Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálunk ilyenek miatt ugráltak le csoportosan a viaduktról, remélem Te azért erősebb vagy.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) vans?


vans?
őstag

Tragikus tortenet.

hábm bábm

(#3) koshmar


koshmar
őstag

Látom nálatok is két nyelvet kell tanulni...

Persze én imádom az angolt, nem azért.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Könyörgöm akasszuk fel!

(#5) máyköl


máyköl
veterán

Én pl. tojok a spanyolra, nem fog kelleni, az angolra koncentrálok csak.

(#6) koshmar válasza máyköl (#5) üzenetére


koshmar
őstag

+1.
Az angol a legszélesebb körben beszélt és leghasznosabb nyelv.
A többi csak körítés.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#7) D1Rect válasza lezso6 (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Annyira hihetetlen, hogy egy iskolába járó gyereknek ez a legnagyobb problémája? :U

(#8) Drenadar válasza koshmar (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

Majd, ha állást keresel, és több helyen találkozol azzal a ténnyel, hogy az angolt olyan szinten várják el mint a magyart... természetes hogy van. És néznek rád, hogy és mi az a másik nyelv, vagy másik két nyelv amin beszélsz? Majd sajnálod, hogy hanyagoltad a németet mondván úgyis csak az angol számít.

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Gondolom a teremben nagyon kicsi fiú voltál, azt' az interneten előjött belőled az állat.
Köszönjük, de máskor a tanerőhöz intézed ezeket..

(#10) koshmar válasza Drenadar (#8) üzenetére


koshmar
őstag

Ezért tanultam németet 4 évig, hiába körítés.

Mellé meg orosz, finn, csak úgy, hadd szóljon. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11) mephi666 válasza D1Rect (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk általánosban volt, hogy a matektanár tanította a rajzot is és rosszak voltunk rajzórán, mire ő az aznapi matek anyagból íratott velünk dolgozatot :O kár, hogy nem volt akkor okostelefon meg fészbúk/twitter, mert mindenhova kiírtam volna magamból ezt a hihetetlen sérelmet ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) D1Rect válasza mephi666 (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a baj, hogy amíg az ember iskolába jár rengetegszer igazságtalanok vele szemben.

No offense, de mit szólna a főnököd, ha 20p-et késnél melóból? :U
Ő mit kapna, ha 20p-et késne az óráról?

Az iskola szopás, csak ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni.

(#13) mephi666 válasza D1Rect (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

sz*pás, de legalább nem ugyanaz a mókuskerék megy, mint munkahelyen... esküszöm összefolynak néha kegyetlenül a napok/hetek/hónapok... suli alatt meg szabad a délután, ilyen-olyan szünetek vannak, buli az egész... igaz, hogy néha tanulni is kell, de valamit-valamiért :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Drenadar


Drenadar
veterán

nekünk, ha gondunk volt egy tanár módszerével, akkor megkérdeztük az igazgató helyettest, mit gondol róla? Igazából 2 ilyen eset volt, és mind a két alkalommal javunkra döntött az igh.
20p valószínűleg nem elég egy érettségire, amire egyébként több óra adott az érettségin, de minden bizonnyal kevesebbet is nyom az életben ez a dolgozat mint az érettségi :) felesleges ilyenen kiborulni :)

Én valami OKJ-s izét írtam meg 20 perc alatt, amire egyébként 4 óra adott volt, de sietnem kellett a technikusi vizsgára, ami ugyancsak akkor volt... szabályellenes, és? megírtam mindkettőt :)

(#15) D1Rect válasza mephi666 (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Keress olyan munkát ahol a képességeidet naponta próbára teszik.
Ha folyamatosan unalmas könnyen elvégezhető feladatokat adnak unatkozol.
Nem kihívás.

(#16) gamek!ller válasza mephi666 (#13) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Amíg én suliba jártam azt vártam már, h helyezzenek ki minket mert mekkora szops az egész, most meg azt várom h had menjek má vissza a suliba. :D Amúgy ha melózol akkor is szabad a délután.

A cikk írójának:

[ Szerkesztve ]

(#17) adalbert1 válasza máyköl (#5) üzenetére


adalbert1
veterán

Pedig az avatarodat elnézve spanyollal többre mennél... :DDD ;]

Utólag könnyű belátni hogy igaza volt valamelyik tanárunknak aki arra buzdított hogy használjuk ki minél inkább az iskolai nyelvoktatást, hiszen később már kemény pénzeket kell ezért leszurkolni (az más kérdés hogy aki jobban ráfeküdt annak közben is kellett a különórákra) - most már sajnálom is hogy az angol mellett más idegen nyelvet nem beszélek, egy német/spanyol/orosz közül jól jönne valamelyik.

