Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Rászolgált a játék... [link] ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) 3L1T3 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


3L1T3
addikt

Semmit sem jelent, ettől függetlenül olyan munka van benne ami megkérdőjelezhetetlen. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3) Szakiii válasza 3L1T3 (#2) üzenetére


Szakiii
addikt

Munka biztos van mögötte, de hogy rászolgált a hirnevere az is biztos.

(#4) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Én megvártam a next -gen patchet direkt, minden percét élveztem imádtam brutálisan jól kidolgozott világ story jogosan megérdemli a játék ezt az eladási számot!!

(#5) Neurotoxin válasza Bazsi1987 (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Series X-en játszottam egyetlen alkalommal végig, a nextgen Patch-el, talán egyszer találkoztam buggal, mint játék, nagyon tetszett. Ha megjelenik a story DLC, visszatérek rá.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#6) PuMbA válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


PuMbA
titán

1 évvel hamarabb adták ki mint kellett volna, ez tény :) Minden probléma ebből adódott.

[ Szerkesztve ]

(#7) CriticalHit válasza Szakiii (#3) üzenetére


CriticalHit
őstag

Inkább a hírhedtségre...

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#8) Szakiii válasza CriticalHit (#7) üzenetére


Szakiii
addikt

jogos. :)

(#9) 3L1T3 válasza Szakiii (#3) üzenetére


3L1T3
addikt

A teljes iparra igaz, hogy minden sokkal hamarabb jelenik meg mint hogy kész lenne. Ez egyrészt befektetői hiba, másrészt túl komplexek lettek a játékok.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#10) Piszmaty76 válasza Szakiii (#3) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Leginkább azoknak köszönhető ez a "hírnév", akik kenyérpirítón ill. hajszárítón próbálták meg játszani. Ez nem egy farming szimulátor, ez a játék gamer-ebb számítógépre lett eredetileg megálmodva. Esetleg next gen konzolokra. Az pedig, hogy hülyére kellett butítaniuk a többség siránkozására, persze hogy bugokak, glitch-eket stb. eregményezhet. Ettől még egy fantasztikus egyedi játék minimális problémával, ha hozzá méltó vason futhat butítás nélkül.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#11) Fitzgerald válasza PuMbA (#6) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem minden, mert 2 évvel később még mindig nincs benne egy rakás olyan feature, ami be lett ígérve.
A technikai problémák csak elfedték a játék valódi problémáit.
Az viszont tény, hogy sok szempontból egy nagyságrenddel jobb állapotban van ma a játék, mint megjelenéskor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.