Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Kettő és fél év alatt elég sokat ment.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az szép. Egy 300-as tápra én tuti nem mertem volna rábízni egy olyan konfigot. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) Cucuska2 válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

Sokan mások se. De most a 350W előrelépés ahhoz képest.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) Иван válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


Иван
őstag

Én se- Jóval gyengébb gépemben van 450w-os Corsair :Y

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Én most ratkam össze egy i5 2300 as gépet 7850 el 400w os fsp táppal. Így is bőven sok. Ha rommá terhelem a gépet se menne 250w fölé.

(#6) Ringman


Ringman
nagyúr

a régi tápod ráadásul összesen 228W-ot tud 12V-on leadni, nem 300-at.

[link]

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nekem is elhunyt, már kétszer is (FSP 350PNF). Mindkét esetben feltámadt a púpos kondik cseréje után (oka: szarul szellőző ház és a meleg megette a teapókat)

i5 3470 + 7850
Bár ez... ez egy igazán bátor lépés volt. Hadd gratuláljak, én nem mertem volna azzal a táppal meglépni :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) föccer


föccer
nagyúr

RIP :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9) Cucuska2 válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


Cucuska2
őstag

Meg is lett a böjtje. De na, legalább ti is gazdagodtok tapasztalattal.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Kolondrum válasza Ringman (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én is ezen csodálkoztam, mondom elírta a W számot, de nem. Túl volt hajtva durván.

(#11) Cucuska2 válasza Kolondrum (#10) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mi az a határ, aminél túl van hajtva? 70%?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12) Kolondrum válasza Cucuska2 (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor úgy mondom nem optimálisan volt kihasználva. Én sem azért tartok 650-es tápot mert kell, hanem mert csont maxon sem jön izgalomba.

(#13) horush válasza Cucuska2 (#11) üzenetére


horush
addikt

Nem volt ez olyan durván túl hajtva. A hd7850 100w körül eszik maximum, az i5-3470 még ennyit sem. Az egész gép el van 210-220 körül maxon..

(#14) Cucuska2 válasza horush (#13) üzenetére


Cucuska2
őstag

Csak az a baj, hogy 228W-ot ad le 12V-on. Ott pedig nagy volt a fogyasztás ahhoz képest.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#15) PH-User


PH-User
addikt

Ha saját gépről lenne szó, Corsair VX450 alá nem mennék, akármilyen keveset is fogyasszanak az alkatrészek...

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#16) Vladi


Vladi
nagyúr

khm.... :)

Egyébként én olyan gépen nem veszek, amit a mostani tápom nem szolgál ki kényelmesen. :D

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Azért veszünk minőségi tápot, hogy megmentse a gépet adott esetben, nem pedig azért, hogy ne menjen tönkre(esetleg kicsit elnyújtsa a saját életét) :) Légy hálás, én is az voltam mind a 3 FSP tápomnak :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) gonega


gonega
csendes tag

Én mindig megjavítom a tápjaimat ha tönkre mennek de foglalkozok a javításukkal az elmúlt 5-6 évben még magamnak nem vettem tápot, de azt utálom mikor az 5 v-s ágra 6,3 voltos kondit raknak függetlenül a gyártótól és azok 2-3 év után meg púposodnak és a táp úgysem nem úgy indul ahogy kell. Legtöbbször ez a felpúposodás kondi kiszáradás a ki induló ok amiért a tápok elhaláloznak vagy az ólom mentes technológia hibái elereszti a nyákot meg ilyenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.