Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

ne csinálj belőle mártírt, lehetne ennyi eszed.
ne próbáld a csaj előtt bemocskolni, mert azután is te lennél a szar.

hogy mit tegyél?
semmit. nem a te dolgod. a szerelem sok mindenre képes.
Ha már próbáltál beszélni a csajjal, akkor felesleges a további próbálkozás.

(#2) morhange


morhange
tag

Ismerek/tem egy ilyen undorító alakot én is, mindenkit átver, meg kihasznál, nincs kivétel nála. Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni.

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Jól megb*ssza és otthagyja, nah ekkor talán észhez tér, vagy ezen felbátorodva majd nekiindul az élet magasabb szintű művelésének. Hagyni kell az egészet a francba, te többet érzel, a csaj nem és nyilván ez nem is fog változni. Ha az arcot kiütöd berág örökre. Skippeld a dolgot és olyan szekér után menj ami felvesz!

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

Ne gondold, hogy ennyire naivak a nők! Majd téged is jól megvezet ahogy most a srácot és majd csak néztek ki! :D ;]

(#5) JetiRulez válasza Gergő_ (#4) üzenetére


JetiRulez
őstag

+1

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) malwy


malwy
senior tag

Az esetek nagy részében, mint itt is függőséget vált ki a kiscsaj a pasijából, belőled. Mindketten szívtátok.

(#7) EmberXY


EmberXY
addikt

Semmit nem tehetsz, ehhez a dologhoz két ember kell, ha a csaj hagyja magát, akkor az az ő dolga, illetve az ő dolguk.
Emiatt fölösleges rendőrségi ügyet akasztanod a saját nyakadba.

Up the Irons!

(#8) Olcsi


Olcsi
senior tag

Ha tényleg barátok vagytok, akkor ne hagyd, hogy a srác bepalizza. Viszont talán addig sem szabad elmenni, hogy emiatt megutáljon téged...valahogy próbáld megtalálni az egyensúlyt! Az agressziót meg szerintem felejtsd el! Na azért tutira megutál! Ha végképp nem hallgat rád, a legjobb, amit tehetsz, hogy hagyod, csinálja amit jónak lát!

(#9) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Símaszkban verd meg! Úgy a gyerek is megtanulja a leckét, és a csaj se fog haragudni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10) dízelracer


dízelracer
senior tag

Néha irigylem a problémáitokat, de komolyan.

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) nem_tom


nem_tom
őstag

Ha a csajjal jó barátok vagytok, akkor próbálj meg beszélni vele. Ez nem válik be, akkor semmi.

(#13) myteve


myteve
csendes tag

Néha elcsodálkozom azon, hogy itt a Logouton milyen sok kedves, együttérző személy van...

Egyébként ne foglalkozz vele, én amikor foglalkoztam vele, az lett az eredménye, hogy végképp vége lett a barátságnak. Majd utána tudsz támaszt nyújtani. :N

(#14) EmberXY válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


EmberXY
addikt

Fa testápoló.... :D :D
És még a hátsó fogakat is tiszticcsa... :DDD

Up the Irons!

(#15) gabor85 válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


gabor85
őstag

És kit kéne megütnie ezzel a testápolóval?:D

Komolyan? Beszélgess el vele, ha nem hat, hagyd a rákba.
Tudom, könnyen dumálunk, de fölös terhet nem kell cipelni, mert belerokkanhatsz:)

(#16) szablya


szablya
tag

Mindenképp beszéld meg a csajjal, ha megbízik benned, akkor hallgatni fog rád, de legalább azt érd el nála, hogy várjon még a dologgal (előbb utóbb, ha a srác tényleg csak ezt akarja, meg fogja unni a dolgot)!

Ha a csaj barátod, védd meg, ha pedig szereted, akkor tényleg ne engedd (itt már egyéni ízléstől függően minden játszik :DDD )!

mellesleg hány évesek vagytok? (mindhárman)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) Csuty94 válasza Cthulhu Dawn (#9) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Tudod ez egy nem rösz ötlet:DD:DD:DD de.. igaza EmberXY-nak van mert nem akarok rendőrségre járni ha esetleg kiderül:(

malwy: nem azt mondtam hogy halálosan szerelmes vagyok belé csak nagyon nsgyon jó barátok amiből több is lehet(ebbe ne menjünk bele én ismerem a körülmányeket:D)..és azért a barátaimon segítek akármi van..

