Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

persze már.... :(((

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

remélem azért nem lesz több halasztás :W

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#3) thakl


thakl
csendes tag

Most ezt miért kell? :(

(#4) Tituka válasza pengegyerek (#2) üzenetére


Tituka
senior tag

ááá :W

az ilyet nem szeretem...

megint valami üzlet van benne :((

Skizofrén vagyok, és én is...

(#5) h-yle válasza pengegyerek (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Én meg azt remélem, hogy ennek tényleges oka is van, és egy rendesen optimalizált változatot fogunk kapni, nem csak marketing okokból halasztják el. :(((

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) L4R$()n


L4R$()n
tag

Nem aggódok :D beleszámoltam, hogy csúszni fog, szóval nem ért váratlanul a hír :DDD

(#7) Polllen


Polllen
nagyúr

"Mintha milliók sikoltottak volna fel rémületükben, aztán hirtelen csend lett." - Obi-Wan Kenobi :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) Zolás


Zolás
addikt

Nem is vártam mást.....
Ha valami idén időben megjelent ahhoz meg 1hét alatt 3peccset dobtak ki :DDD
Lehet választani melyik a jobb: kiadták de nem megy-kifagy vagy csuszik egy hetet-kettőt és nem megy-kifagy :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Hogyan csesszünk ki a pc-s játékosokkal, 243246. fejezet

(#10) Tituka válasza Zolás (#8) üzenetére


Tituka
senior tag

szerintem itt más is van a háttérben... :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#11) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Miért nem lehet azt mondani, hogy egyszer rendesen, időben jelenik meg egy játék. :W

(#12) romero28


romero28
senior tag

csak nehogy még tovább halasszák :W

(#13) jookomak


jookomak
őstag

Azért ez ciki. az év legjobban várt pc-s címe, és bumm. konzolosok ezt is előbb megkapják. lehet a következő már meg se jelenik, csak box/ps3-ra. addig szórakoznak az "év játéka"-val, míg berág a blizzard, és kihozza az sc2-t, hogy elvigye a címet ;]

(#14) pete_21


pete_21
addikt

És megint a pc-sek szívnak... De ez legalább nem csúszik annyit, mint az AC2, amit áttoltak 2010-re... :(

(#15) sagesz93


sagesz93
addikt

Huh, jólvan csak egy pár nap :)
Fő a pozitív gondolkozásmód :W
Mod: A videót megnézve, a graf b/sz rendesen :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Markoka1993


Markoka1993
tag

Két hét csúszás. Lehet, hogy kibírnám, ha lenne másik játék amivel tudnék játszani. De így? :W

live gt: Markoka1993

(#17) GEFORD


GEFORD
csendes tag

NEEE!Ne már. Ez milyen ki...szás már? :(( :( :W 13 nap különbség az rohadt sok! :((( nah de mindegy csak legyen jó ;)

(#18) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Még szerencse hogy egy éve konzolon játszom:D És nem kell egy valag pénzt a pc-be ölnöm a játék miatt.

(#19) vendingo


vendingo
veterán

Köszönjük Emese!
Aztán csodálkoznak majd, hogy inkább mindenki le w.a.r.e.zolja megjelenés előtt 1 héttel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#20) Tituka


Tituka
senior tag

gametrailers-en ez van: Modern Warfare 2 PC Delayed in Europe

lehet hogy csak az Európai megjelenés csúszik.. :U

remélem..

Skizofrén vagyok, és én is...

(#21) Lewzke válasza vendingo (#19) üzenetére


Lewzke
őstag

Megelőztél :C

(#22) Ice!?


Ice!?
őstag

Egyszer úgyis eljön a megjelenés napja, és szerintem inkább csúsztassák, mint hogy kijövetel után egy héttel jöjjön az első patch. Mint pl a shiftnél is..

