Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Lengyel féltestvérek nem tüntetnek fel minket a térképen!? Ejnye.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

de ugye akik a dobozos CE verziót vették, megvárják a megjelenés napját, hiszen a letöltőkód abban van...
vagyis baxhatom az előtöltést?! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) oriic válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xboxon letöltheted anélkül hogy megvetted volna játékot, a többi platformon meg kell várnod, míg nálad lesz a doboz és aktiválod a kódod.

Live-Die-Respawn

(#4) kona005


kona005
senior tag

Tuti lesz olyan beteg valaki aki elinditja majd mondjuk 8.an :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

a konzolos kiadások, ugyanis minden régióban helyi idő szerint december 10-én éjféltől lesznek elindíthatóak, a PC-s (Vele együtt pedig a Stadia) felhasználóknak pedig a greenwichi középidő szerint éjfélig kell várniuk.


Tényleg ennyire bonyolult ezt megoldani??? Egyébként meg valaki nyugat-USÁ-ból átállítja XBOX régióját kelet ázsiára, mindezt VPN-en/thoron keresztül és már nyomhatja is...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) misaj


misaj
csendes tag

Szóval az hogy 10-en így is úgy is, szabira kell menjek nem nyert :( vagy ez az éjfél a reggeli ejfel vagy az esti ? :D

(#7) Chalez válasza misaj (#6) üzenetére


Chalez
őstag

Elmagyarázom egyszerűen...ledolgozod a szerdát, majd este odaülsz gép elé, és csatlakozol a Cyberpunk topicban tobzódó tömeghez... Majd várod az éjfélt, a szerda éjfélt! :DDD ;]

(#8) Cifu válasza misaj (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

December 10., csütörtök 01:00.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Mi a logika abban, h kód nélkül nem lehet előtölteni pc-n?
Aki fizikailag szeretné megvenni az beszopta, mondjuk azon az 1-2 napon már nem múlik semmi.

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#10) ledgeri válasza Bennyboy (#9) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mert kód nélkül mindenki tölthetné, ami plusz terhelés, aminek elkerülése végett van az egész előtöltés...
Mondjuk: ha jön valami első csatlakozásos bug, vagy már day-0-ás, de kritikus patch késése, vagy szerverlehalások a bejelentkező felületeken, akkor azon te már túl leszel, és ott a doboz, amiről a többiek csak álmodhatnak :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) Chalez válasza Bennyboy (#9) üzenetére


Chalez
őstag

Vegyél egy kódot cdkeys-en, aztán a fizikai változat kódját továbbnyomod aprón... Nehogy már egy rutinos neppernek eladónak ezt magyarázni kelljen ;]

(#12) Scholes9 válasza Chalez (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyi :D ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Gyors internettel és merevlemezzel (nem SSD-vel) rendelkezőknek nem ajánlom a Steames előtöltést, mert amíg kibontogatja a fájlokat több idő telik el mintha letöltenéd megjelenés után a hercehurca nélkül.

/s

(#14) FLATRONW válasza VágniValó (#1) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez legyen a legnagyobb bajunk. Magyar testvéreink még arra sem képesek, hogy magyar feliratot tegyenek a játékaikba. :)

(#15) Wesder


Wesder
félisten

Ràadàsként Xboxon màr 12.09. 12:00-tól lehet majd jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) hajbel válasza Chalez (#11) üzenetére


hajbel
addikt

Akkor már miért nem gog-on feleannyiért orosz vpn-el?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17) Scholes9 válasza Wesder (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hogyan? :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) wjbhbdux válasza Scholes9 (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

konzolon nem egyszerre hanem minden régióban éjfélkor indul a játék

[ Szerkesztve ]

/s

(#19) Scholes9 válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) oriic válasza Scholes9 (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on át lehet rakni régiót gépen mondjuk Új-Zélandra, így mi is akkor indíthatjuk el a játékot amikor ott éjfél van. (vagyis 12 órával korábban)

Live-Die-Respawn

(#21) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Remélem nagyot tévedek, de az ilyen felvezetések után szokott kiderülni, hogy miután begyulladt a tűz annak sokkal kisebb a lángja, mint amekkora füstöt eregetett előtte.

(#22) Scholes9 válasza oriic (#20) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Oké köszi, gondolom ennek semmi következménye nincs és bármikor vissza lehet állítani ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) Wesder válasza Scholes9 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) donki válasza Chalez (#7) üzenetére


donki
aktív tag

Én más stratégiát választok: munka után fürdés, korán fekvés, óra beállítása éjfélre... :)

(#25) Chalez válasza donki (#24) üzenetére


Chalez
őstag

Az se rossz, lehet én is megjátszom, hisz ugye az éjfél előtti alvás a legfontosabb elvileg :K

(#26) oriic válasza Scholes9 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy wesder is írja semmi következménye, nagyon régóta csináljuk már ezt.

