Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Román-Magyar értékelés video
vigyázat, nagyon erős :))

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Eastman válasza Dluinet (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Komoly. :)) :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Nekem nem a magyar focival konkrét bajom, hanem azzal, hogy pénzt ad hozzá az állam. Többek közt az én pénzemből is. Én úgy kompletten a versenysportok bárminemű közpénzből való támogatása ellen vagyok.
Persze az ilyen vereségek csak megerősítik a véleményemet.

[ Szerkesztve ]

(#4) Dluinet válasza Dany007 (#3) üzenetére


Dluinet
nagyúr

+1

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) this is life


this is life
Ármester

Nekem nem a footballal van gondom, hanem azzal hogy a magyarba milliardokat olnek es oltek teljesen feleslegesen,valamire valo eredmenyt meg 30 eve nem ertek el... a fociba olt milliardoknak sokkal jobb helyet is talalni konnyeden es annak még haszna is lenne. Kar indulnunk ezzel a sportaggal a nemzetkozi porondon, mert oly messze vagyunk a jo footbaltol mint Mako Jeruzsalemtol.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6) mephi666 válasza this is life (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, nővérem kisebb fia most ment középsuliba, ami szerintem a környék egyik legjobb gépészeti szakközepe (volt?), de ennek a sulinak is megváltozott a neve petőfiről (aki elvileg a város szülötte) valami teljesen másra, mert pannonhalmi bencések vették át finanszírozási gondok miatt :U közben meg pl szombathely 10millárdot kapott a stadionjára...

az eredmény meg? komolyan örülök, hogy nem néztem inkább a meccset és még a gólokat se néztem meg... félszemmel tudtam csak figyelni a szöveges online közvetítést, de talán jobb is az idegrendszeremnek, hogy nem láttam :( a csoportunkban szvsz a hollandok most a legkeményebb ellenfelek... a törökök/románok sincsenek ott, mint x éve és hozni kellett volna szépen ellenük a pontokat... most jön majd, hogy "matematikai esély", de kérdem: ha csoportmásodikok lennénk, akkor is pótselejtező... ott mi esélyünk lenne nagyobb csapat ellen a meglepetést leszámítva?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez van. Ami emgem kifejezetten irritál még, az a sok agyhalott hozzáállása azokhoz, akik semlegesen, ne adj Isten ellentéses véleményen állnak az övéikkel. Elég megemlíteni, hogy vb-re sosem jutunk ki ilyen "játékkal", erre jön a szokásos "nem vagy magyar" meg a "Puskás forogna a sírjában". Hah, forog is, ilyen teljesítmény miatt. :U (Kicsit unom, hogy egyszerre van több vérfradis meg vérújpestes drukker osztálytársam)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) this is life válasza Mister_X (#7) üzenetére


this is life
Ármester

Mar 86 ota van min nagyban keseregni:( es ezekbe a falabu toketlenekbe mennyi penzt beleoltek azota. Kellenek az uj stadionok hogy ott alazzanak minket majd egy tablara kerulesert vivott selejtezo meccsen...Nem stadion kene nekik hanem libalegelon kituzni a palya helyet oszt jo az is. Az elso hozzaszolasban linkelt video nagyot ut :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#9) Maya27


Maya27
újonc

Röviden fogalmazva szégyen, a Románok megint nevetnek rajtunk.
A magyar válogatott játékát látva eszembe jut Kim Dzsong Un reakciója a dél-afrikai labdarúgó vb után az észak-koreai válogatott szégyenletes teljesítménye miatt. Belegondolva nem is volt annyira szégyenletes, mint a Magyar Válogatott névvel fémjelzett csapaté.
Most így utólag megértem Kim Dzsong Un Észak - Korea vezetőjét.
Az Észak - Korea labdarúgó válogatottjának hat órás nyilvános megszegyenítésen kellett részt venni , a kapitányt kényszermunkára küldték.
Gondolom Csapatunk tagjai az eltelt idő alatt elfelejtették szégyenletes teljesítményüket és a havonta felvett több milliós keressünk lebeg előttük. Hülyék lennének, ha gyötörnék magukat, ha ezzel a játékkal is ennyit lehet keresni. Távol álljon tőlem, hogy irigységből írjam.
Úgy érzem szövetségi kapitányunk elfelejtett lemondani a mérkőzés után,
Teljesen feldobódtam azon, hogy az észtek ellen kárpótolva leszünk. Igaz reálisan számolva akár barátságos mérkőzés is lehetne.
Szégyen továbbá a magyar himnusz alatt cca 50000 román fütyült úgy, hogy a himnusz nem hallatszott. Ez nyilván valóan sem a magyar sajtót sem a FIFA-t nem zavarta. Ott tartunk lassan mi kérünk ezért elnézést.

