Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) mephi666 válasza csƵ (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem azt mondom, hogy lényegtelen az oktatás, csak azt, hogy az iskolázatlanság nem feltétlenül jelenti azt, hogy valaki sz@r ember, vagy nem tud normálisan felnevelni 1-2-6-7 gyereket (még szüleim is 7-en voltak testvérek, mamámnak meg talán 8 általánosa se volt)

#41: nem azt mondtam, hogy most nincs meg a 8 általános, mert az már kötelező, csak arra mutattam, hogy anno sok esetben nem volt meg ez sem, mégis normális nevelést kapott az ember... 8 általános már minimum, de adódhat simán olyan élethelyzet, hogy nem tanul tovább az ember, mégsem válik belőle rossz ember... (közeli példa egyik exem, akinek pl 8 általánosa volt: kiskorában baleset érte, ami után a matekhoz meg számolós tárgyakhoz abszolút lövése nem volt, így esélytelen lett volna érettségire... élet egyik területén ott volt ez a hátránya, másik oldalon pedig emberileg semmi panasz nem lehetett rá... azóta van férje, 2 gyereke, nem láttam már vagy 10 éve, de biztos vagyok benne, hogy helyt áll :K ez 1 eset a közelből, lehet 1000 hasonló)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.