Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

-8.3m usd

(#2) hNp88


hNp88
aktív tag

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#3) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hát szépen elbaXta a "karrierjét", még ha kap is valahol szerepet nem igazán fogják nézni. A gazdagok meg kerülni fogják. Marad az only fans vagy a gyors étterem, de OF-en se fogják simpelni.

ps.: never stick your peepee in crazy

(#4) bitblueduck válasza D1Rect (#1) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Te sem gyakran írsz az utóbbi x évben, de ez látom megütötte az ingerküszöböt. nekem is az egyik egyetlen celeb trash amit követtem, mert szerintem fontos ügyről volt szó. és úgytűnik a józan ész felé billent a mérleg.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#5) mephi666 válasza KISDUCK (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mondhatni "Hard lesz a nÉmbör élet" :DDD

...valami folytatásban esetleg szerepet kaphat: van referenciamunkája :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) KISDUCK válasza mephi666 (#5) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ja valami 2 girls 1 cup remaket rebesgettek. :DDD

(#7) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) D1Rect válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Mar önmagában is őrültség volt a "belive all women".

(#9) Soderes


Soderes
aktív tag

Azért ne üljetek fel ennek a hypenak, meg a PR gépezetnek, ami most beindult vagy beindított Depp és bandája. A többi idióta meg felpörgette.

Aki kicsit ismeri Depp magánéleti előzményeit, azok tudják hogy a pali konkrétan drogos, piás, balhés fazon amióta létezik. Meg azt a kérdést is érdemes vele kapcsolatban feltenni, hogy egy nő sem maradt meg mellette. Vajon miért? Hogy River Phoenix esetét meg ne is említsem.
Szóval csak azért mondom, hogy nem kell fényesre nyalni Depp valagát. Mert egy szemétláda volt mindig.
Csak még hat a sárma és a nők elcsöppennek tőle.
Számomra amit ő és úgy nevezett rajongói művelnek undorító és visszataszító függetlenül attól, hogy a bíróság neki adott igazat.

A másik félről sincs túl jó véleményem. Egy törtető cafka. Aki Depp hátán akart felkapaszkodni, hogy minél híresebb és sikeresebb legyen. Pedig színészileg egy nulla. A szerepeit is annak köszönheti, hogy nagyon jó bula. És hazudott a vallomásában.

Kérdés az hogy akkor mi lesz a jövőben, ha tényleg megalapozott valakinél egy bántalmazás. Az fog dönteni kinek van nagyobb hatalma és ki tudja jobban manipulálni a közvéleményt?
Vagy aki jobban tud hazudni a esküdtek előtt?

Ez nonszensz.

(#10) nevemfel válasza Soderes (#9) üzenetére


nevemfel
senior tag

Ez a per nem arról szólt, hogy Depp függő vagy sem (az), hanem arról, hogy egykori felesége egy hazug pszichopata, aki nem válogat eszközökben, mindenkit "kinyír", aki az útjába áll.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#11) Soderes válasza nevemfel (#10) üzenetére


Soderes
aktív tag

Tudom, hogy ez egy rágalmazási per volt.
De azért szeretem volna rávilágítani, hogy egyik sem különb a másiknál.
Meg hogy milyen mocskos, álságos Hollywood és a benne lévő sztárok.

Hazudik a p*csa az nyilvánvaló, golddigger meg ilyesmi. Evvel egyetértek.
Bizonyosan vannak mentális problémái. Lehet hogy pszichopata is.
"Kinyír" mindenkit azt azért nem hiszem, mert nincs hatalma hozzá.
Különben ő nyerte volna a pert.

Azért Depp egyik másik üzenete se volt gyenge a haverjának, ahol azt taglalta hogy fel kellene négyelni a nőt és felgyújtani.
Ehhez is milyen beteg elme kell.
Egyik sem normális.

Úgy se fogjuk megtudni a teljes igazat az a véleményem.

De lehet hogy az évszázad televíziós showját láttuk.
Jó előre megírt forgatókönyvvel. :D

(#12) D1Rect válasza Soderes (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

"De azért szeretem volna rávilágítani, hogy egyik sem különb a másiknál."
Erről most született ítélet, hogy de.