(#10) csƵ


csƵ
őstag

Azért azt hozzá kell tenni, hogy a múlt miatt van nagy elvárása a magyaroknak a válogatottjukkal szemben. Nem láttam még össznépi kiakadást kosárlabda vagy röplabda selejtezős kudarc után. Van számos gyengébb sportág mégsem kell azokat sem beszüntetni.

(#11) baluka26


baluka26
veterán

Odamentek balhézni, hátat fordítottunk a románoknak himnusz közben, szétbaszták a vonatot hazafelé. (a saját, külön MÁV vonatot...)

A sportot el kellene tudnia különítenie mindenkinek a politikától, történelemtől, satöbbi. De az átlag futballdrukkernek ez nem megy...

Attól mert valaki szemét-geci veled, neked még nem kell annak lenned. Sőt, meg kellene mutatni, hogy hogyan is kellene dolgokat csinálni. Mindaddig ez a bejegyzés semmi más, csak egy merő képmutatás.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12) Ringman válasza baluka26 (#11) üzenetére


Ringman
nagyúr

+ ez: [link]

nem az átlag szurkolóval/drukkerrel van baj, hanem a magukat ultráknak nevező csőcselékkel.
ha a btk-t nézem, csak a mávos sztori miatt majd csoportosan garázdaság miatt ülniük kell majd.

(#13) Dluinet válasza csƵ (#10) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Irreális elvárás?
Valamit, valamiért.
A röplabdások és a kosarasok mennyi támogatást és mennyi pályát kaptak az államtól?
Ahhoz képest jól szerepelnek, nem úgy a futball csapataink.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14) csƵ válasza Dluinet (#13) üzenetére


csƵ
őstag

Én nem tudom, hogy a válogatott meccsekért kapnak-e pénzt, de nem szabadna járni érte egy fillérnek sem, ha világbajnokok, ha nem. Örüljön mindenki, hogy a címeres mezben játszhat.

(#15) Eastman válasza csƵ (#14) üzenetére


Eastman
őstag

Pont a pénz a baj. „Kímélik” magukat a bajnokikra. ...szerintem. :U Megélhetési foci folyik itt kérem szépen.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Dluinet válasza csƵ (#14) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rengeteget, a magyar átlagfizetéshez képest

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#17) this is life válasza Eastman (#15) üzenetére


this is life
Ármester

A bajnokin is csak hazai viszonylatban jok, kiveve a legiosok. Aki meg itthon jatszik hiaba kimeli magat, ha ne adj isten kijutnak a nemzetkozi porondra akkor ugyis csak lealazzak oket. Ezert nem kene neki ennyi penz. Pl a jegkorongosok keves csapattal , szinte 0 tamogatassal ezerszer jobb eredmenyeket hoznak.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18) mephi666 válasza this is life (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

mert ők játszanak, nem azt az impotens labdatologató/eladogató, lelketlen, céltalan sz@rt mutatják, mint a "focistáink" :( kb szökőévente láttam az elmúlt 20 évben olyan válogatott meccset, amikor úgy éreztem, hogy mutatni akartak valamit és megérte megnézni... inkább nézek premier league meccseket, ahol tényleg játék/küzdés van... ahol még a 90. perc után is úgy mennek az elérhetetlen labdákra, mintha az életük múlna rajta... (és sokszor el is érik ezeket)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) pucz


pucz
senior tag

:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.