Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Cucuska2:] alvás

Hozzászólások

(#1) MiNiM


MiNiM
tag

23:30kor fekszek, 00:30kor alszok, 06:00kor kelek 15éves fejjel.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#2) nem_tom


nem_tom
őstag

Csöndben és sötétben, 23.00 után. Bár az itthoni körülmények közt, éjfélnél előbb nem alszom el, oszt 6-kor kelek.

[ Szerkesztve ]

(#3) MiNiM válasza nem_tom (#2) üzenetére


MiNiM
tag

jaaaa:B

monitor fénye a pofámtól 40centire, és 20centire kint az asztalon kerreg a két winyom, a táp fújja a fejem a szellővel, és a cpu venti forog. nekem bejön, néha társul mellé a tv

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#4) nem_tom válasza MiNiM (#3) üzenetére


nem_tom
őstag

Én nyáron aludtam TV mellett. De a TV leköt, oszt nem tudok aludni. :U

(#5) MiNiM válasza nem_tom (#4) üzenetére


MiNiM
tag

engem lefárasztott barátnőm nyáron, így ha lekötött, ha nem aludtam:DDD

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#6) zH.


zH.
senior tag

11körül lefekszek ,mer szerdán olyankor már nem birok gép előtt ülni. nézek egy sorozatot ( most pl. csi ) ,elmegyek még wc-re stb.. lefekszem olyan éjfélkor.. kb 10-15perc mig elalszom.. de van sokszor ,hogy felkelek hajnalba hugyozni :o :DDD
5:55kor kelek..de már most is 10mp-enként ragad le a szemem ,de kurva földrajz tzre kell tanulni.
léptem is jo8.

szerk.: aludj te is erre :D 3percről relax rész:D

[ Szerkesztve ]

just be

(#7) aXXon


aXXon
senior tag

Tizenegy, éjfél fele fekszem és 5-kor már kelek. 28 vagyok és be kell ismerjem, ha nem figyelek oda arra, hogy mi van a testemBEN, akkor gyakran kell délután ledőljek humni egyet. Viszont mikor mondjuk szedek valami multivitamint, akkor simán bírom reggeltől estig.

Ugyan nem multivitamin, de most a Normafloret tolom, hogy kicsit rendbe kapjam a bélflórámat és ez is olyan hatással van rám, hogy sokkal kipihentebbnek érzem magam, mióta használom. Fura. [link]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8) MiNiM válasza zH. (#6) üzenetére


MiNiM
tag

pacsi a trekkér!:R

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#9) Wictor válasza aXXon (#7) üzenetére


Wictor
senior tag

1 évig alkalmaztam a Normaflore-t, közben minden bajom volt. Mióta abbahagytam, furcsamód még az emésztésem is korrektebb egy fokkal. :F

A topichoz: 0:00 után fekvés, 6:30-7:30-8:30-kor kelés, attól függ, hogy mikor marad el órám, vagy mikor kell reggel egy zh-ra, vagy felelésre ismételnem.

(#10) R


R
aktív tag

hogy lehet akaromra elaludni? ha fáradt vagyok se tudok mindig :(

[ Szerkesztve ]

(#11) Ice!?


Ice!?
őstag

változó.
néha ha itthon vagyok délután, le kell dőlnöm. éjfél után szoktam lefeküdni, előtte hiába fekszem, nem tudok elaludni, így is min. fél óra mire sikerül elaludnom.
5kor kelek.
full csend és nyugalom.

"Mert én mindig 2200-2230 körül alszok el" - az se mostanában lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

- Meséljen öregapám, maga hogy szokott tudni elaludni?
- Hát az úgy van, hogy számolok háromig, és már alszok is.
- Komolyan, csak háromig és már alszik?
- Hááát... van, hogy fél négyig is...

