Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ezek a csicskák kiérdemelték azt, hogy láthassák a játékot... :o :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) KaitouP válasza .LnB (#1) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezaz. Undorító. :(((

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Ez a jatèk kell!!! Ha X5-tel jön, akkor azt is veszek mellè :DD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Hiftu


Hiftu
senior tag

Dupla ajándékot kaptak (zárt ajtós vetítés + figura), erre pénzt csinálna az ajándékból... Eh, remélem tiltólistára teszi ezeket a CD Project Red.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#5) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Látom gyártási hibást kapott, durván kancsi a csaj a bal képen :D.

(#6) traz75 válasza kriszpontaz (#5) üzenetére


traz75
tag

Még alfa verzió, nyilván kapni fog egy pár tucat patcht. :D

Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

(#7) RudY válasza Wesder (#3) üzenetére


RudY
addikt

BMW? :P :DDD

(#8) Ghoosty válasza Hiftu (#4) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én is eladtam volna. Bár a játék érdekel, de ez a szobrocska csak porfogó lenne. Értéktelen számomra. Aki megveszi, annak gondolom értéket képvisel, így mindenki jól jár.

(#9) travix


travix
aktív tag

Ezért kár ajándékot adni minden jött mentnek...

(#10) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Bethesda is osztogatott pár éve Fallout figurákat azt is feldobta ebayre néhány paraszt. :(

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Biztos nem tetszett neki az ajándék. Hazavitte kibontotta, ült előtte és azt mondta,hű b@mmeg ez kib@szott ronda. Vissza vinni már nem tudta,meg különben is ajándékot vissza adni nem szabad.Na akkor gyerünk az Ebay -re,keressük meg a next gen Nvidia kártya felárát. ;] :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) k-adi válasza .LnB (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezeknek a csicskának a játék kell, az érdekli őket, nem egy porfogó szobor. Nem mindenki izgul a szobrokra ám..bár tudom ezt hc gamerek nem értik elsőre. Ha neki nem kell miért tartaná meg? Igazán az a hülye aki megveszi tőle, vagy mégse? Kereslet kínálat. Hello world

(#13) .LnB válasza k-adi (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most te végigmész az összes mai kommentemen és próbálsz kötözködni, okoskodni? Belinkeljem ide az összeset amit ma írtam, hogy ne kellljen keresgélned?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) smc


smc
addikt

Jajj de irigykedtek, ha kell vegyétek meg. :P
Nehéz elhinni, hogy van olyan újságíró aki rohadtul kinőtt már a gyerekes szobrokból és nem azzal akarja teleszórni az otthonát vagy az irodáját?
Pláne egy ilyen nem túl gyerekbarát izével..
De persze, paraszt az ilyen.. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#15) mike1334 válasza smc (#14) üzenetére


mike1334
veterán

Igen...paraszt. Mert ez egy repi ajándék volt. Ajándékozza el, ha annyira nem kell neki, gondolom videojátékokkal foglalkozó újságíróként lenne olyan ismerőse, aki örülne neki..de ne árulja már neten (jelenleg ~100e forintnál jár a licit az egyiknél...) Ez pusztán nyerészkedés.

Ja és egyébként:

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#16) k-adi válasza .LnB (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem tudsz értelmes választ írni ezért idefingsz egy ilyet? igyál ezt sört, még az is hasznosabb lenne mint idefosni ezeket a kommenteket amit ma tolsz :DD :DD

(#17) trufa12


trufa12
addikt

Még a szeme sem áll jól

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#18) wjbhbdux válasza mike1334 (#15) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ilyen hamar/olcsón eladni a hiba, százezreket már egy mezei bontatlan Witcher 3 CE is megér a sok játékhoz kapcsolódó kínai kacatgyüjtőknek. World of Warcraft CE az igazi már lassan 1 milliót ér, 28 ezer volt megjelenéskor :DDD

/s

(#19) Vesa


Vesa
veterán

A CDPR helyében sorszámoztam volna, így megtudható lenne, ki az a tetű, aki ilyet csinált. Ezt követően pedig minden további zárt rendezvényről kitiltani!

A tudomány a valóság költészete!

(#20) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Máglyára velük! lol! Mi a phasz van veletek?

(#21) Vesa válasza Fitzgerald (#20) üzenetére


Vesa
veterán

Sztem etikátlan egy ilyen lépés!

A tudomány a valóság költészete!

