Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

"Remélem ez tovább bírja majd mint 1 hónap, minden esélye megvan rá, sebességre nincs panaszom napjaink csúcs hardvere csöcsül benne. :K Noha kamerában meg zenében gyenge." - a kérdés megválaszolva...ez sem lesz a tuti telefon, hiába annak ígérkezik... ;]

(#2) r4z


r4z
nagyúr

Csakaxiaomi :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) Cyberpunk válasza Nordic (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezek nem fontosak. Zenére Clip Zip, kamera meg nem izgat. :DDD

RazorGTR1: :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) ®abstract® válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


®abstract®
őstag

csupán beállítás kérdése.ez prémium kínai masina és a nagy akku további plussz!

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5) Syl


Syl
nagyúr

És mi lett a pár hete beírt "az android nem az én világom", "valami egyszerű kell" gondolatokkal? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) Cyberpunk válasza Syl (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az ment a kukába. Szifont nem merem bevállalni, a WP-ből meg elegem van.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Syl válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


Syl
nagyúr

A szifont megértem, WP-ről meg nem nyilatkozom. Nem szeretném magamra haragítani a PH MS fanboyokat :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) vagyula


vagyula
senior tag

Jó választás :C

miui.hu

(#9) Cyberpunk válasza vagyula (#8) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja és eddig nagyon elégedett vagyok. Kamera elég, zenére meg van más megoldásom.;)

Kinézetre tetszetős, letisztult semmi csicsa. Hátlaptól féltem, de élőben nem vészes, legalább is nem rosszabb mint az aktuális csúcs biliműanyag Samsungok. Illesztése is jó, kínlódás leszedni. :D

Kijelző szép IPS nagy ppi-vel, jó betekintési szögekkel és színekkel. Talán a háttérvilágítás nem túl homogén, de hát nem sok mobilban van az rendben.;)

Hardver több mint elég ez az S600 az Adreno 320-al + 2GB RAM nem mostanában fog elavulni. Napjaink csúcshardvere lapul egy még mobil méretben, pont az amit sokan hiányolnak.:D De nem merik bevállalni, pedig itt van. :DDD

Sebességre nincs panaszom minden folyamatos, akár csak egy szifont nyomkodnék. A kijelző érintésérzékenysége elég jó, és viszonylag pontos, ezért jó rajta gépelni. A volt Oppo Find 5-öm ebben nem remekelt hiába volt nagyobb a kijelzője.

Majd kapni fog egy 3100 mAh-s akkut, és akkor az üzemidővel is elégedettek lehetünk majd. Most sem rossz, de csak átlag, bár még kell valószinűleg pár töltési ciklus a telepnek, hogy elnyerje végső kapacitását.

Dióhéjban ennyit áradoznék róla, a többi meg menet közben kiderül.;) De ennek minden esélye megvan, hogy tovább bírja 1 hónapnál, de mire is válthatnék ebben a méretben? Meizu MX2 ami tetszik még, de régebbi vas, és az azért ennyire nem cool, ott vannak problémák.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) ®abstract® válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


®abstract®
őstag

nem fogod megbánni szerintem. :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#11) Maegoss


Maegoss
tag

Akkor Oppo teszt már nem is lesz? :(

(#12) Picike8 válasza Maegoss (#11) üzenetére


Picike8
aktív tag

Volt róla szó, azt mondta, hogy talán miniteszt lesz a blogon belül. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.