Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez nem okostelefon, bár relatív, a 3310-hez képest ferrari. És ki ne merd törölni a bejegyzést. :B Amúgy nem vagyok sem morcos sem semmi csak nem bírtam elnézni. :R

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez azért messze van az okostelefonoktol.

(#1) SymbianOS legközelebb előbb olvasok :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) koshmar


koshmar
őstag

Az enyém (5 éves SE K550i) tegnap szart be.
Nekem is kéne egy új.

Wictor: Most muszáj volt elvenni a kedvét? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Hűha, apám ilyet kapott tőlem karácsonyra, de ez a telefon szerény véleményem szerint néhány érdekes funkcióján kívül (pl. headset nélküli rádió, vagy S-Class @ A-Class menü) egy nagy rakás gőzölgő... Sűrűn fagy, szoftveresen bugos, az érintője egy S5230 mellett is gyengus és még sorolhatnám. De apám elégedett vele, végül is csak néha vágná a falhoz. ;]

(#5) xdx@ válasza Wictor (#4) üzenetére


xdx@
aktív tag

Héj, te!!! Csak úgy leszólod a telefonját? ;]
Egyébként mint már írták, ez bizony nem okostelefon. :N

(#6) Wictor válasza xdx@ (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem is okosnak szántam.
De azé', me' nem okos, még nem kéne butának lenni. :D

(#7) danih


danih
addikt

Ez nem okostelefon :DDD
valóban, ne vegyük el a kedvét :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Érzem ki fogja törölni érzem. :O

;)

(#9) danih válasza Kolondrum (#8) üzenetére


danih
addikt

Kitörlikitörlikitörli :D
Tippeljünk hány hsz-t ér meg!
Szerintem: 19

[ Szerkesztve ]

(#10) Wictor válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Wictor
senior tag

De pl. egész jó képeket csinál napsütésben és jól szól agybafülessel, hogy dicsérjem is kicsit. Olyan, mint az én tojásrántottám: fogyasztható, de nem fogod szeretni. ;]

(#11) localhost


localhost
Közösségépítő

Csutyi, csak egy dolog nem világos számomra az új telefonoddal kapcsolatban:

Te most dicsekszel vagy panaszkodsz? :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) baluka26 válasza danih (#9) üzenetére


baluka26
veterán

;] ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) Csuty94 válasza localhost (#11) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Egyik sem. csak megosztottam veletek, meg kíváncsi voltam a véleményekre.. az előzőmhöz képest (LG KP502) ez nem okostelefon hanem egy 20.000 kötetes könyvtár digitalizálva :DD nekem egyenlőre jól müxik nincs vele baj..ha lesz akkor kalapács alá:D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#14) Samus válasza Csuty94 (#13) üzenetére


Samus
addikt

Pedig szinte majdnem ugyanaz, mint a KP50x, csak át van szabva a a kinézet. Kicsit felhasználóbarátabb lett. Egyszer majd eljutsz az okostelefonokhoz (valószínű valami droidhoz, mert látom az alsó kategóriából szemezgetsz), akkor azt mondod az LG-re, hogy milyen ósdi és buta. Hú, én mit éreztem egy GX17->N82 váltásnál...(előtte meg az MT50->ST60...színes, meg kamera...)

Egyébként pedig gratulálok, leld benne sok örömöd.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Csuty94 válasza Samus (#14) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Fogtam már andoridot ami lg volt (optimus gt 540) nekem az túl bonyolult..x peria is volt a kezemben de nekem ezek "túlspilázottak"nekem az android meg ez közé kéne átmenet:)

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#16) darál0w válasza Csuty94 (#15) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

symbian :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17) Samus válasza darál0w (#16) üzenetére


Samus
addikt

Ha az Andorid bonyolult, akkor Symbian-t inkább még próba szinten sem ajánlom. Azon csodálkozom, hogy az almafanok még nem írtak...

Bár fogalmam sincs, mi a bonyolult a droidban. Nagyon egyértelmű az egész, bár GT540en a magyarosítás néha picit félrevezető, értelmetlen, vagy hiányzik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) darál0w válasza Samus (#17) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

volt egy pár symbianos kütyüm. androidtol egyszerűbb.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19) Samus válasza darál0w (#18) üzenetére


Samus
addikt

Akkor csak egy dolgot említek meg: szignózás.
Ne tudd meg mit kell szívni egy olyan telóval, amire nincs szignózott hack program. Kutatni egy normális oldal után, ahol lehet cer és key fájlt szerezni, várni, várni...És mindez azért, hogy olyan progit tehess fel, amit Marketen fél perc alatt megtalálsz, és még csak telepíteni sem kell kézzel, mert a rendszer mindent elintéz helyetted.

Nem mondom, hiába használok droidot, akkor is a Symbian marad a kedvenc, egyszerűen sokkal üzletibb, és van pár olyan rettentő jó funkciója, amit nem találtam Marketen (például az aktív készenlét Naptár sora (S60v3 és 5), azon belül is az emlékeztetők. Beírom, ott van, és akárhányszor megnézem, mennyi idő, látom, mit felejtettem el.

És gombokkal még mindig fényévekkel gyorsabban és pontosabban működök (fél kézzel is), mint tapival. Persze egy kapacitív kijelző sokat dobna az élményen, de valahogy úgy látom, a tapi inkább divat, mint hasznos dolog. Netezni és navigálni könnyebb (lenne, ha az iGo egy kicsit is értelmesebb lenne, és navigáció közben, ha meghúzom a kezem a térképen, akkor irányba mozgatná, nem "lapoz" és köztes helyet ajánlgat hozzáadni...).

Hiába, az N82 annyira jól sikerült, hogy nehéz jobbat találni most a közpépkategóriában (akkor egy InnoV8-ra vágytam, most egy N8ra).

Csuty, bocsi, hogy nem ide vágó dolgokkal szemetelem tele a topikod...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Csuty94 válasza Samus (#17) üzenetére


Csuty94
csendes tag

nem úgy bonyolult csak én kicsit nehezen igazodtam ki rajta..sok a menüpont:D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#21) darál0w válasza Samus (#19) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szignozás egyáltalán nem bonyolult...:)

szvsz a rootolás bonyolultabb volt :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22) Samus válasza darál0w (#21) üzenetére


Samus
addikt

Persze, a régi szoftokat könnyű, de az újakat, és a frissített telókat már jóval nehezebb. Régen én is neten szignóztam, de most igényelnem kellett kulcsot, várnom 12 órát, megjött a kulcs, szignózni a HelloOX2-t, felrakni, és hackelni a telót, mire végre felmehetett az installserver.exe...ehhez képest a root egy kattintás...

Szerintem droidon egyáltalán nincs túl sok menüpont. Egy mezei telefonon is van ennyi, csak itt több a beállítási lehetőség.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) darál0w válasza Samus (#22) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

5230on nem működött a HelloOX2...szépen egyesével weboldalon mehetett a szigno. ugy volt a legegyszerűbb ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.