Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha ez windows frissítés volt, miért nem vontad vissza? Simán az egérrel, telepített frissítéseknél.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

OK, van egy javaslatom.
Hasonló helyzetben Shift + Restart illetve Shift + Újraindítás gombbal kell újraindítani a gépet.
Legegyszerűbben a Windows + X gombbal lehet elérni a szükséges menüt.

Amit bérkezünk a választó menübe, a speciális lehetőségek kiválasztása után, visszatérés a legutolsó helyes konfigurációhoz lehetőséget kell használni.

Ekkor eltávolításra kerülnek az utoljára végrehajtott módosítások. Vissza áll az eredeti diver. (Mivel minden driver telepítés előtt készül egy rendszer visszaállítási pont.)

Ha csak egér van, akkor egyszerűbb lehet msconfig.exe használata. A Safe boot opciót kell kiválasztani.

Elméletileg indításkor használható F8 vagy Shift + F8 billentyűkombináció is. Bár UEFI BIOS esetében nem használható. Ha SSD a rendszerindító lemez, át kell törni hangsebességet az ujjaknak, hogy sikerüljön időben megnyomni az F8 gombot., szóval képtelenség használni a funkciót.

Végszükségben, egy telepítőkészletről is elérhető a legutolsó helyes konfigurációra történő visszaállás.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Evil Snowman válasza Victoryus (#1) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem volt benne a Telepített frissítések listába sajnos. Ha ott lett volna és vissza is tudtam volna vonni, minden újraindításnál frissítette volna magát automatikusan.

(#4) Evil Snowman válasza Hieronymus (#2) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm az infot. Remélem nem lesz rá szükség később, de ha az élet úgy hozza, akkor hasznosítom a tanácsot. :K Ahogy fentebb is írtam szvsz a rendszer visszaállítási pont sem segítene, mert egy restart után újra frissíti magát automatikusan a driver, ahogy itt is írják:

"This same thing happened to me yesterday. Is there a way to alert toshiba to this directly? This fix works, but my computer has gone through an automatic update and restart already and the same problem happens again. I don't want to have to go through system restore a bunch of times."

Remélhetőleg javítják majd, de mindenesetre felírtam magamnak, hogy mit kell mókolni, ha újrahúznám a gépet. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) nemlehet


nemlehet
őstag

uhh hát nem irigyellek. Néha olyan apróságokkal lehet napokon át nyelni a brét, hogy nem is gondolná az ember. Ráadásul minél inkább leegyszerűsítik ezeket és minél kevésbé látsz bele annál nehezebb kinyomozni, hogy mi is a gond.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) DonElvis


DonElvis
tag

Az milyen durva már, hogy egy ártatlannak tűnő frissítés miatt egy napra kiesik a géped (+ideg).

Ami nem számít, az nem érdekel

(#7) snecy20


snecy20
veterán

Ó, nekem az az első, hogy eredeti Windows telepítés után kilövöm a frissítések felajánlását. kell a búbánatosnak, ha megy minden jól?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.