Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Chaser válasza D1Rect (#19) üzenetére


Chaser
titán

attól h nulla gyerekem van, még fel tudom mérni, h a gyereket qrvaanyázni', rángatni, üvölteni vele, meg egyéb nyalánkságok:
helytelen

legutolsó eset, itt jön be, h sajnos nőt nem vágok nyakon, jól szituált anyuka pár éves kisgyerekkel az előttünk levő játszótéren, ami teljesen zárt, két kapuval, amikre a gyengébbek kedvéért szöveges és rajzos formában is elég nagy felületen ott van, h "kutyát bevinni tilos"
az anyuka azért csak bevitte, gyerek homokozóban, kutya körülöttük flangált, anyuka meg nyomkodja a homokozó szélén ülve nagy vidáman a telefont, meguntam, lemenni most nem fogok, de "ráköszönök" az erkélyről, erre a kutya kiment a kerítésen, azt sem vette észre, ekkor rá is köszöntem, jajhát' ő zavarta ki a kutyát, tudja h nem lehet benn...( : mondom milyen szerencse h 5 perce itt ülök és ez nem ippen' így van, aztán elkotródott, azasszony' azt mondja azóta is ugyanúgy beviszi a kutát, legközelebb lemegyek, levideózom, meg lövök pár fotót az okosfejiről', aztán megy yt-ra, a kedves anyuka meg mehet pereskedni, de egészen biztosan neki is való a gyerek :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.