Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B1T3


B1T3
addikt

Tulajdonképpen összességében ez jó hír szerintem (a Nokiának legalábbis).

(#2) rootkiller


rootkiller
őstag

Úgy tűnik, hogy a Nokia a WP telefonokban megtalálta a számítását!

Artengo TR 990 Pro

(#3) griiischdoov


griiischdoov
tag

hät igen, ebbe a cikkbe nehez lesz belekötnie a sok WP Nokia-kritizälo mindentjobbantudo-elöreläto kommentelönek..

värom mär a 900ast h lejjebb menjen a 800as ära..

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#4) Воланд válasza griiischdoov (#3) üzenetére


Воланд
titán

o, dehogyisnem. majd jol megmondjak, hogy a vezetoseg megszabta, hogy csak keveset gyarthatnak az l900-bol, ezert kesobb jelenik meg europaban, kesobb lesz belole bevetel es ez is segit csodbevinni a nokiat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ki mer fogadni, hogy itt nem lesz akkora siker?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) mukibuci válasza Воланд (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem a symbian-t és a pureview-t is sikerül belekeverni kb a 30. hsznél, 50ig talán bejön az is, hogy androiddal kéne eu-ban, mert igy amugyse fogják venni ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) Nerd válasza Воланд (#4) üzenetére


Nerd
aktív tag

Ooo, olvastam kinti foumokon szepeket :D:

Ezt ismetelgessetek kedves trollok:

- tul sok gyarat zartak be...
- vissza kellett hivni a keszulekeket...

a tobbi mar nem remlik, haters gonna hate...

(#5) Cyberpunk: arcedulatol fugg...

[ Szerkesztve ]

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom, hogy ha itt is annyiért adnák a Lumia 900-at, mint az USA-ban, akkor itt is sikeres lenne.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Cyberpunk válasza mukibuci (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem meg ti vagytok a troll csalogatók az ilyen hsz-ekkel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) szp1


szp1
addikt

Na, a robot már itt van, kíváncsi vagyok, mikor jön a gyümölcs...

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#11) Everman


Everman
addikt

Ekkora bullshit dumát már :D a Q2-es report szerint eladtak a Lumia 900-ból 1 millió darabot, ha ez nekik akkora kereslet, hogy képtelenek többet gyártani, akkor menjenek vissza a gumicsizma bizniszhez.

(#12) BiP válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

+1, teljesen igaz.

(#2) rootkiller: gyanítom most már többeknek jobban látszik, hogy anno a Nokia miért nem az Android mellett döntött.

(#13) Воланд válasza Everman (#11) üzenetére


Воланд
titán

nincs is meg kint a q2-es jelentes. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) gabancs válasza griiischdoov (#3) üzenetére


gabancs
addikt

Gyorsan tegyük hozzá, hogy olyan nyomott áron adták, hogy azzal bárhol sikeres lehetne.
Egyébként meg igaz! Ha ez a néhány milla legyártása padlóra küldte a gyártósort, akkor itt nagyobb baj van, mint amit eddig mondtak.

(#15) vicze válasza griiischdoov (#3) üzenetére


vicze
félisten

Mondhatnám, hogy keveset gyártottak, mert ők se hisznek a sikerben, de nem mondom. :P
(Az új Asus Transformer 1nap alatt kiárusították Amazonon, 900-nak ehhez 2het kellett. :D)

Amúgy miért menne le a 800-as ára, a 900 nyilván az fölé pozicionálják 150e körül?

(#16) Brutális eb válasza mukibuci (#6) üzenetére


Brutális eb
addikt

Igen androiddal kéne mivel szegény nokla amerikában is csak úgy tudta elkezdeni a hadjáratát,hogy telepumpálta a szolgáltatókat, iszonyat reklámpénzeket költött el és még a készülékeket is nyomott áron adja.
Kiváncsi leszek év végére mekkor minuszos számlát hoz a postás a házastársaknak. ;]

Troll off.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) (An)Dante válasza Everman (#11) üzenetére


(An)Dante
őstag

A Q2 eredmény majd júliusban jön. A Lumia 900-ról számadatokat sem az AT&T, sem a Nokia, sem a Microsoft nem közölt.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#18) vicze válasza Everman (#11) üzenetére


vicze
félisten

Uuu, tudnál nekem is hozni a jövőből valamit? Mondjuk a lottó számokat? :D

A Q1-es jelentésben egy muk sincs 900-as eladásokról. (még egyszer átnéztem, de semmi)
Sőt semmilyen Lumia eladásról senki nem közöl egy árva adatot se, lehet nem véletlen...

[ Szerkesztve ]

(#19) Lacces


Lacces
őstag

Én nokiás vagyok, de számomra valahogy egyáltalán nem szimpatikus az, hogy egy európai gyártó az amerikaiak seggét "tartja karban".