(#13) thesound válasza Soderes (#9) üzenetére


thesound
őstag

Kérdés az hogy akkor mi lesz a jövőben, ha tényleg megalapozott valakinél egy bántalmazás. Az fog dönteni kinek van nagyobb hatalma és ki tudja jobban manipulálni a közvéleményt?

Ne legyél naív. Az adott témától függetlenül, most is így van nem?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#14) Soderes


Soderes
aktív tag

Szerintem ne üljünk fel erre a PR körhintára. Nem szabad ennyire vaknak lenni.
Hogy az embernek a média diktálja a véleményét, mert ők azt írták.
Muszáj hátra lépni 2 az embernek, hogy tisztábban lássa a dolgokat.

Attól hogy Johnny Depp nyert egy rágalmazási pert, attól miért lenne különb nála?

Mint ahogy a tárgyalásból kiderült. Együtt züllöttek az asszonnyal.
Együtt ittak, drogoztak, verekedtek.
Családi ügy ez végül is. :D

Szerintem sok Hollywoodi sztárpárnál is így van.

Ahogy Nagy Feró mondta a "Ford Fairlane kalandjai" -ban : "Tudják milyenek ezek. Hogy milyenek? Hát ilyenek."

(#15) mephi666 válasza Soderes (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

los angeles ide vagy 12000km légvonalban... hátrébb lépek kettőt: most akkor már 12000km+2lépés távolságra vagyok Johnny Depp-től... már teljesen objektíven tudom szemlélni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) D1Rect válasza Soderes (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Én nem a "médiának ültem fel", hanem megnéztem a tárgyalást.
Ott kapcsolódtam be amikor Amber ügyvédje a saját maga által feltett kérdés ellen tiltakozott.

Miért lenne különb?
Mert nagyon úgy tűnik, hogy soha nem bántotta a csajt, az meg teljes lelki terrorba tartotta, ütötte-verte, meg még az egy picit meg is csonkolta(igaz valószínűleg véletlenül).

Tudom, hogy idehaza nem nagyon foglalkozunk a családon belüli erőszakkal, de annyival elintézni, hogy "egyik se különb" azért kicsit erős.

[ Szerkesztve ]

(#17) KISDUCK válasza Soderes (#14) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát neked meg a másik körhintára nem kéne felülnöd. Ez az eset azért sok ember szamára méföldkő volt, nem azért mert celebek voltak a résztvevők, hanem mert rávilágított arra hogy nem minden férfi erőszaktevő akire azt mondják. Mjurikában azért volt pár eset amikor bizonyítottan hazugság volt hogy egy férfira azt mondták hogy xy-t, zaklatta, bántotta, megerőszakolta és az illető nagyon durván megszívta és utána nem volt megfelelően kompenzálva illetve nem volt igazsag téve. Volt egy olyan eset is amikor a férfi anyja öngyilkos lett mert nem bírt azzal a tudattal élni hogy a fia erőszaktevő és emiatt sajnos az már nem élte meg amikor sikerült bizonyítani a fia ártatlanságát.

(#18) mephi666 válasza KISDUCK (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez is szép:

Azt is elmondta, hogy Heard fellebbezni fog a szerdai ítélet ellen. Bredehoft hozzátette, hogy az ítélet „borzalmas üzenet minden bántalmazott nő számára” − írta meg az Insider.

„Ez jelentős hátralépést jelent. Hacsak nem veszed videóra azt, hogy a párod vagy a házastársad fizikailag bántalmaz, azt ezentúl senki nem fogja komolyan venni” − tette hozzá az ügyvéd.

...mármint "borzalmas üzenet minden hazudozó, mást lejáratni/lehúzni szándékozó nő számára"

...és nem a konkrét eseményről kell bizonyíték (...de ha van, az sem baj), hanem azonnal látlelet és feljelentés... itt elcseszték az utólag bedobált ps-elt "bizonyítékokkal" is... ettől a ponttól erősen megkérdőjelezhető volt az igazmondás :K tegyük fel JD eltörte az orrát (ilyet is állítottak), akkor azonnal csinálni kellett volna egy tucat képet és menni orvosi ellátásért, a feljelentést meg ott helyben megtenni :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) hNp88


hNp88
aktív tag

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#20) plömplöm válasza Soderes (#9) üzenetére


plömplöm
őstag

"a pali konkrétan drogos, piás, balhés fazon amióta létezik. Meg azt a kérdést is érdemes vele kapcsolatban feltenni, hogy egy nő sem maradt meg mellette."

wat?