(#22) janeszgol válasza Vesa (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Etikátlan. Ne már emberek! Miről beszélünk? Ez egy tárgy, amit megkapott néhány emberke. Azt csinál vele, amit akar. Összetöri, eladja, kiteszi. Bármit. Max azt mondjuk, hogy más jobban megérdemelte volna. De ennyi.
Ha én kaptam volna, a haveromnak adtam volna oda, mert ő nagy szobor gyűjtő. Cserébe kértem volna három Xbox One-os játékot, amiket majd szeretnék megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#23) szupermacs


szupermacs
veterán

A CDPR helyében kiadnám a szobrot olcsóbban. Így nem fognak rajta nyerészkedni. Vagy valami nagyobb és szebb verziót annyiért, amennyiért a delikvensek árulják.

(#24) saelin válasza trufa12 (#17) üzenetére


saelin
veterán

Most miért? Ha láttad a trélert akkor tudod hogy lőttek rá. Lehet hogy szemen kapta az egyik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) Feketelaszlo válasza Hiftu (#4) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Vagyis a kiadó 100.000 HUF értékű "ajándékokat" osztogat az újságíróknak, hogy majd szépet írjanak a játékról. Valahogy ez a része nem zavar senkit, csak az a bevett gyakorlat, hogy a sajtó munkatársak ezt a kenőpénzt be is váltják a kasszánál. :DDD

(#18) wjbhbdux: Nem biztos - ha bukni fog a játék, akkor a szobor ára is le fog zuhanni. Amíg van hype, addig viszont van rá kereslet is és még kis kockázattal tovább lehet adni. Mondjuk szerintem a többség nem is gyűjtő, inkább csak spekuláns, aki pont arra játszik, amit te is írtál.

(#26) TESCO-Zsömle válasza Feketelaszlo (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én kétlem, hogy lenne olyan forgatókönyv, amiben ez a játék bukik. CDPR megtanulta a leckéit. Nem kapkodunk, kész amikor kész, nem szívatjuk a vásárlókat DRM-mel, koncentrálunk a jó sztorira, nagy, nyílt világ. Ehhez jön, hogy a Cyberpunk téma kvázi üres. DeusEx kiesett, SystemShock remaster nem készült el.

Nyitott polcos acra törnek be több éves műfaji tapasztalattal, rajongói hátszéllel.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) Vesa válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


Vesa
veterán

Én is így látom...

A tudomány a valóság költészete!

(#28) Anaren91 válasza k-adi (#16) üzenetére


Anaren91
senior tag

Tegyük fel, hogy csinálsz egy játékot, a zárt bemutatóra meghívsz x embert akiknek legyárttatsz x szobrot mondjuk darabját 50 euróért. Aztán másnap azt látod, hogy az emberek közel 10 x es áron árulják azt a szobrot amit te jó szándékkal ajándékként adtál oda. Biztos annyit mondanál, hogy hát kereslet kínálat Hello World....
És szerintem a ha valaki akkor a CD projekt nem szorul rá arra, hogy lekenyerezzék az újságírókat, hogy majd jókat írjanak róluk... Ha nekik a pénz számítana már rég kiadták volna a játékot felkeszen mert az első trailer eltelte óta keltett hype már egy csomó példányt eladott volna. Aztán Max annyit mondtak volna, hogy Sorry majd 100 patch meg 2 év után játszható is lesz úgy ahogy terveztük...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#29) k-adi válasza Anaren91 (#28) üzenetére


k-adi
nagyúr

1. ajándékba kapták, nem névre szólóan... azt csinálnak vele amit akarnak: ha nem kell nekik akkor továbbadják és ő is és a vevő is jól jár
2. biztos jó lesz a game, én is várom, de ez a szobrocska burkolt lekenyerezés ahogy minden más csecsebecse ajándék... annyi a kivétel itt hogy valószínűleg tényleg jó lesz a game és nem kell "kényszerből" jókat írni majd róla de más játéknál is van szobor osztás, nekem is van splinter cell blacklistes szobrom a szobámra de csak porfogó

(#30) hyperspace


hyperspace
őstag

Számomra ez nagyon nagy tiszteletlenség. A mostani hercegi esküvő után is árulták a vendégek a kapott ajándékcsomagot. :F

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#31) k-adi válasza hyperspace (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egy esküvőn kapott ajándékot ne keverjünk már ide. Két külön dolog.

Bár őket is megértem, mert ha nem kell nekik minek tárolgassák? Ha én is adok neked ezer cuccot akkor inkább hasraesel a lakásodban mintsem továbbadnád annak akinek tényleg kell?

szerk:. ja és nehogy most előhúzd az "emlékbe kell" kártyát :D
most mindenki itt álszenteskedik de lefogadom mindenki adott már tovább ajándék-bort, stb amit kapott

[ Szerkesztve ]

(#32) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem lepődtem meg, elég megnézni a videókat E3-ról. Egyszerűen annyira kínos és gáz a riporterek 90%-a, hogy arra szavak nincsnenek. Egy csapat átlagos IQ-val megáldott, sztárkomplexusos, kétlábon járó cringe-factor. Naná, hogy az ilyenek bejutnak mindenhova, hogy ott retardáltkodjanak a többi retardálttal, és olyan kérdéseket tegyenek fel, hogy egy két interjúalany nem győz az ajkába harapni meg pislogni folyamatosan.