Szerk.:

Mr.Csizmás: te tényleg ilyen light-es cuccokban kondolkozol?:DDD ;]

Szablya: én 16 a csaj is a nyálgép meg nem tudom:D

[ Szerkesztve ]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#18) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

komoly on.

próbáld meg a nőt felvilágosítani arról, hogy a nyomingernek csak a luk kell. Ha ennek ellenére is köti a zebet a karóhoz, akkor hagyd, makacs/önfejű nővel kezdeni a vasutas álmoskönyv szerint nem jó jel. (saját tapasztalat)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) 990 válasza Csuty94 (#17) üzenetére


990
tag

16 éves emberrel szemben ne legyél már ekkora erkölcscsősz... valószínüleg teljesen megérett rá hogy elveszítse. Inkább az van hogy érzel valamit a lány iránt és nem csak barátságot.

(#20) szablya válasza 990 (#19) üzenetére


szablya
tag

Nem támogatom.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#21) rolkaDb válasza 990 (#19) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

-1!

(#22) Csuty94 válasza 990 (#19) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Ha szabad megkérdeznem te mennyi idős vagy?(jó nyilván idősebb mint én) Sajnálom hogy nekem száímt még valamit egy másik ember jóléte..

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#23) mexicanraven válasza Csuty94 (#22) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Naaah! Fogadjunk ha te farkalhatnád meg akkor abból nem lenne akkora baj! :)
Eszed legyen, ne étvágyad! ( :DDD ) Elmondtuk mit lehet ilyenkor tenni, érdemes megfogadni! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#24) Csuty94 válasza mexicanraven (#23) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Nem hiszem h az lenne.. van eszem kérdezd Anubiss-t:D:D:D:D

Szerk:

Jah kösz a tanácsokat..végül 2 győztes lett. Sorrendben: Beszélgetés, Símaszk+Baseballütő :D

[ Szerkesztve ]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#25) malwy válasza mexicanraven (#23) üzenetére


malwy
senior tag

na ez az. +1

(#26) JetiRulez válasza Csuty94 (#24) üzenetére


JetiRulez
őstag

Bédzbót ütőt, azét ki lehetne hagyni...ha megfogadod egy békés ember tanácsát. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ne feledd, hogy a nő választ. Csak hisszük, hogy mi döntünk. Hajdanán egy "haverral" megbeszéltük, hogy ezután én járok a nőjével. A nővel én közöltem a döntést. Aztán elég volt egy este, amikor másfelé szórakoztam, és megint összejöttek. (Végül egy barátja vette feleségül a csajt) Szóval hagyd békén a "nyálast"! Nem javít a helyzeten, ha bántod.

(#28) cyanide

Micsoda soviniszták vagytok. Az fel sem merül bennetek, hogy a lány szeretne egy jó kis együttlétet. Csak valami passzív izének tekintitek, aki azt se tudja eldönteni mit is akar és kivel. Saját magától nem lehet megmenteni senkit.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#29) Csuty94 válasza cyanide (#28) üzenetére


Csuty94
csendes tag

A csaj azt mondta hogy szeretné hogy az első olyannal legyen akibe tényleg nagyon szerelmes és hogy legyen emlékezetes..hát vele tuti az lenne:D:D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#30) Mr.Csizmás válasza Csuty94 (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerintem keress egy másik csajt.

ezt meg felejtsd el. a nők hülyék ;] [link]

biztos van egy csaj, akinek te lennél emlékezetes :) :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31) Csuty94 válasza Mr.Csizmás (#30) üzenetére


Csuty94
csendes tag

jelentkező akad de ők nem olyanok..őt se szeretem csak több mint barát..nem akarok vele járni de at sem hogy ez az idióta..vannak jobb faszik is..

Igen Al papa nagyon okos akárcsak a No Ma'am:D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#32) Gergő_ válasza Csuty94 (#31) üzenetére


Gergő_
őstag

Hívd ki az arcot párbajra! :D

(#33) Mr.Csizmás válasza Gergő_ (#32) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] :DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34) Magnum_ válasza Gergő_ (#32) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A Simpson család
11. évad, 5. epizód

I humbly and respectfully decline™

(#35) Sotho válasza Csuty94 (#31) üzenetére


Sotho
őstag

Ha a nyálgép mégis meghúzza, mond el a lány apjának! ;]

(#36) Krisinto


Krisinto
őstag

Nekem annyi tippem lenne, hogy tanulj meg normálisan írni( a sok értelmetlen rövidítést hagyd ki a szövegből és írd ki). :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.