[ Szerkesztve ]

(#13) aXXon válasza Wictor (#9) üzenetére


aXXon
senior tag

Egy évig akkor sem szedném, ha aranyat sz@rnék tőle, olyan drága és napi 3at kell belőle tolni. Én rövid ideje használom, eddig csak pozitív tapasztalattal. Egyet árulj el : ha rosszul voltál tőle, akkor miért nem hagytad abba? :U

Ha valaki nehezen alszik, az igyon citromfű teát, az segít. A tescoban talán most akciós a Naturland márkájú, az legalább biztosan minőségi. (most ittam egy duplafilteres töltetet :DD )

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#14) MiNiM válasza Szten Márs (#12) üzenetére


MiNiM
tag

:C :R

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#15) Wictor válasza aXXon (#13) üzenetére


Wictor
senior tag

Orvos mondta, hogy szedjem, nem lesz gond. Meg volt ez a Bonolact nevű, aranyárú cucc is. Bíztam benne, hogy egyszer hatni fog. Aha, persze... :U

(#16) Jamby18


Jamby18
senior tag

Én 2200kor fekszek és egyből alszok mert 0250kor kelek hogy 0600-ra beérjek, na ehő mitszólsz, igaz csak 3 napon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#17) ZeroX92P


ZeroX92P
tag

2körül fekszek 3körül alszok és 11-12kor kelek

(#18) proci985


proci985
MODERÁTOR

utóbbi hetekben 3-7 óra (átlag kb 5). leadás volt, vizsgahét van. kávéfogyasztás meg az egekben. cserébe jól alszok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Köszi mindenkinek a kommenteket.
Még egy utolsó kérdés: ti következő nap mennyire bírjátok?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20) Sweet Lou 6 válasza ZeroX92P (#17) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Irigyellek, én ezt csak nyáron, meló közben tudtam megtenni. Ezerszer jobb volt...
Témához: este 11 körül fekszem és 5 kor kelek. De buszon általában alszom (fél-3/4 óra).

sweetlou6.wordpress.com

(#21) Csemike


Csemike
csendes tag

Ha elalszol este tízkor és ~fél hatkor kelsz, akkor az majdnem 8 óra alvás. :) Szerintem az korrekt.
Viszont olvasom az ilyen "éjfélutánfekszemhatkorkelek" kommenteket... Szörnyűek vagytok. :D Ha éjfél után fekszem le, akkor nincs az az Isten, hogy hatkor felkeljek. Én csecsemő vagyok, minimum 7-8 órát muszáj aludnom. :D Ellenkező esetben - ha mondjuk csak 5-6 óra alvás jut - egész nap fáj a fejem és ilyen "neszójjáhozzám" hangulatom van. Mindenkinek jobb, ha lindácska kialhatja magát. :D

Igyekszem éjfél előtt elaludni, az éjszakákat végig alszom, szerencsére az alvókámmal tényleg nincs gond, nagyon ritka, hogy éjjel felébredek.

(#22) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

bármikor, bárhol tudok aludni :P :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) eddie17


eddie17
addikt

Én délelőttös héten amikor 4:20-kor kelek, rendszerint, 4-5 órákat alszok.
Igaz a 6. napra tényles mosott szar effektus lép fel...

(#24) mephi666 válasza Csemike (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

öregszem én is, nem is bírom annyira az éjszakázást, de pár hete csaptunk nagy péntek-szombati dorbézolást: pénteken 4:45-kor kelés, 15:00ig meló... aztán haza, majd 1-2 sör meg vodka lement... jött haza barátnőm meg egyik ismerősünk is átjött, aztán ittunk reggel 4ig... (barátnőm már éjfélkor lefeküdt aludni) akkor hazament, ledőltem, aludtam 9:00-ig... délután 2 körül visszajöttek barátnőjével és akkor már 4-en ittunk/kártyáztunk reggelig... meg összerottyantottunk egy marhapörköltet... vasárnap reggel 5:30körül mentek haza... de 9 után megint ébren voltam már... hétfőn kicsit azért kómás voltam munkában...

általában egyébként 22:30-4:45-ig alszok... 6-7 óra alvásra van kalibrálva a szervezetem :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) maláj


maláj
őstag

fekvés : 21:30
alvás : 22:00
ébredés : 06:00

(#26) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Általában úgy 1-2 óra körül alszom el valami széken vagy fotelben, mert nem bírom tovább, aztán föl-fölkelek az éjjel, végül 4-6 órakor szoktam kelni - már ha egyáltalán elalszom. A nap folyamán gyakran véletlenszerűen becsusszan néhány, hosszabb pislantásnak észlelt negyed-fél órás bealvás is. :D Kávét nem iszom, sem energiaitalt. (Jaja, nem is ülök volán mögé.)

