Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) dlaj válasza eszementális (#26) üzenetére


dlaj
őstag

Én fólia nélkül használom 2 hónapja, és semmiféle karc nincs rajta. Igaz, én vigyázok rá, zsebben vagy kis táskában tartom, pénz, kulcs, szennyeződés véletlen sem kerülhet bele.
A hátlap profi, elég tartósnak tűnik, az ujjlenyomatot még maszatos kézzel sem gyűjti. Az oldala fémből van, valamilyen felületkezelést biztos kapott. Egyelőre azon sem látszik semmi kopás.
Egyébként ehhez a telefonhoz nem sok tok létezik, viszont gyárilag adnak hozzá egy áttetsző szilikon tokot, amit én nem használok.

A teljesítménnyel is elégedett vagyok. Nagyon sok app tud megfelelően futni, semmiféle memória tisztítót nem használok. A memória kezelésről bővebben írtam a bemutatóban.

Támogatottság eddig OK. R12-es rommal jött, és kb. 3 hete jött rá egy R15-ös frissítés, ami hibajavításokat tartalmazott. Hogy 6.0 lesz-e rá, azt nem tudom, de nem valószínű. A root megoldható, mint írtam, és van TWRP recovery is. Eddig egyedül a xposed nem fut rajta, de amióta megoldottam az állandó gombvilágítást, már nem is nagyon kell. Tulajdonkép semmire sem használnám.

Remélem tudtam segíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.