Live-Die-Respawn

(#27) donki válasza antikomcsi (#21) üzenetére


donki
aktív tag

Ez valóban így van, de idáig nekem az összes játékuk bejött, ezért megérdemlik a jóhiszeműséget. :)

(#28) scdlsc válasza VágniValó (#1) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Hát, a vallásos fajtája nem büszkélkedik azzal a buzi féltestvérrel, aki ereszen menekül meztelenül a rendőrök elől! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) Krethx válasza Chalez (#11) üzenetére


Krethx
aktív tag

Van egy tippem hogy a cdkeys-en 10-ke előtt nem kapunk kódot.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 Cellular 44mm - watchOS 9 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#30) Bennyboy válasza Chalez (#11) üzenetére


Bennyboy
őstag

Köszi a tanácsod de ezen a pár órán már semmi sem múlik :)
Ha vennék is kódot azt inkább steam vagy gog-on tenném. Igazából csak a fémdoboz miatt rendeltem fizikait. A CE nagyon drága lett, bár gondolkoztam rajta. Azt hiszem a játékkal kicsit könnyebb lesz a karantén :DDD

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#31) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Kövezzetek meg, de én elsőre inkább kipróbálom a virágboltit, ha már demo nem lesz, és utána döntök. Nem dobtam magam hanyatt tőle eddig azért :U

És valszeg egy akció keretében veszem meg, most van bőven mivel játszani így is. De lehet a virágboltival is várok pár tesztet, hogy érdemes-e a tárhelyre.

(#32) hajbel válasza Montanaxy (#31) üzenetére


hajbel
addikt

Lesz egy csomó review, gameplay, gépigény videó. Így is 20 euró. Hova akciózzanak még egy ilyen játékot? :U

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#33) Wesder válasza hajbel (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Hol 20€?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) hajbel válasza Wesder (#33) üzenetére


hajbel
addikt

Gog.com orosz vpn.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#35) wjbhbdux válasza hajbel (#34) üzenetére


wjbhbdux
veterán

abban csak orosz nyelv van :U

/s

(#36) Chalez válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


Chalez
őstag

lehet, hogy tud oroszul? :U

(#37) hajbel válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


hajbel
addikt

Ezt honnan veszed?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#38) hajbel válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


hajbel
addikt

Csak megsúgom, hogy a gog, amennyiben nem automatikusan installál minden nyelvet, az telepítő első oldalán rákérdez, hogy milyen nyelven szeretnéd telepíteni az adott programot. Gog-on minden játék DRM free!

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#39) wjbhbdux válasza hajbel (#38) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az az angol, nemzetközi telepítő. Szerinted 20 dollárért ugyanazt kapod? DRM mentes lesz, meg angol mentes is :P

/s

(#40) hajbel válasza wjbhbdux (#39) üzenetére


hajbel
addikt

Jó nagy hülyeséget mondtál! Az egyik kizárja a másikat.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#41) Hoffer PC válasza VágniValó (#1) üzenetére


Hoffer PC
csendes tag

Nem gondoltam volna, hogy hamarabb megjelenik a játék, minthogy betudjak szerezni egy 30-as szériás kártyát... :))

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#42) Padre81


Padre81
csendes tag

Gog-on már lehet előtölteni, tisztes 40 MB/s-mal jön :)

(#43) saelin válasza donki (#24) üzenetére


saelin
veterán

Így tervezem én is, csak el ne felejtsek bemenni dolgozni a nagy játszásban... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Tesztek mikor jönnek?
VágniValó: :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#45) VágniValó válasza Scholes9 (#44) üzenetére


VágniValó
addikt

Elvileg máma estétől kezdenek szállingózni. Remélem lesz többek között gamesradar-os is.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#46) RetepNyaraB válasza Padre81 (#42) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

De csak azért annyival, mert az ssd nem bírja gyorsabban írni :D
szerk: most már inkább 50MB/s

@#41 kisfuxi Mit mondjak a 1060-nal? :))

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#47) Padre81 válasza RetepNyaraB (#46) üzenetére


Padre81
csendes tag

hát M2-es 970 pro, annak kéne bírnia többel is. Láttam 50 feletti számot is, de inkább 40 körül jött le.

(#48) Krethx válasza Krethx (#29) üzenetére


Krethx
aktív tag

Hátha mást is érint a dolog. Érdeklődtem a CDKeys-nél mivel a GOG-on már előtölthető. (pre-load) Azt a választ kaptam hogy 24 órával a megjelenés előtt kiküldik a kulcsokat. Tehát elvileg mi is előbb le tudjuk tölteni.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 Cellular 44mm - watchOS 9 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#49) hajbel válasza Krethx (#48) üzenetére


hajbel
addikt

Akkor màr inkàbb orosz vpn. Olcsóbb és a teljes összeget a cdpr kapja.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#50) Krethx válasza hajbel (#49) üzenetére


Krethx
aktív tag

Már több hónapja megvettem. Úgyhogy tárgytalan.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 Cellular 44mm - watchOS 9 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#51) répási válasza saelin (#43) üzenetére


répási
friss újonc

még szerencse, hogy nálam hómofisz van és az elkésés max az lehet, hogy nem alt-tabolok át időben :)) na, de mindenesetre nagyon várós már a cím :DD

[ Szerkesztve ]

(#52) saelin válasza répási (#51) üzenetére


saelin
veterán

Közben lett egy nyaki idegbecsípődésem... Terveztem itthon lenni, de nem így. Vissza puszilt a karma úgy érzem - és higgyétek el nagyon érzem.

Szerk:
Legalább a kezeim épek! :DDD :W

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#53) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Na ránéztem, mi a helyzet GOG táján. Azonnal frissítésbe kezdett, laza 10GB update, szánalmas sebességgel (2-4MB/s). Egy még meg sem jelent játéknál elég szép :W :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.