(#23) boeing


boeing
senior tag

Szép karácsonyunk lesz. :C

(#24) henesa


henesa
aktív tag

A totalcodon csak mint lehetőség pletyka szintjén említik akkor most mi Van ????? :F :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#25) .bableWes


.bableWes
őstag

na ez fas*a. legjobban várj játék és cseszik idöre kiadni.
az a baj, hogy én az ilyen meg amolyan fejlesztési csuszásokban - máshol olvastam - már nem hiszek... de remélem rendesen össze rakják a játékot és nem lesznek olyan szájba vert hibái mint az mw1 nek...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#26) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ezen elmondaná valaki mi késik? tényleg rohadt nehéz újra kiadni a cod4-et, volt rá 2 évük hogy megcsinálják ami a látszat alapján bőven elég kellet volna lennie, szerintem már nyáron kész lehetett a játék, mert sok dolguk nem volt az 1-2 plusz dolgon kivül. Mondjuk ez nem sok késés, de a codok nem szoktak késni soha, mert nem óriási a fejlesztésük, talán az 1 és a 2 között volt nagy a szakadék grafikában meg játékmenetben visszaesés, azóta túl sok minden nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#27) CptMisi válasza BalaNce87 (#26) üzenetére


CptMisi
őstag

:DDD nem vágott földhöz a hír, igazából az se izgatna, ha meg se jelenne, én játszom vele 2hetet és ennyi, másoknak biztos rosszabb :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28) Archer


Archer
őstag

Azért nem hiszem, hogy tömeges harakirit kellene elkövetni (kicsit túlreagálják itt néhányan) mert késik két hetet de elég gáz, hogy reklámoznak agyba-főbe meg nyomják a videókat aztán nem adják ki időben.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29) BalaNce87 válasza Archer (#28) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát szarházi egy banda az egyszer biztos. Ez a késés mondjuk nagy késésnek nem mondható, csak néhányan túldramatizálják mivel ez lesz életük játéka vagy nemtudom, nekik ez rossz hír nekünk meg csak egy hír a sok mw2-es közül, aminek ugye a 90%-a lényegében nem szólt semmiről. Engem inkább meglepett a hír mint sokkolt volna, mert mint már írtam az összes cod november elején jött ki, talán az UO nem.

[ Szerkesztve ]

(#30) feka007


feka007
nagyúr

Még nem is biztos, hogy igaz a hír.. De egyébként tényleg pofátlanság a dolog, ah már csúsztatják, akkor csússzon a többi verzió is, különben nincs mit magyarázni..

(#31) fpeter07


fpeter07
veterán

Hát én vhogy nem estem hanyatt a játéktól..

(#32) dudika10


dudika10
veterán

Elterjesztik pletyka szinten, hogy késik aztán bejelentik, hogy nem késik és mindenki szereti őket. ;]
Vagy a másik lehetőség amit el tudok képzelni, az az, hogy kaptak egy kis pénzt a konzolgyártóktól, hogy csússzon a PC-s verzió, hátha vesznek az emberek konzolt ez a játék miatt. :(((
Mind a két lehetőséget felháborítónak tartom... :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#33) BalaNce87 válasza dudika10 (#32) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hét én azt a lehetőséget kizáránám hogy valaki e miatt venne konzolt, mert az nem normális, de úgy alapvetően nem az ha egy játék miatt tennénk ezt.

(#34) Malachi


Malachi
addikt

Egyetlen FPS-t vettem meg eredetiben és az a COD4. Ez lesz a másik és a kiadó sejthet valamit, mert eltolta a kiadást születésnapom előttre egy nappal. :D Remélem ide Magyarországra is megérkezik időben, viszont ha online boltokból hamarabb meg lehet venni, lehet nem várok a dobozosra. 2 hét alatt azért biztosan összejön majd a gold Desert Eagle, nincs vesztegetni való idő. :D Csak ne rontsák el a multit, könyörgöm.

(#35) Fortissimus


Fortissimus
őstag

2 het nem a vilag, eloszor azt hittem a cimbol, h iden nem is lesz

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#36) dudika10 válasza BalaNce87 (#33) üzenetére


dudika10
veterán

Ugyan már, ne Mo-ra gondolj. Amerikában megtehetik az emberek és amennyi eszük van meg is teszik majd. :U :W

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#37) BalaNce87 válasza dudika10 (#36) üzenetére


BalaNce87
addikt

Tökmind1 hogy magyar vagy nem én ha vennék vmit akkor azért elhatároznám magam hogy kell e nekem, és nem egy holmi cod-ért fogom ezt tenni, pláne egy fps-t nem fogok konzolon tolni, mert enyhén szólva nem a legjobb (tapasztaltam nem is egyszer).