Ha ágyban alszom, képes vagyok 10 órát végig aludni, úgyhogy az a ló másik oldala... De általában úgyis túl kecskeszagom van ahhoz, hogy befeküdjek vele az ágyba. :DDD

Egyszerűen csak fáradt vagyok. Korábban azt gondoltam, hogy a szórakozottságom emiatt van, de aztán mikor négy hónapig huzamosabb ideig napi 10 órát aludtam tavaly, a figyelmetlenségem megmaradt. Az agyam teljesen egyszálas, és gyakran nem hallom meg, ha szólnak hozzám, és mindent elfelejtek. Ez van. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) Csemike válasza mephi666 (#24) üzenetére


Csemike
csendes tag

Dehát pont ezaz, ahogy öregszik az ember, egyre kevesebb az alvásigénye. :P ;] Idős emberek napi 5-6 órával is beérik.

(#28) Crystalheart válasza Csemike (#27) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor én ha megöregszem, nem fogok aludni? o.O

(#29) Lompos48 válasza Csemike (#27) üzenetére


Lompos48
nagyúr

...Idős emberek napi 5-6 órával is beérik

Egyesek. Kettesek nem. Én hármas vagyok. Ha ritkán összejön, megy a 12 óra is... pisilés nélkül. :DD Egyébként átlag 7-7,5 óra.

[ Szerkesztve ]

(#30) Csemike válasza Crystalheart (#28) üzenetére


Csemike
csendes tag

Fene tudja, de az igényed most sem az az éjszakai egy-két óra, hiszen napközben többször is elalszol, és ha ágyba kerülsz, képes vagy 10 órát is végigaludni. :) Lehet, hogy öregkorodban kevesebbszer bólintasz be napközben. :D

(#31) samfishR


samfishR
senior tag

én is bárhol, bármikor el tudok aludni. sajnos itthon hétközben csak 3-4 órákat alszok. 2 fele megyek aludni, 6 előtt kelek. hétvégén persze kialszom magam :K

(#32) MiNiM válasza Cucuska2 (#19) üzenetére


MiNiM
tag

hát van, hogy napi 4üveg bomba, vagy 4 KV suliba, de általában 2bomba+2KV egy napi adag.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#33) nem_tom válasza Cucuska2 (#19) üzenetére


nem_tom
őstag

Hol jól, hol nem.

(#34) kmisi99


kmisi99
addikt

tavaly iskola időben lazán csináltam azt hogy hajnal 2-3 kor feküdtem és 5 kor keltem tök jól el voltam! De ha most 11 után fekszem majd el alszok olyan rohadt fáradt vagyok!

(#35) nem_tom válasza kmisi99 (#34) üzenetére


nem_tom
őstag

De jó neked. Én ha nem alszom eleget, akkor fel se lehet kelteni. Tök mindegy mivel próbálkozol. :U

(#36) kmisi99 válasza nem_tom (#35) üzenetére


kmisi99
addikt

De jó neked!
Nekem teljesen mindegy hogy mennyit alszok! Egyszerűen sehogy se tudom kipihenni magam! Ha 10 órát alszok kb 1 óra mire fel birok kelni de majd összeesek a fáradságtól és még kb 1 óra mire élni birok ha viszont 4 órát alszok akkor meg még a 6x6 is gondot okoz és iskolában csak a fejemből tudok kinézni! Csodálatos :O

(#37) aXXon válasza kmisi99 (#36) üzenetére


aXXon
senior tag

Akkor neked bizony valószínűleg vitaminhiányod, vagy más hiánybetegséged van.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#38) [balu]


[balu]
tag

Általában 23:00 fekvés, 7:00 kelés van nekem. Viszonylag jól bírom másnap mindenféle baromság nélkül, viszont a kelés nekem korai. Ha épp nincs első órám és egy órával később kelek, ugyanannyi alvással is sokkal pihentebb vagyok.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Cucuska2:] alvás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.