Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) copass


copass
veterán

jó cikk gratu. kábé nekem is ez a véleményem.
nem egy atomerőmű a vasam: i5-4460 16GB Gtx 1660 6GB 1080p
megcsináltam ez a módosítást: 6 GB kapott a gpu, cpu 8GB-t.
beállítások: texturák medium (highnál már nagyon leesett az fps), high preset ebből kapcsolgattam ki dolgokat: noise,becsillanás,motionblur, lod közepes, távoli árnyék alacsony.
vsync off, így megvan zárt tereknél a 60-75 fps. de átlag 50fps mondanék.
városban sok ember,sok autónál 20 fps-re is lemegy, úgy hogy a gpu néha 50%-on megy, de ez vmi optimalizálási hiba lesz.
70+ órám van benne utcakölyökkel, úgy hogy a bunyóst teljesen és pszihóvadászós küldik 2/3-át kihagytam, ezenkívül az összes küldetést megcsináltam.
nagyon összetett a világ, nehéz letenni, a hibái ellenére is. egyszer estem ki a világból lefelé,párszor visszakellett tölteni mentést mert nem jelent meg a cél,de úgy ennyi. igen látom én is hogy vannak T pózba vágott figurák, meg hasonlók, de ez nálam belefér bőven.
ugyanazt éreztem mint a witchernél hogy mindig van valami amit meg kell nézni, kipróbálni,stb. küldetések között motorral mentem, lehet látni ahogy változik a környezet az emberek,stb.
az inventory zavart nagyon.pl: division 2-ben zseniálsan meg lett csinálva a kedvencekkel és a tömeges kijelöléssel.
volt

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.