Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Helyes, jöjjön csak az infó, bármilyen formában. A hype a lényeg. Én meg, ha már jó fogyasztóként előrendeltem (az egyetlen cég, amelytől szívesen veszem az anyagait), szeretném látni az előrelépéseket :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2) Segal válasza RetepNyaraB (#1) üzenetére


Segal
veterán

Szinten elorendelve es johet a hype vonat:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kiváncsi vagyok rá mit kezdtek a gunplay-jel,mert az alphában elég gagyinak tūnt. Nekem nem gond,úgyis melee-vel terveztem játszani :)
Illetve,hogy gondolják ezt a "vertikális mapot"? Tele lesz a játék lakásokkal/helységekkel az npc-knek...

Life, Uh, Finds A Way

(#4) noPublicFG válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Sok ejtőernyős ugrásra lehet számítani! :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#5) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Srácok. A mostani e3 on bemutatott sajtó demó kikerult már vagy arra meg várunk?

(#6) [Prolixus] válasza pelgrim_v1 (#5) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Még várunk de sztem az nem is fog kikerülni. Abból lesz ez a 15 perces akármi.

De én úgy emlékszem korábban azt ígérétk hogy gamescon-on mutatják ezt be...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) sultansmith


sultansmith
senior tag

ŐRÜLET! :D

Egyébként remélem lesz már valami koherencia ezek között a videók között, mert amit anno láttunk, meg amit most láttunk, meg amit szerintem majd fogunk látni, az mind fasza, csak mind más-más játékot mutat.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8) Fitzgerald válasza sultansmith (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pont ezért nem akarták nagyon megjelenés előtt mutogatni a játékot.

(#9) Cifu válasza [Prolixus] (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem, eredetileg a Pax West-en (Seattle, Aug. 30-tól) akarták közkincsé tenni a játékdemo videót, csak menet közben meggondolták magukat. Lesz egy 15 perces játékmenet videó, illetve a fejlesztők kommentálják a bemutatásra kerülő új játékmechanikai elemeket (első sorban a hackelést).

A hivatalos változat az, hogy azért nem a játékdemót mutatják be, mert nem akarnak spoilerezni (nagyon gyenge kifogás, akik az E3-on, Gamescom-on, stb. látták, azok méltók voltak a spoileres történetre, a nagyközönség pedig nem? :F ).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.