Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) beyruth82


beyruth82
veterán

2x játszottam végig pc-n és 2x konzolon(xsx-en).Anno pc-s verziónál a felvehetetlen tárgyakon kívűl olyan bugba futottam bele 3x hogy nem tudtam befejezni a mellékküldetést.Pl: Mower hadnagyos cyberpszichonál hiába győztem le és kutattam át a területet, gyűjtöttem össze a szilánkokat, feljegyzéseket akkor sem vette elvégzettnek a feladatot.Sajnos ezt többszöri korábbi mentés újratöltése után se tudtam megtenni. Aztán egy küldetesnél ahol ellopott gyógyszert kellett megtalálni, ott ahol a gyógyszernek lennie kellett volna nem volt semmi így nem tudtam befejezni a feladatot.A 3.-nál egy boxolót kellett kimentenem de amikor rátaláltam ájultan nem jelent meg a lehetőség, hogy
felébresszem és kivigyem onnan. Egy korábbi mentés újratöltés ezen viszont segitett és másodjára már megjelent az interakció lehetősége.Xbox series x-en csak olyan bugba szaladtam bele, hogy nem tudtam felvenni néhány tárgyat, cuccot a földről de ezek abszolúte nem voltak zavaróak mert nem hianyzott a 6578. tárgyösszetevő vagy a 456. életerő helyreallító inhallátor. Egyébként teljesen bugmentes konzolon már a cyberpunk.Sajnos a "jó" bugokat is kiszedték belőle(pl azt is amivel egy 4000 eurodolláros képet 5 dollárért vissza lehetett vásárolni aztán újra eladni 4000-ért és ezt végtelenszer akár rengeteg pénzt szerezve így).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.