Nekem ez furcsa, hogy a japán és az amcsi gyártók is elsőnek a saját piacukon árulják a terméket, a nokia meg inkább nem...

Nekem nem szimpatikus lépés ez. De ez csak az én magán véleményem.

(#20) Nerd válasza Brutális eb (#16) üzenetére


Nerd
aktív tag

@gabancs es @Brutális eb

A nyomott ar es a reklam ne legyen mar problema... valahogy be kell torni a piacra. Bar lehet sikeres marketing szakemberek vagy menedzserek vagytok...

(#18) vicze1: haggyad, kinti troll hozzaszolasokbol ertesult...

[ Szerkesztve ]

(#21) gabancs válasza Lacces (#19) üzenetére


gabancs
addikt

Miután Amerika pénzeli (MS) még is mit vártál? Náluk a pénz, így a Nokia úgy táncol, ahogy fütyülnek.

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

" A Symbian modellek nyíltsága és a finn gyártó szolgáltatásai sok esetben azonban ütköztek a szolgáltatók érdekeivel, így az európai platform az Egyesült Államokban sosem vihette sikerre."

Ebben a mondatban minden benne van.

Amerika :(

Lacces: Nekik már a vázolt indokok miatt Amerika a hazai piac

[ Szerkesztve ]

(#23) Lacces válasza gabancs (#21) üzenetére


Lacces
őstag

Ugyanazt, mint a Chevi és a Fiat esetén. :D Hiába hogy az olaszok pénzelik, mégis az amcsi piac az első...

Ricardo :R

[ Szerkesztve ]

(#24) gabancs válasza Nerd (#20) üzenetére


gabancs
addikt

Nem vagyok semmilyen marketinges. Igazából nem is érdekel, hogy Amerikában milyen áron megy a 900. Teljesen mindegy! A gond az, hogy ez a siker, lehet csak virtuális. amint rendes áron tolják, nem biztos, hogy sikeres lesz. Egy darabig reklám célból akár még áron alul is adhatják, még ez is bele fér. De akkor ne azt harsogják, hogy mekkora sikere van az amerikai piacon. Mert ez így akkor nem igaz!

(#25) griiischdoov


griiischdoov
tag

igen, valoban erezhetö volt a troll magnes a hsz-emben, de van egy erzesem, h nelküle is lettek volna. mindegy ez nmär nem derül ki.

ugyanakkor: "brit Phones 4U állítása szerint a vártnál jóval erősebb amerikai igények miatt április 27. helyett csak május 14-én várható a jövevény európai premierje"

A Nokia korábbi közleménye egyébként is csak második negyedévet említ, ráadásul a Lumia 900 európai változata kapcsán fontos megjegyezni, hogy 50 megabites LTE (Cat3) helyett 42/5,76 megabites HSPA+ modemmel érkezik.

a mondat mäsodik fele pedig arra utal, h nem ugyanarrol a gyartosorrol kerül le a ket keszülek.

de nem baj, ti mär lätjätok, h a gyärtosorok felrobbatnak, mert a nokia, aki egöszen eddig a viläg legnagyobb mobilgyärtoja volt, megfeküdt 1 millio darabtol.

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#26) vicze válasza Ricardo (#22) üzenetére


vicze
félisten

Mert az android aztán mocskos zárt...

(#27) Ricardo válasza vicze (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Na igen.

(#28) gabancs válasza Ricardo (#22) üzenetére


gabancs
addikt

Ez a mondat számomra pont nem jelent az ég világon semmit.
Az a gond, hogy Symbian a neve, vagy az, hogy nyilt?
Mert mind a 2 dolgot hülyeségnek tartom. Azt, hogy mi a neve, a kutyát nem érdekli. Ha a nyíltság lenne a gond, akkor az Android ugyan miért olyan sikeres?

(#29) adamssss válasza Everman (#11) üzenetére


adamssss
veterán

Ez jó hsz volt.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30) griiischdoov válasza gabancs (#24) üzenetére


griiischdoov
tag

szvsz. ha a telefon jo, es nyomott äron eladtak tobb mint egymillio darabot, akkor a felhasznälok täbora nött, ami toväbbi väsärlokat vonz maga utän, persze lehet h akkor mär az är nem lesz nyomott, de ha nem lesz irreälisan magas, akkor toväbbra is venni fogjäk. ha rossz lenne a termek, akkor egy idö utän nyomott äron sem fogyna.

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#31) Воланд válasza vicze (#18) üzenetére


Воланд
titán

"A Q1-es jelentésben egy muk sincs 900-as eladásokról. (még egyszer átnéztem, de semmi)"

ez aztan meglepo, tekintve, hogy aprilis 8-tol lehet kapni a keszuleket.

