Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Leld kedved benne.

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Jólsejtem ez az az 5 colos fullHD-s csoda? :)

(#3) Cyberpunk válasza KaiotEch (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:R

Dany007: az az. :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) blokad


blokad
senior tag

Nem tűnik rossznak.

Zsebben hogy fér el? ;]

(#5) KaiotEch válasza blokad (#4) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

2 darabban.

(#6) Cyberpunk válasza blokad (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Elfér nincs vele gondom, inkább az a fura, hogy nem húzza úgy a zsebem mint a 920. ;] Ezért még gyakran megtapintom, hogy megvan e. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) blokad válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


blokad
senior tag

Mini pro után mindenképp fura lenne azt zsebre vágni

(#8) Cyberpunk válasza blokad (#7) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az biztos. Egyébként csak területre tűnik nagynak, de elég vékony. Belesimul a zsebbe. :K

Nektek majd a Mini jön 3,7"-al 720p-vel. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) blokad válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


blokad
senior tag

Na, azt elfogadnám már, kompromisszumos méret számomra, de jó tudással párosítva, nem a mai tepsi trend

(#10) KaiotEch válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem 3,7-es a Defy, de már kicsi kell a 4-4,3.

(#11) Cyberpunk válasza KaiotEch (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Neked meg a Xiaomi MI2S javasolható. 4,3" csúcs hardver. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) andris1602


andris1602
aktív tag

A héten volt hír, hogy lesz ebből mini :) Ha korrekt hardver lesz korrekt áron, lehet hogy megfontolom :)

Amúgy meg nagyon szép :) Használd egészséggel :D

[ Szerkesztve ]

(#13) KaiotEch válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Naja, csak neki víziszonya van.

(#14) Cyberpunk válasza KaiotEch (#13) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nem kell úsztatni. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Dany007 válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


Dany007
veterán

És milyen érzés 400ppi felett? :DD
Tényleg hogy választasz háttérképet? Csak mert ugye a képernyők közti váltásnál nem egész képernyőt ugrik a háttérkép hanem csak kb 1/3-ot. Ergo 1080p-nél jóval nagyobb háttérkép kell, hogy kihasználd a felbontást. Van ilyen, csak nem olyan sok, mint 1080p-s. :) Meg gondolom egy jó 1080p-s videó is brutális lehet...

(#16) KaiotEch válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát meg ~90eFt-ba kerül. Annyit nem adok egy kínai telóért. :N

(#17) beefjeez


beefjeez
senior tag

Valami bővebb tesztet azért írhatnál, sokakat érdekel :)

(#18) escape


escape
aktív tag

Köztük pl engem is. Valami új kellene az Xperia P helyett, de attól félek, hogy nem tudnám megszokni a fakóbb kijelzőket, hozzászoktam a WhiteMagichez :( Ha nem tudnám, hogy milyen kijelzője van az Xperia SP-nek, az lenne a befutó, de ennyi lóvéét ilyen telót... Nagyon el vagyok gondolkozva, hogy meg kellene próbálni.
Ha összejön egy mini teszt, az is jó lenne. :R

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#19) Dany007 válasza escape (#18) üzenetére


Dany007
veterán

No, és mi a gond a P-vel? :) Nekem is az van csak azért kérdezem. :D egyelőre amire lecserélném az a HTC One lenne egyedül. Mondjuk még nem láttam élőben nem tudom milyen kijelzővel szaladgál. De tény, hogy a P-nek a fényereje, élénksége az brutális.

[ Szerkesztve ]

(#20) escape válasza Dany007 (#19) üzenetére


escape
aktív tag

Abszolút semmi gond nincs vele, öcsém megörökölné, én meg néznék egy nagyobbat. Igazából neki kellene tepsifon, így én kihasználom a lehetőséget, és beruházok egy újra. Mindketten jól járunk.
Csak az a fránya whitemagic... Félek, hogy nem fogok ilyet találni egy jó darabig. :( Jó ez a RGBW pentile.

Cyberpunk: Véletlenül nem vagy debreceni?

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#21) Cyberpunk válasza beefjeez (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lesz teszt is, de még tapasztalatot gyűjtök.:D Kijelzőtől nem kell félned ez tuti.;)

Nem sajnos Debrecen messzi van nekem. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) h3lios


h3lios
addikt

Milyen érzés visszatérni a droidra a 920 után ?
Megérte anno WP-re váltani ?

B-tag: H3lios#2825

(#23) Cyberpunk válasza h3lios (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az egy más világ.:D A rendszer tetszik, de még van hová fejlődnie.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Némi anomáliába botlottam. Beautiful Widget FC-zik, ha rádugom PC-re a telefont USB mass storage módban. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) blokad válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


blokad
senior tag

Nem a memóriakártyán, vagy azon a tárolón van telepítve, ahol a mass storage módban kapcsolódik?

(#26) Maegoss válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


Maegoss
tag

Mikor jön már az a teszt? Tűkön ülve várjuk :)

(#27) Cyberpunk válasza Maegoss (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát elég elfoglalt vagyok mostanában. Egyébként meg eladó lett. :D De nem azért mert szar lenne. Csak már megint nem bírok magammal. De mielött még eladom talán lesz teszt is, ha más nem megírom emlékezetből. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) Maegoss válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


Maegoss
tag

Úgy tűnik elég gyorsan meguntad :) Remélem, hogy megosztod velünk a tapasztalataidat a telefonnal kapcsolatban. Külön érdekelne, hogy mi késztetett az eladásra, gondolom nemcsak "nem bírtál magaddal", hanem nem egészen azt kaptad, amit vártál. Van már jelölt az utódra (mármint a következő telefonodra gondoltam :) )?

