Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dexter68 válasza Sztankoo (#50) üzenetére


Dexter68
addikt

Nincs mit... Euexpressz opcióval vettem vám- és adómentesen... nézz szét, hogy van-e rá kupon. Pár hete mintha lett volna. (meg most jön a kínai újév, hátha lesz akció)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#52) Dexter68


Dexter68
addikt

Flash sale-ban van 179.9USD-ért

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#53) Sztankoo válasza Dexter68 (#52) üzenetére


Sztankoo
csendes tag

látom de van Fast-08 raktáron ami Lengyelország így $216.14 ír nekem ha Kínából rendelem akkor $190.

Maradok a lengyel raktárnál az a kis felár megéri nem ? egy héten belül megkapom a telefont, a kínaira várhatnék 3 hetet is:D

jófogáson is néztem volt kettő is 45e ért egy napon belül elkeltek:/

(#54) szoszito


szoszito
újonc

Sziasztok! Én vásároltam egy ilyen telefont. Eddig meg vagyok elégedve vele. Kicsit valóban nehéz.
A hangerő növelés lépésközeivel nem vagyok kibékülve. Ezt tudtam előző telefonon állítani az Engeenering mode-ban, de sajnos itt nem megy. *#*# -es tárcsázóba beírós kódot nem találtam, amivel be tudnék lépni az Engeenering mode-ba (esetleg valaki tud ilyet?). Play-ről letöltött appokban meg ugyan be tudom állítani a lépésközöket, de újraindítás után elveszlik a beállítás. Tud erre valaki megoldást?
Másik bajom, (de ez is az Android 8.1.0 verziónak tudható be), hogy a lezárási képernyőn nem tudom letiltani a pull down menüt. Előző telefonon ezt is lehetett, meg egy progival megoldottam azt is, hogy lezárási képernyőn a power gombra ne jöjjön elő a kikapcsolás menu. Itt sajna nem tudom ezt sem.
Ja, meg ebben az Android verzióban már nincs benne az (Power schedule) időzített ki-/bekapcsolás sem.
Nagyjából ennyi. Amúgy szeretem. Gyors, sokáig bírja az akksi, strapabíró, NFC-s.

[ Szerkesztve ]

(#55) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Mennyire jó ez a telefon túrázáshoz? Erdőben és völgyben mennyire tartja a gps jelet? Biztonsági frissítések jönnek rá?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#56) jan herz válasza TCSZ (#55) üzenetére


jan herz
tag

Pár hete jött, előtte novemberben, most márciusi a biztonsági szint. Sokszor használom túrázni Locussal, lazán kibír egy napot, 16 óra biciklizés után (aktív navigációval) még 18 % maradt. Navigáció közben vettem észre, hogy néha nem frissít elég gyorsan a GPS, vitt már félre emiatt, de hamar megtanultam mire figyeljek. Valaki írta korábban, hogy az úttal párhuzamosan mutatta, egyszer én is jártam így, újra kellett indítani a telefont. DE! Alapvetően megbízható és stabil, az egyik legjobb telefon ami a kezemben volt.

Még egy: ebben a 32 fokos kánikulában is 40 °C alatt maradt az akkumulátor a kormányon, tűző napon, mindvégig stabil maradt! Ezt egyik korábbi telefonom se bírta.

(#57) TCSZ válasza jan herz (#56) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi az infókat! Ha meg veszem, akkor nyagathattlak itt vagy pruvátban a telefonról? Ezt a gps hibát hogy lehet észrevenni és meg előzni? Amúgy ez a készülék mikor jelent meg és kb meddig jöhetnek rá a frissítések?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#58) jan herz válasza TCSZ (#57) üzenetére


jan herz
tag

Persze, de ha nem muszáj ne privátban. Ami a frissítéseket illeti: én is csak ráguglizni tudnék :P A GPS-sel meg semmi különösebb trükk nincs, csak jobban figyelek, mert néha lemaradásban van, (ez pár 10m-nél nem volt több eddig). Lehet a Locus hibája is, mást nem használok, nem tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#59) szoszito


szoszito
újonc

Sziasztok!
Egy kis érdekesség. Sokáig nem mertem berakni a vízbe a telefont, de most elmentünk strandra. Úgy voltam vele, ha már vízálló a telefon beviszem a vízbe fotózgatni. Decathlonos kis vékony övtáskában volt a teló több órán keresztül a vízben (meleg/hideg) fotózgattam is vele, jó képeket csinált. Aztán éreztem, hogy rezeg a telefon a víz alatt, hívtak. Felvettem, nem hallottam semmit. Mondom, biztos rossz a vonal. Visszahívtam, semmi. Na para, meghalt a teló?! Otthon elővettem, elindítottam valami zenét, szörnyű cicergés volt csak. Próbáltam telefonálni, ugyanilyen nagyon halk a fülemnél a hangszóró.
Mivel vízben volt, úgy voltam vele, telement vízzel mindkét hangszóró.
Becsomagoltam szalvétába, egy ételhordó dobozba félig raktam macskaalmot, bele a telefont rá, hogy ellepje még macskaalom. (Úgy tudom rizs is jó.) 2 óra múlva elővettem, és tökéletes.
Tudtam én, hogy jó telót vettem. :C :R Máskor is beviszem a vízbe. :K
Valaki nem tud működő Engineer Mode secret codeot ehhez a telóhoz? Ez nem jó: *#*#197328640#*#*
Play Storeos appal be lehet lépni, de újraindítás után minden beállítást elfelejt.
Sziasztok!

(#60) Dexter68


Dexter68
addikt

Helló, fürdettem már én is a telefont, mondjuk nem úsztattam sokáig, csak megmostam, úgyhogy hamar magához tért a hangszóróm, viszont éppen ezért, vagy ettől függetlenül volt egy kis hangszóró para, amit az Android topicban kezdtem kibontani, de belinkelem ide is, mert hardver hiba volt.
Széjjelszedős videó, amit megnéztem előtte hatszor.
és a bejegyzések.

Az ujjlenyomat érzékelője csak nálam nem megy át a banki alkalmazásokon (K&H , OTP Smartbank)?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#61) jan herz válasza Dexter68 (#60) üzenetére


jan herz
tag

A hangszóró/mikrofon előtt van egy membrán, ami vízhatlanná teszi, amíg az ki nem szárad addig fura a hangja, ha picit rázogatod könnyebben ki megy a víz. Rendszeresen elmosogatom, ezért praktikus a vízálló telefon. :)
Az ujjlenyomat olvasó nem túl jó, Xiaomi, Meizu telefonomhoz képest lassabb és kényesebb, 10/8 aránnyal ismeri fel. Raiffeisen, OTP Simple ennek megfelelően ismeri fel. (Ahogy a többi ujjlenyomatot használó app is).

(#62) Dexter68 válasza jan herz (#61) üzenetére


Dexter68
addikt

Az ujjlenyomat olvasót a Simple simán kezeli, de a K&H és az OTP app nem fogadja el, hogy ujjlenyomattal akarnám nyitni, a megadásnál azt mondja, hogy
„Az ujjlenyomatos azonosítás biztonsági okokból nem elérhető. A telefon képernyőzára eltávolításra került, vagy új ujjlenyomat lett hozzáadva a készülékhez, így a készülék biztonsága nem megbízható.”

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.