Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Mennyi idős vagy?

Asszem mindenféleképpen!

(#2) csƵ


csƵ
őstag

Haverom mesélte épp tegnap, hogy hétvégén szórakozóhelyen odament hozzá a csaj, és megkérdezte, hogy van-e drága autója. Én azt hittem eddig, hogy azért ez csak urban legend. :D

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Hát el. Igazából erről van egy több oldalas (Word) véleményem, amit nem fogok ide leírni, mert minden második szóért kitennének a modik...

(#4) gamek!ller válasza csƵ (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Alátámaszthatom, hozzám is jött már oda fullos csaj, hogy milyen autóval jöttem. Mondtam neki, hogy egy több száz lóerős gépcsodával és egy sofőrrel.. Mosolygott és megkérdezte, hogy milyen márka.. Mondtam neki, hogy egy csodaszép Volvo busz... Azt mondta akkor mind1 és otthagyott.

Amúgy:

[ Szerkesztve ]

(#5) hoffman_ válasza gamek!ller (#4) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Király vagy :DDD De tényleg, ez nagyon tetszett :D Egyébként elég érdekes játék az ilyen nőket(20+) megdönteni, de csak egy éjszaka erejéig. Akik azt hiszik, hogy a picsájuk körül forog a világ, ami meg kell hagyni, kib*szott jó, és igazán magasan hordja az orrát. Ugyanez a külső, kicsit finomítva, egy kis sütnivalóval megspékelve, az már viszont mástészta, nagybetűs kihívás :))

#6:

Kapaszkodj: nem saccolom 18 fölé. Bőven nem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) Kassadin válasza csƵ (#2) üzenetére


Kassadin
addikt

Úristen. :W Remélem, ezt velem is eljátsszák majd. Majd bemondom, hogy maybach-al jöttem. Azt se tudná, eszik-e vagy isszák.

[ Szerkesztve ]

(#7) Thome


Thome
addikt

Vannak normálisak, tényleg olyanok, akiknek bekamuzzák magukat ezek a picsák, nem csak álszenteskedő k*rvák. :K Jó helyen kell keresni. :)

(#8) kenwood3 válasza gamek!ller (#4) üzenetére


kenwood3
őstag

komoly :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#9) darál0w válasza EczkE (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nicknév? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) hoffman_ válasza darál0w (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne viccelj már, 94 évesen nem jár az ember szórakozóhelyekre... -.-"

mod: fuu, nézd a választ, másodpercre pontosan :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) darál0w válasza hoffman_ (#10) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) Csuty94


Csuty94
csendes tag

17 vagyok. De attól sajna még én is tapasztalom:(

[ Szerkesztve ]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#13) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ebben én vagyok a király kétezer ló dübörgésével :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha megnyugtat a tudat, nem csak a nyálgépeket keresik a viszonylag szebb lányok, nálam már finoman próbálkoztak be néhányan. :) (Ofkórz szintén finoman elutasítottam mindet, én hiszek a szerelemben. :) ) Sokat számít, hogyan tudod eladni magad, és ez persze az élet minden területén így van. Jó kommunikációs készséggel könnyűszerrel bebeszélgetheted magad akár a községed önkormányzatába is. Én originál kedves vagyok minden lányhoz, lehet, hogy talán félreértik néhányan, főleg akiknek bejön ez a poszt-középkori stílusom.

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tini picsák....inkább várj ki 18-20-ig, addig fedezd fel a világot, gyarapíts, stb.....kb időpazarlás ebben a korosztályban komolyabban foglalkozni a csajokkal, azonkívül, hogy meghúzd őket.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Mik azok a "cajok"? :F :DDD

Mr.Csizmás:
"kb időpazarlás ebben a korosztályban komolyabban foglalkozni a csajokkal, azonkívül, hogy meghúzd őket."
Gratulálok... :((( Aztán csodálkoztok, hogy sok csaj úgy áll a pasikhoz ahogy, miközben ők meg (gyakran) ezt a mentalitást látják a mi oldalunkról... Ráadásul nem egy ifjú titán, hanem egy érett férfi tanácsolja ezt... elképesztő. :( Egyébként úgy emlékeztem, hogy keresztény vagy, de lehet csak keverlek valakivel... ezek után szinte bizonyos.