[ Szerkesztve ]

(#38) fordfairlane válasza dudika10 (#32) üzenetére


fordfairlane
veterán

"A játék asztali gépes verziója az eredeti 10-e helyett 24-én fog megjelenni."

14 napot csúszik, mit érnek el vele a konzolpiacon?

x gon' give it to ya

(#39) Malachi


Malachi
addikt

Utánanéztem itt-ott és először is - az egész csak pletyka egyelőre. Sem a hivatalos IW oldalon, sem máshol nincs feltüntetve a csúszás, az Electronic Theatre egy ma reggeli megjelenési menetrendre hivatkozik, amit állítólag az Activision és a Blizzard adott ki. Indoklás abban sem szerepel.

Én várnék egy hivatalosabb forrásra.

(#40) dudika10 válasza fordfairlane (#38) üzenetére


dudika10
veterán

Ha csak 1000 ember vesz miatta egy konzolt már megérte nekik hosszútávon (nyilván játékokat is fognak venni rá a későbbiekben ami bevétel lesz a konzolgyártóknak).
De ha úgy számolok, hogy 20.000 ember megveszi inkább konzolra (azok akik eredetileg PC-n akartak játszani vele, rendelkeznek konzollal és türelmetlenek) akkor is megérheti szerintem nekik. A konzolon játszók sokkal biztosabb pénzforrást jelentenek mint a számítógéppel játszó emberek.

Nem vagyok piackutató, csak nekem így tűnik logikusnak. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#41) Tituka válasza Malachi (#39) üzenetére


Tituka
senior tag

úgy legyen, maradjon pletyka és nem igaz az egész... :O

Skizofrén vagyok, és én is...

(#42) fordfairlane válasza dudika10 (#40) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lehetséges, hogy a warez hatását tesztelik az eladásokon, de nem ez a két hét csúszás fogja átrendezni a platformok arányait. Simán elképzelhető, hogy a PC-s verzióban később javítani kellett valamit, ezért később is indult a gyártása a lemezeknek. Ha negyed évet csúszna, akkor lehetne gyanakodni, hogy más áll a háttérben, de két hét nem a világ, a karácsonyi szezon a lényeg.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#43) gyiku


gyiku
nagyúr

athegesztik dx11-re :DDD

hüllő

(#44) Tituka válasza gyiku (#43) üzenetére


Tituka
senior tag

:C :DDD

Skizofrén vagyok, és én is...

(#45) pilu01


pilu01
senior tag

Tán csak nem félnek a Operation Flashpoint: Dragon Rising-től? Egy ilyen kaliberű játéknak tiszta lapon kell indulnia, lehet ezért halasztanak?!

(#46) Depression válasza fordfairlane (#42) üzenetére


Depression
veterán

Pedig hidd el, hogy ez a legvalószínűbb. Általában az ilyen húzócímeken múlik a konzolpiac.
Még én is, aki teljesen csóró vagyok, egyetlen játék miatt ugrottam neki a teljes gépcserének, már 2x is. És az többe fájt, mint egy konzol.
Aki türelmetlen, az megunja a PC-s csalódásokat, és megveszi a konzolt emiatt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#47) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Ne szomorkodjatok már. Miért irigylitek a konzolosokat? Kontrolerrel FPS-t? Olyan mint mankóval 100m gyorsat futni. Ugyanmár srácok... :D

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#48) Manbal válasza Newlocal (#47) üzenetére


Manbal
senior tag

ott a pont! :)

Amúgy meg én sem értem minek ennyire mesterségesen "húzni" felfele a konzolt...
ez csak marketing semmi más! Eladják pici pénzért a sok "agyatlannak" a játékgépeket, és után azt várják hogy ezek a "gamerek" majd meg is veszik a játékokat sok pénzért... noha boxra legalább ugyan annyian warezolnak, PS3 az meg más tészta, de az nincs is annyi embernek... szal k*rva marketing az egész! akinek meg jó pcje van annak nem gond ha kicsit szarabbul van megírva valami... de valjuk meg kevesen vannak ilyen jó helyzetben!...

(#49) LackoMester


LackoMester
addikt

b@sszák a qurva annyukat :((( a hülyegyerekek meg vígan nyomhatják konzolon :W de rosszul indul a napom :(

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#50) RootRulez válasza gyiku (#43) üzenetére


RootRulez
félisten

:DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.