Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macimeister


macimeister
aktív tag

Én csóró vagyok. És elég sokan vannak ezen a hitvalláson hajmérettől függetlenül

(#2) psyho85


psyho85
aktív tag

A címről ez jutott eszembe. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) Иван válasza psyho85 (#2) üzenetére


Иван
őstag

Nemtom, sokminden vagyok. Ami tetszik, ezt meghallgatom.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) nincsisbéla válasza Иван (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

+1! :K
És ez így volt kis srác koromban is! :)

Mentalita'

(#5) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Nálunk még ott volt harmadik kategóriának a diszkós, csak hogy ne legyen egyszerű a helyzet :)

Másfél évvel később ő vágta le elsőnek. A többi meg csak nézett.
Meglepő volt látni, hogy az érettségi osztályom "rocker" tagjai közül már csak nekem maradt meg a hosszú hajam 10 év után, pedig többen ma is rock/blues zenekarokban játszanak.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6) Samus


Samus
addikt

Nincs hosszú hajam, nem festem magam, és Death/Folk/Melodeath metált hallgatok...nincs kilós fukszom, meg menő gettószerelésem, és rappet, és hip-hop-ot is hallgatok, és szeretem. Tehát?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az én kinézetem az avatároméra hajaz. És bár sok rockot (főleg magyar ősrock meg power metal), hallgatok, nem tartom magam kifejezetten rokkernek. Sajnos ennek van némi pejoratív jelentése is hazánkban, nekem viszont nincs rock-életérzésem, és azért a szimfonikus zenét szeretem mindenek előtt. :)

(#8) Samus válasza Crystalheart (#7) üzenetére


Samus
addikt

Alig ismerlek meg az új avataroddal :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Crystalheart válasza Samus (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Heh, na ja, majd' nyolc évig volt a vámpír az avatárom. :D

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

és a punkokkal mi van? :DDD

...zenei ízlésben mindenevő vagyok: szó szerint vivaldi-tól slipknotig mindent meghallgatok, amiben megfog valami... felfogásban meg inkább punk: de nem abban az értelemben, ahogy legtöbben hiszik, amikor meghallják azt a szót, hogy "punk" ...nem volt soha tarajam meg soha nem öltöztem úgy, mint egy "tipikus punk", viszont életfelfogásban leginkább annak sorolhatnám magam :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Z86


Z86
őstag

Nemá', Justin Bíbert senki nem hallgat :F

:DDD

(#12) DeFranco válasza Crystalheart (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

magyar ősrock... lol :)) szittya őseink már a Vereckei hágón is headbangelve jöttek át?

jó, jó, tudom, már Koppány is megénekelte, hogy Árpádné, Pehely! ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) csƵ


csƵ
őstag

Azt nem írtam bele az írásba, de kialakult egy olyan zenei ízlésem, hogy én is szinte meghallgatok mindent, ami jó. Stílustól függetlenül. De a Linkin Parkot és a Gorillazt még ma is szeretem.

(#14) Crystalheart válasza DeFranco (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem, nem ősmagyar rock, P.Mobilra, Dinamitra meg effélékre gondoltam :D

(#15) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Visszatérve az eredeti cikkre, szép helyre járhattál. :D Nálunk egyszer emlékszem valami balhéra, hogy egy eminens strébergyereket nekiszorítottak a kerítésnek - miután a strébergyerek fél-idegösszeomlásában beleállította a körzőt a kezébe egyik szünetben -, egy hét múlva már kicsapták az agresszort. Többre nem emlékszem, a tanulás unalmában vagy ökörködéssel teltek el a napok. Nálunk is a fél osztály megnövesztette a haját, de inkább nemtörődömségből, mint rokkerségből. Asszem csak nekem maradt hosszú.

(#16) r4z


r4z
nagyúr

Csak aláírásom első részét tudom idézni: Na oszt, vótatok fenn szombaton? :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17) Jhonny06 válasza Crystalheart (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Az én kinézetem az avatároméra hajaz."

Mongol vagy?

(#18) moha21


moha21
addikt

CSZ ezmi ? Cypress Hill performing (Rock) Superstar.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#19) mexicanraven válasza mephi666 (#10) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Voltam, de már nem vagyok az. Életem meghatározó korszaka. 1 éve voltam Junkies koncerten, a "régi cuccokban". (szaggatott fekete farmer, Converse tornacipő, kockás ing, lánc, miegymás) Felfoghatatlan élmény volt.

when the sun shines, we'll shine together

(#20) phaet0n


phaet0n
tag

Nekem tetszik az írás művészi értéke is, még ha nem is egészen kiforrott.

(#21) beefjeez válasza Samus (#6) üzenetére


beefjeez
senior tag

patesz. :DDD

(#22) csƵ válasza phaet0n (#20) üzenetére


csƵ
őstag

Köszi, még keresem önmagamat. :)

moha: az repp! :D

(#23) ftc


ftc
nagyúr

Oh régi szép emlékek a hosszú hajjal...

de munkakarresésnél nem előny :) főleg ha konzervatív a főnököd:P

(#24) koshmar


koshmar
őstag

Rövid haj, semmilyen testékszer, vagy extrém ruha.

Rammstein, Megaherz, Megadeth, Turmion Kätilöt, stb.

szerk.: A Rammstein pl. industrial metal (is). Azt hittem, durvább arcok is lesznek a koncerten.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#25) Иван válasza koshmar (#24) üzenetére


Иван
őstag

Én a brit-popot bírom nagyon (szerintem könnyűzenében az színvonalas alkotások egy jó volumene a brit-popból jön). Hogyan érzékeltesd, hogy bírod ezt a zsánert?Legyél kőparaszt. Simple as that :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#26) Crystalheart válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Neked mongol jött le? :) Pedig nincs vágott szeme, csak lefelé néz. A nagy verzióban egyértelműen látszik. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.