nagy szám.van 1-2 ős-Nokiás aki kimondottan kerüli őket,ha hivatalos nokia gari van rá akkor sem oda viszi...

A történethez: el nem tudom képzelni hogy lehet egy ilyen telóval,de bármilyen telóval a zsebben focizni.igaz én mobilmániás vagyok meg rendesem melózok azért a pénzért amiből veszem őket,lehet ezért fura nekem.én már attól befo*tam amikor csak leesett az n82.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) D27 válasza Hasek (#24) üzenetére


D27
tag

Igazad van.
A felelőtlenségem okozta ezt a problémámat.:O
Egyébként az N90-est is úgy vettük, hogy nekem volt 20k-m, meg a fater beleadott egy 10-est. Egyedül ez volt az a drágább telefonom, amit úgy vettem, hogy belesegítettek. A W200-ast, a LG KU250-et, a W580-ast (azt mondjuk kaptam:D) mind saját pénzemből vettem. Ráadásul még ma várok postán egy N-Gage-t.:D És ez a pénz nem szülinapokból meg névnapokból volt, nagy faterom kamion szervizében segítettem. (kb. 2 hónap alatt tudtam megvenni egy telefont.) És azt csak mondom, hogy e telók egyikén sem volt egy karc sem, még az N90-en sem. Szóval azért saját pénzből vettem a telefonokat, mindet megbecsültem. Az N90 meg nem tudom hogy hogy ment ki a fejemből. És igazatok van, egy normális ember sem focizik telefonnal a zsebében.:DDD Nekem is az volt az első alkalom.

[ Szerkesztve ]

(#32) eddie17 válasza D27 (#31) üzenetére


eddie17
addikt

Remélhetőleg az utolsó is, és tanultál belőle.

(#33) D27 válasza eddie17 (#32) üzenetére


D27
tag

Ezt én is remélem.:)

(#34) g@bo


g@bo
nagyúr

vettem egy W580 ast....

van della kérem. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.