[ Szerkesztve ]

(#29) Dany007 válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


Dany007
veterán

Uh, hát ez nagyon nagyon gyors volt! :D
Nem mondod, hogy egy hónapot nem bírt ki nálad? :D

És ez így nem ráfizetéses? Ha jól emlékszem nem is olyan régen még iPhone-os voltál, aztán lett Lumia 920, most ez és a következő? De ez így biztos durván ráfizetéses szvsz...

(#30) Cyberpunk válasza Maegoss (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Itt az üzemidő a fő gond, de nincs vele különösebb bajom. Továbbra is jó készüléknek tartom. De most egy iPhone 5-re hajtok.:D Szifonom nem volt még most lesz.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Dany007 válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


Dany007
veterán

Nekem is tessék reagálni! :P Ezekszerint az iphone részben tévedtem.

(#32) Cyberpunk válasza Dany007 (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen.:D Note1 volt a 920 előtt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Dany007 válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


Dany007
veterán

Az igen!
Tehát akkor Note -> Lumia 920 -> Oppo find 5 -> iPhone 5 (?)

Mindezt alig pár hónap alatt! :D Azért az derék! :P
És nem sajnálod? Mármint nem konkrétan a pénzt amit a telefonra költesz mert mindenkinek kell egy hobbi... hanem azt a pénzt amit buksz rajta mikor továbbadod? Mert gondolom 1:1-be nem tudom használtan eladni... tehát valamennyit biztos buksz mindegyiken. Azért nem semmi! :D

Engem zavarna ez a nagy fluktuáció. Állandó stressz hogy mikor jön meg a telefon, húh milyen lesz? Lesz e baja? Vissza kell-e küldeni stb... És mikor megvan akkor hurrá! Megszokni, belakni stb... Aztán jöhet a következővel ugyanez a játék... :) Én nem bírnám.

Mindenesetre így már van bőven tapasztalatod. Esetleg írhatnál egy kis bejegyzést, hogy melyiket milyennek találtad egymáshoz képest összehasonlítani és hogy miért nem tetszett mért adtad tovább... Érdekes lenne!

(#34) Cyberpunk válasza Dany007 (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van mikor nagyobb a bukta, de ez ilyen.:D Keresem a jót. Most a szifonnal talán megérkezünk. ;]

Ja Az utobbi pár hónapban volt Note, BB Bold 9900, 920, Oppo, meg most szifon lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) Dany007 válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


Dany007
veterán

No komolyan kivancsi vagyok mit szolsz majd hozza. Mert ha az se fog tetszeni tartosan akkor be is fejezheted a palyafutasod mert biztos nem lesz neked valo telefon! :D
A tobbihez kepest kis kijelzoje lesz... bar nekem idealis a 4 col! De egx notehoz lumiahoz meg oppohoz kepest lehet pici lesz.

(#36) Cyberpunk válasza Dany007 (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Megtapiztam élőben elviselhető.:D Egyébként hiába kis kijelző, ha az magasan ez eddigi legjobb érintőpanellel van szerelve. Komolyan jobb rajta írni, mint eddig bármelyik mobilomon, pedig volt elég méretes darab is. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Dany007 válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


Dany007
veterán

Ez mondjuk tény.
Nekem csak 2G iPhoneom volt évekkel ezelőtt... De azóta se használtam olyan jó érintőkijelzőt. Nem lehet elmondani a különbséget. Az egyszerűen annyira természetes mintha a természet fejlesztette volna ki a célra... :)

(#38) Maegoss válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


Maegoss
tag

Én nemrég váltottam iPhone 4S-ről Galaxy S4-re és egyáltalán nem bántam meg. Nekem a következő problémáim voltak az iPhone 4S-sel:
1. Kis kijelző: nem túl jó a szemem, szóval sajnos nekem már kell a nagyobb kijelző
2. Beépített akkumulátor: az alig egy éves iPhone 4S-em csak egy napig bírja egy töltéssel úgy, hogy nem is használom igazán (ergo akkor is gyorsan merül, ha csak csatlakozva van a mobil hálózathoz)
3. Memória kártya támogatásának hiánya: az én iPhone 4S-emnek 16 GB beépített tárolóhelye van, és mivel az iPhone alkalmazások elég sok helyet foglalnak (van amelyik többszáz megát) valamint sok zeném van, ezért mindig spórolnom kellett a hellyel

Gondolkoztam az iPhone 5/5S megvételében, de az iPhone 5 kijelzője lényegében csak egy ikonsorral hosszabb, mint a 4S-é, a többi probléma pedig továbbra is fennáll. Nem szivesen adtam volna ki 160-170 ezer forintot egy plusz sor ikonért és erősebb hardverért.

A Galaxy S4 viszont a fentebb említett problémákra megoldást kínál, ráadásul amikor vettem egy akció keretében ingyen kaptam hozzá egy extra gyári akkumulátort (plusz külső töltő), egy 32 GB-os SD kártyát, egy gyári tokot valamint egy sztereo bluetooth headset-et (Sony Ericsson MW600).

Az iOS egyébként egy nagyon jó operációs rendszer, bár vannak kötöttségei. Szerintem ha Te Android-ról térsz át akkor néhányszor frusztrálni fog az iOS zártsága :)

A Galaxy S4-be viszont rengeteg funkciót tömtek bele, amelyek egy része kicsit haszontalan (pl.: Smart Scroll, Air Gestures), viszont jónéhány egész hasznos és kényelmes (pl.: Air View, Adapt Sound, SMS egy kattintással történő fordítása, stb.).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.