Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Nagyon várós. Talán a GTA6 lesz legközelebb ennyire fun.
Multiplayer miatt nem érdemes kapkodniuk, ebből a témakörből nagyon kevesen jönnek ki élve. A SP viszont hozhat egy új legendát.

Remélem

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) Segal válasza olbaidhun (#1) üzenetére


Segal
veterán

Én is így gondolom. Legfontosabb hogy készüljön el időre a játék és úgyis elleszünk vele, aztán majd ha valamikor érkezik hozzá egy multi az esetleg csak plusz de a lényeg sokkal inkább a tervezett megjelenési dátum tartása. Remélem sikerül nekik :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Wesder


Wesder
félisten

2020 karàcsonyàig van még bőven idő, addig rendberaknak mindent gondolom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én úgy vagyok vele, hogy remélem jó játék lesz és elő van rendelve a Microsoft konzoljára. Többet nem várok tőle és így talán nem lesz csalódás. A multit meglátjuk. Xboxon a Game Pass Ultimate előfizetés miatt azt is kipróbálom majd :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

PS5/Scarlet nyitócím lesz már ide látom :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Wesder válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz belőle nextgen vàltozat, szerinted startra elkészül?
Màrmint biztos, mert a nextgenről butítanak a mostanira gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Sirandrish válasza Wesder (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meglássuk...lehet megpróbálják összefésülni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amíg nem a singletől vesz ez el fejlesztőket, addig csak nyugodtan :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) xeon forever


xeon forever
addikt

Azért arra kivancsi lennék h Coop story vagy vmi free for áll aréna playre lehet számítani.?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10) Analog79


Analog79
kezdő

Szerintem nagyobb lesz a hamu mint a láng.....

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játszon, amennyit bír "

(#11) Scholes9 válasza Analog79 (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az is lehet. De reméljük nem így lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ingyenesek lesznek a DLC-k?

(#13) laceszgamer válasza Maxxy10 (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

A nagyok valoszínűleg nem, de ettől független az is biztos, hogy megérik majd az árukat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) Raysen623


Raysen623
addikt

Én végül úgy döntöttem hogy majd next genre fogom ezt megvenni. Teljes pompájában akarom kiélvezni ugyanis. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) Wesder válasza Raysen623 (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor PC-t kellene venned, igaz picit dràgàbb, de ott elérhető az a vizualitàs, amit te szeretnél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Raysen623 válasza Wesder (#15) üzenetére


Raysen623
addikt

PC-n már nem játszom ilyenekkel, mert leszoktam róla, meg nincs kedvem. Kényelmesen szeretek játszani SP játékkal, az pedig konzol nálam. Gépet meg nem fogok fejleszteni 4K-hoz kismillióból.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) saelin válasza Raysen623 (#14) üzenetére


saelin
veterán

Szintén zenész. Az elmúlt két év multiplatform játékait elnézve én sem akarom ezt a ps 4 pro-n játszani. Kiöregedett a hardver az ilyen címekhez.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Televan74


Televan74
nagyúr

Először fókuszáljanak az SP -re,meg az ingyenes tartalmakra.Utána hogy lesz MP is a játékban engem az már nem nagyon érdekel. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) Scholes9 válasza Wesder (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem picit drágább az :) Sokkal. Pláne, ha 4K a cél.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) Wesder válasza Scholes9 (#19) üzenetére


Wesder
félisten

"picit" dràgàbb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) duvi


duvi
nagyúr

A multi (ha lesz), sokkal később jön. Külön csapatot toboroznak erre, tehát nem a single résztől veszik el a fejlesztőket. A megjelenés után érkező első DLC-k ingyenesek lesznek. Ha valakit érdekelnek a további részletek, annak javaslom a Cyberpunk 2077 topicját, ahol Cifu naprakészen posztolja a friss infókat!

[ Szerkesztve ]

(#22) m0h0senator válasza laceszgamer (#13) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ingyenesek lesznek a DLC-k.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#23) laceszgamer válasza m0h0senator (#22) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az olyan nagyok is mint a W3 esetében a kettő?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.