Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyimger


gyimger
őstag

Utoljára az RDR2-ben fényképezgettem, de ott közel sem volt ennyi lehetőség. Ezzel is elleszek, azt hiszem. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

Lehet mindent IS variálni, mint a Horizon-ban. Az idő amit elfogok ezzel cseszni... :O

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez nagyon fontos. Sőt!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Sefneni


Sefneni
őstag

Kezdik kicsit túltolni a marketing osztályon a promózást. :N Hagyhatnának valamit a játékosoknak is felfedézésre. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#5) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ez az egyik legjobb módja az önmarketingezésre. Mad maxben is nagyon jó volt a fotó mód, de úgy látom ez többet tud.

Persze a legtöbben csajok stírölésére fogják használni vagy xxx rejtett windows mappa töltögetésre. ;]

We are only Stardust...

(#6) doooo válasza Jinxb1rd (#5) üzenetére


doooo
veterán

Hát nem tudom... lehetett volna itt-ott javítani a dolgon Mad Max-ben.

AC Origins-ben jobban tetszett.

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nem rossz, kíváncsi leszek milyen értékelésekkel jön. Ha jó lesz lehet be lesz húzva ünnepekkor.

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Uncharted 4-ben és most a Ghost of Tsushima-ban tudok ellenni a fotó móddal. Elképesztően hatásos képeket lehet készíteni mondjuk mobilra :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) tntmax


tntmax
aktív tag

A rózsa vörös az ibolya kék
a hájp vonaton nincsen fék!

(#10) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Uh ez valami elképesztően idegesítő kis trailer lett. Hamar bele kéne ütnöm a készítő fejét a konzoljába. Ez volt a cél? :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#11) D.Va válasza Sefneni (#4) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem kötelező minden cikket végigolvasni, minden képet megnézni, és minden youtube trailert, gameplay videót, és egyéb mindenféle cyberpunk témájú videót és dolgot megnézni. Össz-vissz 7 év alat amióta fejlesztik ha 10 trailerbe/videóba belenéztem sokat mondok.
A játék ez alapján is instant vétel lesz ami nálam manapság elég ritka.
Szóval hiába tolják orrba szájba minden felől a Cyberpunkot, nem kell mindent (főleg a videókat) megnézni (illetve végignézni)
És így nem spoilerezed magadnak szét a játékot.
Én pl a nagyon várós mozifilmek trailer-ét sem szoktam megnézni, mert a trailerekben szinte mindig egy csomó látvágyos jelenetet megmutatnak, ezzel elvéve a meglepetés erejét mikor beülsz a moziba.

(#12) Sefneni válasza D.Va (#11) üzenetére


Sefneni
őstag

Nem is mondtam, hogy én megnézek minden videót és cikket. :) Sőt, a nagyon várós filmeknél is maximum az első teasert/trailert.
Ettől függetlenül viszont rengeteg anyagot osztanak meg a CD Project-esek a játékról. :) Nem feltétlenül rossz ez, viszont aki mindent megnéz, annak kisebb lesz szerintem a meglepetésfaktor.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.