From 1998 to 2012, Paradis was in a relationship with American actor Johnny Depp. They have a daughter, Lily-Rose Depp (born 1999) and a son born in 2002.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#21) D1Rect válasza plömplöm (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Kate Moss évekig volt a párja, a tárgyaláson is tanúskodott mellette, hogy soha nem bántotta.

(#22) KISDUCK válasza mephi666 (#18) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem csodálom hogy fellebezni akar, mert ahogy a tigris király mondta "ebből anyagilag sosem fog felépülni".

(#23) lo_jo válasza Soderes (#14) üzenetére


lo_jo
senior tag

Tehát ne üljünk fel a PR körhintára, de te meg az AH PR stábja által szajkózottakat mondod vissza papagáj módjára? Jó, legyen így.

Nagyon véleményt akarsz diktálni, csak megalapozatlanul. A bírósági tárgyalásnak pont ez a lényege, nem fogad el állításokat bizonyíték nélkül. Mivel különb JD, mint AH? Mondjuk azzal, hogy nem hazudja azt, hogy AH eltörte az orrát, majd utána szerepel másnap egy nyilvános fotón hibátlan orral. Ja és persze mindezt eskü alatt tett vallomásban mondta AH, de mivel visszavonta, így már nincs következménye. Na például ebben. És ez csak egy példa.

Ez a per is erről szólt, nem arról, hogy ki mennyire tiszta életű. Ahogy AH világvégét vizionál minden bántalmazott nőnek, úgy te is azt vizionálod, hogy mindenki, aki örül az ítéletnek, az JD-et egy szentnek hiszi. Pontosan erről szól az AH körhinta, csak úgy tűnik, hogy te már nem ülsz rajta, hanem a romjai alatt fekve is azt mondod, hogy ez egy jó körhinta, nagyon megéri rá jegyet venni.

A valóság nem olyan fekete-fehér, mint egy DC mozi amiből kivágnak egy rakat jelenetet, mert a színésznő szimplán csak szar a hype-ja ellenére, ahol a szuperhős legyőzi a szupergonoszt. Itt két igen gazdag, egymástól függetlenül is elég különc, mondhatni züllött életet élő ember vitájáról van szó, amiben az egyik igen súlyos és mint a bizonyítékokból kiderült a legtöbb esetben valótlan dolgokkal vádolta meg a másikat. Ez után még elvárta, hogy a közvélemény ezt puszira és bemondásra bekajálja, csupán azért, mert ő a nő. Meg persze a kapcsolatait megmozgatva elérte, hogy a másik ne jusson munkához. Majd amikor a másik fél bizonyítékokkal támasztotta alá az igazát a szimpla vádaskodás ellenében, akkor már mehet a PR körhintázás és a világvége emlegetése.

(#24) Soderes válasza lo_jo (#23) üzenetére


Soderes
aktív tag

Tehát ha jól értem nekem mindenképpen tartoznom kell valamelyik csoporthoz.
Független nem is lehetek ebben a témában.
Nem tudom miből szűrted le, hogy elfogult lennék.
Különösen nem érdekel engem egyik szerencsétlen sem.
Fentebb már leírtam róluk a véleményem.

Nem diktálok én semmit. Nekem ez a véleményem.
Ha tetszik tetszik, ha nem nem.

Ha én a puncsot szeretem miért akarod, hogy szeressem a csokit vagy a vaníliát, ha utálom?

Tehát ha valaki (jelenleg én) különvéleményt fogalmaz meg (függetlenül hangsúlyozom) a témával kapcsolatban az csak ellenség és gonosz lehet?

(#25) Klaus Duran válasza Soderes (#14) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Igaz.
Csak a legtöbb nem olyan hülye Amber hogy ilyen perbe belekezdjen mint Ember Heard. :W

Meglovagolta az meetoo mozgalmat, csak elfelejtett magába nézni.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#26) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Depp nagyon is különb. Ki nem szarja le, hogy egy drogos, alkoholista, ha tudja magát kontrollnálni.
Heardről is elmondható mindez, viszont az is, hogy egy hazug, ágybaszaró, dührohamos, bántalmazó picsa.
Egyébként nagyon tetszik ez a fajta nő, de most már mindig ez fog róla eszembe jutni.
link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.