"Sőt semmilyen Lumia eladásról senki nem közöl egy árva adatot se, lehet nem véletlen..."

es ezt honnan vetted? errol lemaradtal?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) Ricardo válasza gabancs (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem mondom hogy igaz, de akkor mi az valódi oka hogy igazán soha (még fénykorában sem) nem volt sikeres az amcsi szolgáltatóknál, és embereknél a symbian.?

(#33) Armagedown


Armagedown
őstag

Androiddal nagyobb sikere lett volna , wpal boritékolható a bukás

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#34) schawo válasza mukibuci (#6) üzenetére


schawo
titán

Nem kellett 30, hatodikra már sikerült. :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35) Ricardo


Ricardo
félisten

(#36) griiischdoov válasza Armagedown (#33) üzenetére


griiischdoov
tag

ELJEN!

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#37) Blyan


Blyan
félisten

Ez egy lószar csúsztató, részvényékelő baromság.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) gabancs válasza griiischdoov (#30) üzenetére


gabancs
addikt

Nézd! Erre senki nem tud válaszolni. Nem tudni mi fog történni. Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy az adott feltételek mellett kedvelik a telefont. De siker? Ugyan már!
A sikert szót a világgal az Apple vagy a Samsung tanította meg. Ők egy nap alatt eladnak ennyi telefont. És nem nyomott áron. Szóval fogalmazzunk úgy, hogy a reklám része ként jól árasítva kedvező indulása volt a Nokiának. De sikerről még szó nincs!

(#39) gaborbp válasza Armagedown (#33) üzenetére


gaborbp
tag

ne írj.ilyeneket mert.csödbe megy a nokia. meg troll.is vagy meg csúnya!

(#40) Everman válasza (An)Dante (#17) üzenetére


Everman
addikt

(#41) Armagedown válasza gaborbp (#39) üzenetére


Armagedown
őstag

Olyan terméket kell adni amit vesznek az emberek ,az Android sokkal népszerűbb mint a ms terméke .Ennyi

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#42) schawo válasza Armagedown (#41) üzenetére


schawo
titán

Ezen a témán már 120 cikk óta túl vagyunk. Nekem unalmas.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43) Воланд válasza Everman (#40) üzenetére


Воланд
titán

elemzoi velemeny, nem hivatalos adat/jelentes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) vicze válasza Воланд (#31) üzenetére


vicze
félisten

Ironikusan írtam. ;)
A számokat úgy látszik nem láttam, de ugye ez 800+710 egyben akkor.

(#45) Everman válasza Воланд (#43) üzenetére


Everman
addikt

Nagyot nem tévedhetnek, egyébként máshol is ilyen eladási mennyiségeket olvastam.

(#46) vicze válasza Everman (#40) üzenetére


vicze
félisten

Ezt csak valószínűsítik semmi konkrét számadat. Eleve nem lehet Q2-re jósolni, mikor még csak most kezdődik. (Az 1milla meg ultra gáz lenne.)
Jaja az elemzők sose tévednek, a WP7 is már 15%-nál tart nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#47) catroot


catroot
veterán

Senki sem emlegette még a MeeGo-t?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#48) RaveForce


RaveForce
veterán

az első nokia amit használnék, ahogy írtam...más dolog h ez nem a nokia érdeme, inkább a MS érdeme a rendszer és samsung érdeme a kijelző miatt...kb ennyi, a nokia márcsak összerak(at)ja... bár ha nem lenne USA only, akkor ink egy samsung focus s :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#49) Everman válasza vicze (#46) üzenetére


Everman
addikt

Az ugye megvan, hogy a pénzügyi negyedévet nem a naptári szerint számolják?

Az Apple, HTC, Microsoft és Nintendo már kiadta a Q2-es jelentéseit.

A Nokiáé a jövő héten várható, de már most kiadtak egy közleményt, hogy a vártnál rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#50) Fenton


Fenton
tag

Ezt a miért nem droid-dal jött a Nokia dolgot nem értem miért kell ennyiszer felhozni. Meg volt rá az oka. Egyébként pedig ő a WP mellett döntött. Ezzel akar kimászni a gödörből. Adja ég sikerüljön neki. Legyen több választható alternatíva azzal csak mi vásárlók járunk jobban. Akinek tetszik a WP rendszer vegye akinek pedig nem az ne vegye. Felesleges trollkodni ilyeneken.
Adatokat amiket közölnek eladásokról-bevételekről stb... Mennyire van közük a valósághoz azt megint csak ők tudják. Felesleges ilyeneken lovagolni. Egyébként sem hiszem ,hogy a MS hagyná a Nokiát, eléggé sokat fektetett bele. Másrészt igencsak számít a Nokia piacaira. Ha kell alaposan meg fogja támogatni minden lehetséges eszközzel szerintem. Szükségük van a Nokiára.

Van ezernyi hibám, mert ember vagyok. S talán ez az egyetlen dolog mely nem az én hibám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.