A másik végletről meg: annak is gratula, aki akkora birka, hogy erre egyből pénzt adjon. *sigh

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#33) Anaren91 válasza k-adi (#29) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hát ezt te így látod, én meg még sok ember meg másképp.. Egy ajándék az ajándék, teljesen mindegy milyen apropóból kapja az ember. Abban igazad van, hogy azt csinál vele amit akar, ha nem akarja nézni, felteszi a padlásra.De többszörös áron eladni etikátlan, és undorító dolog.
Ez kb az a szitu, hogy várandós a feleséged, és a babaváró bulin mindenkinek adsz egy, tegyükfel otthon 3d nyomtatott akármit, erre a haverod meg feldobja ebayre mert ennyibe néz téged...
Btw pl nekem is van egy dobozom tele olyan dologgal, amit kaptam valakitől, de nem tudom használni, vagy nem passzolt a lakásba. Sőt a szüleitől kapott ezeréves tabletem is ott van ami már kb 5 éve véletlenül osszetort. Mégsem dobtam ki mert ajándékba kaptam.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#34) mike1334 válasza k-adi (#31) üzenetére


mike1334
veterán

Nem azzal van a baj szvsz, hogy továbbadja..biztos sok ismerőse örülne neki nagyon, hanem azzal, hogy nem kicsi hasznot húz belőle. Na ez a pofátlanság.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35) k-adi válasza Anaren91 (#33) üzenetére


k-adi
nagyúr

Megint keverjük a szezont a fazonnal... te személyre szóló ajándékot kaptál a szüleidtől, ők meg (feltételezhetően CE) 1 termékmintát a 40 ből (vagy mennyi volt).
Neked szívhez szóló emlék, nekik (ezek szerint ha ebayre rakják) nem annyira.
Neked "megfizethetetlen" a törött tablet (érthető okokból), nekik (akik nem gyűjtik az ilyeneket de mégis kaptak a részvételért) annyit ér a szobor amennyit az ebayen rálicitálnak (a gyűjtők licitálnak rá.. ha pedig a gyűjtőnek ennyit is megér a szobor akkor miért is undorító többszörös áron eladni?).

Itt lényegében a gyűjtögetős életstílus vs. hasznosság kerül szembe.
Nem azt mondom, hogy add el nagyanyád képeit egy retro gyűjtőnek milliókért, hiszen azok személyes családi emlékek, ajándékok, stb...de amiket egy konferencián kapsz lekenyerező ajándékként a wellness kupon és a xyz cég -10% kedvezményes kupon mellé azt simán eladhatod HA neked nem kell és más meg megvenné.

Végülis a céljukat elérték: az emberek beszélnek róla, a csávó pénzt kap, a gyűjtő meg a szobrot. Ahogy nézem ez tripla-win. :))

Tudom, vannak olyan gamer-újságírók akik tényleg gyűjtik ezeket. De nem mindegyik ilyen. Ennyi az egész, nem kell ezt túltárgyalni. Lehet valamelyik pont ebből fogja finanszírozni a köv. E3-ra kiutazását :D

(#36) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Miért kell ezt túl lihegni? Eladták és kész.Ezért valaki büdös paraszt meg csicska?Igazi magyar észjárásotok van...

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#37) VágniValó válasza johnyblaze (#36) üzenetére


VágniValó
addikt

Túlárazták és pénzt próbbálnak kikaparni az egészből, pont hogy nekik van "magyar észjárása"

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#38) Puma K válasza kriszpontaz (#5) üzenetére


Puma K
veterán

Azt néztem én is... lehet szegényke nagyon megfáradt a nagy harcban és a fáradtságtól állnak így a szemei :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39) Vesa válasza Anaren91 (#33) üzenetére


Vesa
veterán

+1

A tudomány a valóság költészete!

(#40) Z10N válasza .LnB (#1) üzenetére


Z10N
veterán

+1

Viszont nem igy emlekszem az arcara, ennel szebb volt es a szeme se all jol valamiert. Ennyi mentseguk lehet.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#41) trufa12 válasza saelin (#24) üzenetére


trufa12
addikt

hát az lehet, h kissé meglágyult tőle ... :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.