(#17) Thunderzolee

http://tibor.blog.hu/2008/12/17/korai_kurvak

Jó történet, érdemes elolvasni. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) Szten Márs válasza Thunderzolee (#17) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Tiszta kulturált, ja... A szóhasználatból, meg olyan apróságokból, mint pl. a mondatot kezdő nagybetűk hiánya, pontosan lehet látni, hogy mennyire komoly ember írta és mennyire lehet komolyan venni a véleményét. Éljen az antikultúra, terjesszük is. Az jó.
(Undorító egy mocsok írás, úgy ahogy van, minden részében, minden tekintetben... :((( Ajánlom nem elolvasni, vagy csak akkor, ha valakinek nagyon alacsony a vérnyomása és így akarja feljebb vinni. )

(#19) Mr.Csizmás válasza Szten Márs (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D

18 éves korom után lett az első barátnőm....egyszerűen nem voltak elég komolyak előtte. (úgyhogy inkább bejártam a hazámat, és a szomszéd országokat is részben)

vagyis volt ilyen beszélgetőtárs-barátnő, de az csak online, amúgyis akkor volt ~24-26 éves az illető, az én 17-18-omhoz...

a meghúzni az olyan ironikus tanács, sajnos ez van. :U

nem hiszek olyan vallásban, aminek a terjesztéséért milliókat irtottak ki

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) Szten Márs válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Akkor tényleg kevertelek valakivel, sorry.

(#21) kételkedem


kételkedem
addikt

Azon kívül, hogy siklósiak vagytok, nem értem az egész bejegyzést, de ez talán nem is baj! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22) Thunderzolee válasza Szten Márs (#18) üzenetére

Most ezt miért? :(

Tibor egy ismert taxis, aki blogol.
Innét a laza szóhasználat, nagybetűk hiánya, stb.

Ettől függetlenül nagyon jól átlátta, és nagyon jól megfogalmazta. Szvsz.

Persze írhatta volna irodalmár stílusban is, a mondanivalójából valószínűleg nem veszített volna (sokat), de hát Tibor csak egy taxis.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#23) negyedes válasza Szten Márs (#18) üzenetére


negyedes
addikt

Szerintem meg pont ellenkezoleg. Jol megy a stilus a tartalomhoz es tukrozi a mai tarsadalmat(nagyabol) es trendet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#24) Szten Márs válasza Thunderzolee (#22) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"na aztán a következő gondolatom az volt, hogy nekem nem lesz lányom, mert hiába figyel az ember, kurva lesz az összesből."

Jahh, nagyon jól átlátta, valóban... Én ismerek elég lányt. Nem úgy, mint valami távoli havert, hanem mint közeli barátot. Láttam és ismertem sokukat tizenéves korukban is, tudom, hogy kik voltak, mit tettek, mit nem tettek, hogy gondolkodtak, hogy gondolkodnak. Nem szeretnék sokat ehhez fűzni, maximum annyit, hogy nem hiszem, hogy lehetne jobban bízni és hinni emberekben, mint ahogy bennük teszem. Nem ok nélkül. Ezek után ilyet olvasni, így általánosítva látva ezt a mondatot, hogy is mondjam... szóval nem szép érzések kavarognak bennem. Maradjunk ennyiben. Mert ez csak simán alja mocskolódás, semmi több. Mocskolódunk egy nemre, általánosítva. A nép meg bólogat hozzá és helyesel. Baromi elszomorító ezt látni, ugyanakkor baromi dühítő is.
(Taxis? Király, ettől még nekem ez a szóhasználat nem laza lesz, csak kulturálatlan. De igazán a tartalma teszi azzá...)

(#25) #25954560 válasza Szten Márs (#18) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem tartom magam olyan embernek, akit nem lehet komolyan venni, megis kisbetukkel irok neten, ekezetek nelkul es szeretem hasznalni a ',hogy' helyett siman a 'h'-t.
szerintem ez nem hatarozza meg a szerzo komolysagat.

masreszt, ha elhiszem h ilyen - amirol a linkelt iras szol - tenyleg van, akkor felhaborito.

(#26) Thunderzolee válasza Szten Márs (#24) üzenetére

Ez igaz, egyetértek, nem kell általánosítani, nem minden lány lesz "Zsófika" féle.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#27) darál0w válasza Csuty94 (#12) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor nyertem.

viszont te, mint dolgozo ember, az vicces.

(#17) Thunderzolee
LOL

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28) Crystalheart válasza Szten Márs (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyetértek, én is sok normális lányt ismerek. Kezdjük eleve a valóban hívőkkel, akikből értelemszerűen nem lesz kurva, vagy az intelligensekkel, tehetségesekkel, akiknek nincs is rá szüksége semmilyen tekintetben. Ha valaki ilyeneket ír, az egyszerűen rossz közegben mozog.

(#29) Csuty94 válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Na pont ezért nem vagyok én sem keresztény. De hagyjuk a vallást az mindenki magánügye

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#30) Csuty94 válasza darál0w (#27) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Suli utána meló. De van belőle pénzem meg legalább tudom hogy miért tanuljak:)

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#31) darál0w válasza Csuty94 (#30) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

17 évesen még elég fiatal vagy, hogy bármi komolyat is kezdj egy nővel. a korodbeliek meg nem nők.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32) Crystalheart válasza darál0w (#31) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Láttam már olyan 16 éves lányt, aki a felnőtteket meghazudtolóan érett gondolkodással bírt. :) Ami azt illeti, én sem változtam sokat 17 éves korom óta. Vannak ilyen emberek.

(#33) darál0w válasza Crystalheart (#32) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vannak kivételek...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34) Crystalheart válasza darál0w (#33) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És milyen jó, ha mellé még szép és tehetséges is, mi? :DDD Akkor veri az ember a fejét a falba, hogy most kellene fiatalnak lenni. (Mások tapasztalata, én még ifjú vagyok a 23 évemmel :) )

(#35) darál0w válasza Crystalheart (#34) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az ilyen érett fiatalok általában az idősebb társaságot keresik...szal' nem vagy elveszve :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36) nem_tom


nem_tom
őstag

Szard le. Foglalkozz a normálisakkal.

(#37) kenwood3 válasza darál0w (#31) üzenetére


kenwood3
őstag

Te nem voltál fiatal ezelőtt 10 évvel mikor összejöttél a csajoddal? :)) Ha jól számolom 14-15 évesek voltatok akkor :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#38) Thome válasza nem_tom (#36) üzenetére


Thome
addikt

Mi ez az új pofázmány, nem_tom? :D

(#39) darál0w válasza kenwood3 (#37) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de nem is komoly kapcsolatnak indult...illetve akkor nem vártam el tőle semmit. :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40) David93Pecs


David93Pecs
tag

Szerintem is ejtsd le a hülyéket,max huzd meg,és foglalkozz a normálisakkal. :)
Nehéz találni manapság,de nem lehetetlen. :)

(#41) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

"Szó szerint elk*rvul a világ.."

Erről ez jutott eszembe. Részben talán off, de érdemes elolvasni :)

Mentalita'

(#42) David93Pecs válasza nincsisbéla (#41) üzenetére


David93Pecs
tag

:)

(#43) Crystalheart válasza David93Pecs (#40) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért tanácsolja mindenki, hogy a gyépés szajha-szindrómásakat meg kell húzni? o.O Szerintem ne csodálkozzunk, hogy így gondolkodnak egyes lányok, ha a férfiak is így állnak hozzá.

(#44) David93Pecs válasza Crystalheart (#43) üzenetére


David93Pecs
tag

A többiek nem tudom mért tanácsolták. :)
Én azért,mert ez egy jó megoldás.
1. Ők is ezt akarják,a többség legalábbis.
2. A többség nem jó másra,mert két értelmes szót nem lehet vele beszélni.:)

Respect a kivételnek.

(#45) Mr.Csizmás válasza Crystalheart (#43) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, végülis az xhamster és tube8 gyorsabban elérhető :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46) David93Pecs válasza Mr.Csizmás (#45) üzenetére


David93Pecs
tag

:DD Xhamster :DD na igen,ott minden van,ami kellhet. :DD

(#47) Crystalheart válasza Mr.Csizmás (#45) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát, igazából arra gondoltam, inkább normális lány után kellene nézni. :D Ha nagyobb volna az igény a normálisakra, talán többen akarnának azok lenni. Kereslet-kínálat... :)

(#48) akom


akom
senior tag

Seggbe szárazon.

Az kell nekik!

(#49) David93Pecs válasza akom (#48) üzenetére


David93Pecs
tag

Csak utánad . xD

(#50) Egorov válasza akom (#48) üzenetére


Egorov
aktív tag

ATM

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.