Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

"Meglévő modellek frissítésével, átcímkézésével és régebbi alkatrészek variálásával ugyanakkor úgy tűnik, egy-egy új készülék bemutatkozhat Google szolgáltatásokkal a fedélzeten"

Vajon meddig lehet így trükközni? :U

Akkor kiadhatnák a P30 Y2020-névvel egy turbózott P30-at is...? :F

(#2) Garada


Garada
őstag

Kíváncsi leszek mi lesz ezeknek a trükközéseknek az eredménye, hogy az európai piacon is tudjanak friss termékekkel mutatkozni. :(

(#3) Graphics válasza Garada (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eladás, amíg a szolgáltatóknál is tolják a Huawei-t.

Viszont egyszercsak végéhez ér ez a megoldás is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) #95462144


#95462144
törölt tag

Azért az látszik, hogy az európai piacért eléggé keményen harcolnak, itt nem lehet az eladási számokkal trükközni, mint a Kínában, ha ennek a trükközésnek vége lesz, jöhetnek a lyukacsos HMS telefonok, de húzzák ameddig csak lehet.

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez még mindig nem teljes képernyős

Amíg 0.0000001mm káva is van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) Victoryus94 válasza atike (#1) üzenetére


Victoryus94
őstag

Azért nem, mert új hardvert nem tudnak bevonni.
Csinálhatnának P30-at gyengébb kamerával, gyengébb procival, esetleg a P30 kameráját beültethetik gyengébb készülékbe, de csak azokkal legozhatnak, ami már egyszer volt Androidos Huawei telóba (megvan rá a licensz, stb).

Garada: 4-5 éves hardvert már a középkategóriába is nehezen tűrnek meg, ahogy az Android 11 korában 9-es eszközzel sem mennének majd semmire. Egy 2015-ös középkategóriás hardverrel szerelt telóért -eleve elavult rendszerrel- nem fog értelmes ember százezreket kiadni.

2 opciót látok:
1.: tologatják amíg Trump eltűnik, hátha "a másik csókát" le tudják fizetni.
2.: Még idén kijönnek a saját megoldásukkal, és legkésőbb év végére kijönnek friss modellek.
(a felhasználók nem szeretnek kompromisszumot kötni, tehát mindenképp szuper ajánlattal kell előrukkolni, ha Európába is a saját szoftverükkel akarnak érvényesülni)

[ Szerkesztve ]

(#7) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Címet látva azt hittem gyorsan megbánom a P Smart Z-t, de úgy tűnik megnyugodhatok.

(#8) toronyhaz válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Igen, igen. A cikk is írja a 85%-os kijelző arányt. Bár én 90%-ra tippeltem volna. Ha 90% fölött lesz ez az érték akkor szerintem már lehet teljes kijelzősnek nevezni.

(#9) rigoberto


rigoberto
őstag

Ez az oldalra varázsolt ujjlenyomat olvasó eddig semilyen formában nem aratott sikert korábban semelyik gyártónál, vajon a huawei mire számít egy ilyen megoldással..

(#10) enginev3.0 válasza toronyhaz (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem a teljes az teljes
Amíg nem az addig maximum közel teljes

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) HarleyCustom válasza rigoberto (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sony compactokon jól működött, Samsung S10E nél már kevésbé pontos
Melyik gyártó rakta még oldalra ezeken kívül?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#12) Ceree válasza HarleyCustom (#11) üzenetére


Ceree
senior tag

Honor 20, 20 pro, Huawei Nova 5T.

Másolat_eredetije

(#13) Comic válasza HarleyCustom (#11) üzenetére


Comic
aktív tag

Nekem speciel a Samsung Galaxy A7 2018-on kifejezetten jól működött, működik és szerettem. Sőt! A P30 Proé nincs olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#14) #43877120


#43877120
törölt tag

Ennyi pénzért inkább veszek egy xiaomi mi9t prot,jobb hardverrel,stb

(#15) noezmegmi válasza HarleyCustom (#11) üzenetére


noezmegmi
tag

Nekem is :) Samsung Galaxy A7 2018 nem hibázik. Legyen On is azért a Huawei nem tud kijelzőt alkotni, most szívok a Mediapad tablet 10.1 4/64 verzióval, majd minden tuti, de a kijelző az nem az igazi. Szövegekben a betük nem feketék egy Samsung után borzalmasan zavaró.

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#16) #88214784


#88214784
törölt tag

Ez a készüléknek köze sincs a teli képernyőnek, hiszen a kijelző szélén láthatóak a kicsj kávák🙄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.