(#18) Drenadar válasza gamek!ller (#16) üzenetére


Drenadar
veterán

gondolom úgy értette, hogy suliban kb délután 2-től szabad az ember, ha munkába jár, akkor meg ugye ez 4-5 vagy sokszor még több, ha pl vendéglátásban helyezkedik el az ember fia/lánya... legalábbis szeretnék én is olyan 4 órás melót ami az átlagkeresetnek megfelelő pénzt is ad :)

(#19) mephi666 válasza D1Rect (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért itt is próbára tudják tenni az embert, ezzel a részével nincs gond... elvagyok én itt: rutinból megy és megszoktam... nem akarok én váltogatni: szeretem a megszokott dolgokat... és világmegváltó terveim sincsenek :) lehet, hogy pár év múlva máshogy fogom gondolni, de most ez jó és biztos :K

#16+18: igen, meg ott a háztartás is... van, hogy 15:30-kor hazaérek, teendő van otthon is: főzés, stb és 18-19:00 körül lehet igazából pihenni, fürdeni... de ilyenkor már gyorsan eltelik az a pár óra és jön a következő nap... suliból meg koradélután hazaértem és a házimunkák nagy részét nem nekem kellett elvégezni... csak lazább volt... :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Gergő_


Gergő_
őstag

"megb*szhatja magát...é ő reklamál hogy minek háborgunk ezen. El lehet menni a kedves édes drága anyukájába aki a 6-os úton árulja a kedves kis testét.."

:U
Inkább no komment...

(#21) baluka26


baluka26
veterán

Én nagyon jól éreztem magam mindig is suliba :)
Holnap az utolsó nap, és vége a gimnáziumi éveknek. Sajnálom is nagyon.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22) D1Rect válasza mephi666 (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha neked jó, akkor jó. :)

(#23) gamek!ller válasza Gergő_ (#20) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jah mondjuk ezzel a két mondattal sokkal lejjebb süllyedt mint a tanár a cselekedetével.. :D 3zopó! :D

(#24) Csuty94


Csuty94
csendes tag

Nekem sem a sulival van a bajom én is szeretek suliba járni. Én a tanárnak is megmondtam, hogy rohadtul kösz ez még hiányzott. Én hobbi szinten tanulok oroszt, mert tudom, hogy több nyelv kell de nekem a német nem fekszik..ha 20 percet tanulok akkor is 2-es ha 3 órát akkor is. Úgyhogy nekem ez nem megy. Szivesebben melóznék. Most is melózok, persze nem teljes munkaidőben. Van 5.5 hektár szőlőnk ott lehet adni az érzésnek.

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#25) gamek!ller válasza Csuty94 (#24) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nyugi, nem vagy egyedül. A német nekem sem adja.

(#26) Jhonny06 válasza máyköl (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Később meg sírni fog a szád, amikor elutasítják az önéletrajzodat, mert csak angolul tudsz. :)) Ne utólag legyél okos.

(#27) Drenadar válasza Csuty94 (#24) üzenetére


Drenadar
veterán

Én is így voltam vele. 2.ban meg is buktatott a tanár, tök jogosan. A nyarat becsülettel végig szenvedtem, és láss csodát, bizonyítványomban nem 2-es szerepel.

Ahogy egy barát szokta mondani : kifogást, magyarázatot gyártani nagyon könnyű...

[ Szerkesztve ]

(#28) darál0w


darál0w
Jómunkásember

én ezt anno elég egyszerűen megoldottam...nem voltam a tanárok kedvence és hát tettem is érte :D

2 nyelvet kellett tanulnom nekem is...angolbol gyorsan csináltam egy nyelvvizsgát első után, mert meg akart buktatni félévkor és év végén is, hiába jok voltak a dolgozataim...csak egyszerűen írkálta be az egyeseket, mert nincs házi, mert nincs füzet, mert vmi...:D
szal' nyáron megcsináltam, és nem kellett bejárnom orára, sőt érettségiznem sem kellett belőle :D

német meg ugye ott volt 2. nyelvnek...rendes volt a tanárnő...azt mondta nekünk ( haverom és én...), hogy nem kell bemennünk orára és megvan a kettes. ha bemegyünk, akkor lehet jobb, de rosszabb is. értettük a célzást :D

német ora helyett elmentünk fagyizni, tesire egy másik osztáylhoz, vagy csak ugy ültünk. és megvolt a kettes :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.