Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Nekem sosem tetszettek ezek a strapabíró kialakítású telefonok, ebben az esetben a létjogosultságát sem értem. Én egy helyen találtam meg ezt a telefont, ott 91 ezer forintba kerül. Ennyi pénzért az MT6763T még viccnek is rossz. A Redmi Note 6 Pro 60k-től kapható, abban Snapdragon 636 van. A videokártya úgyszintén. Adreno 509 egy Mali G71 ellen. Kijelzőben is. HD és FHD. A kamerája ennek jóval gyengébb, a szenzor rekeszértéke sem valami jó. f2.2 az f1.9 ellen. És azért egy ilyen jellegű készüléknél ez igenis számít. A szoftveres (és hardveres) támogatást már meg sem említem. Ha a Redmi Note 6 Próhoz is veszel rugged tokot, meg üvegfóliát, akár két réteget is, még akkor is jóval olcsóbban kijössz, mint ezzel a fos debillel.
De nézzünk ugyanennyiért is egy készüléket, Xiaomi PocoPhone F1. Snapdragon 845 vs. MT6763T. Talán ennyi elég is lesz. Nyilván ehhez még nem veszel pluszban rugged tokot meg screen protectort, mert akkor természetesen drágább, én csak a teljesítménykülönbséget akartam szemléltetni. (Persze akksiban ez mindkettőt felülmúlja, ezt én is aláírom)

instagram.com/albert__gyorgy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.