Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kalandor #49983 üzenetére

    ilyen megnyilvánulások után én is így döntenék, aki hibázik lapítson, akkor is ha a másik fél "hülye"

    szerk:
    megtörtént eset, eddigi utolsó vásárlásom innen és ebben az évben az első ( : lehet már volt is róla szó
    notebook, csak a cpu miatt vettem meg, cserélni nem akarta az eladó a cpu-kat, hát akkor megveszem az egész gépet, volt már ilyen ( :
    leírásban 500gb hdd, w7 pro
    átvételkor kiderült, a hdd nem hibátlan, a w7-hez nincs serial, tehát nem legális
    ez mindkét tényező árcsökkentő, mivel a cpu kellett, mindenképp elvittem volna a gépet, de nyilván nem őszinte mosollyal ( : tesztelés közben erről beszélgettem is az eladóval, ez így nem oké, én is adtam el gépet, nem is egyet, valószínűleg pár raklappal többet mint ő, az ő gépét is el fogom adni, de nyilván hibátlan hdd-vel és jogtiszta win-nel kalkuláltam az én eladási áramban, amiből kiszámoltam mennyibe kerül így nekem a cpu - megéri-e avagy sem -
    hibátlan 500gb-os hdd x ezer ft, akkor kondi romlott már x-20-30-40-50%, állapottól függően, legális win hiánya -5-6e ft, nem tudom aktuálisan mennyi itt a legolcsóbb legális forrás, nyilván az üzlet után nem adok negatívat
    egyébként jó áron adta a gépet, meglett a közös hang is, elején többször hangoztatta h ha nem kell a gép akkor viszi vissza, ez nem új gép, stbstb, végére kivett egy másik 500gb-os hdd-t, ami hibátlan volt, és a win licensz hiányáért adott 5e ft kedvezményt, így ebben a formában teljesen korrekt lett a végeredmény, így is lehet csinálni, pontosabban így kell, ha valaki hibázik

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés