Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Csuty94:] tavasz

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Kitartás, kelleni fog! :K

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#2) fesii


fesii
aktív tag

Írd le légyszíves majd, hogy milyen erőfeszítéseket tettél annak érdekében, hogy sikerüljön a fogyás.
Főleg az étrendedre lennék kíváncsi...

(#3) Def26


Def26
félisten

Én Norbi update ételfutár készételt kajálok, fél éve. És tényleg fogyok tőle. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) deicide válasza fesii (#2) üzenetére


deicide
veterán

Én pl semmit nem változtattam, tavaly áprilisban kezdtem sportolni (bringa, futás, gyaloglás), 127-ről 101-re fogytam 11 hónap alatt és még többet is eszem, mint előtte. Ehhez persze extrémnek mondható mennyiségű mozgás társul, havi 60-70 óra, azaz minimum 2 óra/nap átlagban. Persze hétvégén több (5-5 óra szombat és vasárnap), de nyáron előfordult 13.5 órás bringázás is (301km :DDD )

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5) fesii válasza Def26 (#3) üzenetére


fesii
aktív tag

Gondoltam rá de ahoz kölcsönt kéne felvegyek olyan drága..

(#6) fesii válasza deicide (#4) üzenetére


fesii
aktív tag

Nekem eddig az az egyetlen dolog működött , hogy melóba nem ettem. Ezzel fogytam is elég jól mert 8 óra séta megvan. De a 8óra séta megmaradt csak a munkakörőm lett haláli unalmas így sokszor nem is vagyok éhes de kimegyek kajálni mondván mit csináljak...

(#7) proci985 válasza fesii (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

számolj kalóriát, az is megoldás.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) Def26 válasza fesii (#5) üzenetére


Def26
félisten

Heti 4k. Csak hétköznap. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) Csuty94 válasza fesii (#2) üzenetére


Csuty94
csendes tag

rendben holnaptól leírom, hogy mit eszek minden nap és és hogy mit mozogtam

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#10) SUPREME7 válasza fesii (#6) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor ezzel te nem fogytál, hanem sorvadtál. Sokan azt hiszik, hogy a nem evés a megoldás. Ha nem eszel, nem táplálod a szervezeted, ami pánikba esik és a legkönnyebben lebontható részedet emészti fel, és ez nem a zsír, hanem az izom. Lehet enni, persze módjával, de ha megvan a kellő mozgás akkor bármit. A lényeg a kalóriadeficit. (Magyarul az elfogyasztottnál több kalória elégetése)

Mozgás nélkül nem fog senki lefogyni. Aki ennek az ellenkezőjét állítja az hazudik!

(#11) total90


total90
veterán

Én is 120 kg voltam és kb. 1 év alatt 85 környékére fogytam, aztán most ezt tartom fél éve már. Kaján változtattam, több mozgás... és kb. fél éve mondhatom, hogy sportolok is. Előtte csak mozgásnak említeném :)

Mindenek előtt komoly elhatározás kell és eleinte kitartás... aztán megy magától :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Csuty94:] tavasz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.