Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Ezt már a termékmenedzserek sem hiszem hogy tudják követni :U

(#2) Semm1


Semm1
tag

Ilyenkor nem bánom, hogy független telefont vettem. Szolgáltatónál már csak akkor vennék ha tudnám hogy rengeteget fogok telefonálni, és kellene valami 11-20000 Ft-os előfizetés.

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Telekom Akció :

Samsung Galaxy S4--> két éves előfizetéssel 184 540 Ft (-120 Ft) ez komoly csökkentés :D

kengyel

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Galaxy Y előfizetéssel 20+ ezer Ft? Oké. Viccesek ezek a magyar telekom cégek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez most komoly?
"Árcsökkenés" :U

...Szeretem leracsniztatni...

(#6) cskamacska válasza kcsa (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Pedig nem olyan nehéz. :N (nem vagyok termékmánáger :DDD )
Kissebb készülékek nagyobb csomagban újra ingyenesek lettek, kifutó cuccok kaptak erősebb, mások gyengébb leárazást.(-120 forint LOL :U )

Ami érdekes az a Drágább lett lista, amin eldobtam az agyam, több cucc drágult, mint ami olcsóbb lett. :Y
Az új BlackBerryknek tényleg kellett a drágulás. :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Azért a mínusz 60 ezer és a plusz 40 ezer egy előfizetés megkötésekor elég érdekes árváltozás.
Úgy látom nagyon előfizetőket akarnak megnyerni maguknak,hisz ezeknél vannak legnagyobb változások.
Én meg majd hülye leszek 2 évet aláírni nekik! :P

(#8) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Igencsak vicces az 1év-2év-kártyás csomag összegei is, főleg a csúcstelefonoknál. Komolyan nem gondolkodnak ott a Telenornál? :U

(#9) nobiand


nobiand
aktív tag

Elég durva árak ezek :W

(#10) imi314 válasza GeneraL_XTX (#8) üzenetére


imi314
senior tag

Telekomról van szó :DD

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#11) FragMaster válasza GeneraL_XTX (#8) üzenetére


FragMaster
addikt

Amíg volt online akció még akkor is vicces volt az árképzés, de már azt is elvették...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#12) Traxx


Traxx
őstag

Nem érint a dolog, mert a Samsung Monte perpill elég mindenre, de ezt nem tudom kihagyni:

Samsung Galaxy S4 mini
két éves Mozaik XS előfizetéssel 117 350 Ft (-10 Ft)

És a sima S4-nél is kemény 20 Ft csökkentés...röhej.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#13) kutkut


kutkut
addikt

"Samsung S5610
két éves előfizetéssel 23 490 Ft (-770 Ft)"

LOL, tavaly 10k-ért vettük kártyásan. Persze nem itt, hanem a telenornál... Nem véletlenül. :)

Meizu MX3 32GB

(#14) adise


adise
őstag

Miért van az, hogy szinte ugyanannyi az hogy 1 vagy 2 év a hűség illetve a hűség nélküli ár is szinte ugyanannyi mintha lekötném magam.. Azt már meg sem említem, hogy ilyen csak nálunk van...

(#15) gerilee


gerilee
aktív tag

Most őszintén ennek mi értelme van:
Nokia Lumia 1020
két éves Mozaik XS előfizetéssel 184 630 Ft (-10 Ft)
két éves Mozaik S előfizetéssel 179 730 Ft (-30 Ft)
két éves Mozaik M előfizetéssel 170 070 Ft (-90 Ft)
két éves Mozaik L előfizetéssel 153 280 Ft (-80 Ft)
két éves Mozaik XL előfizetéssel 131 660 Ft (-100 Ft)
két éves Mozaik XXL előfizetéssel 105 270 Ft (-90 Ft)

Nem órabért kapnak a termékmenedzserek, hanem teljesítményarányost?

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#16) HawerKing


HawerKing
őstag

A Htc One nincs kartyasan ? :F

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#17) b4zsi- válasza HawerKing (#16) üzenetére


b4zsi-
őstag

HawerKing

De, csak gondolom annak nem változott az ára maradt 179 990 Ft.

Más

Még a végén kiderül, hogy ezek nettó árak ;]

(#18) GeneraL_XTX válasza imi314 (#10) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jah vágom, elírtam :D Attól még a mondnadóm lényege áll. Vicc, hogy valami 2 éves előfizuval 200k, kártyásan meg 201,5 k. :U

(#19) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Tegnap vásároltam az MM-ban, amiről köztudott hogy drága bolt, egy Lumia 920-at 89K volt!
Ja, és kaptam mellé egy 9000 HUF értékü kártyát amit levásárolhatok,így a Lumia 920 csak 80K volt.

A T-ban mennyi is? 16xxxx ? Normáááális?

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#20) imi314 válasza GeneraL_XTX (#18) üzenetére


imi314
senior tag

Nevetségesek ezek az árak a külföldiekhez képest.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#21) sz3lim


sz3lim
tag

1 évet kellett várni az iPhone 5 árcsökkentésére. :D

(#22) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Mi történt? Fenyítések voltak a Telekomnál, hogy nem dolgoznak eleget és szeretnék látni az eredményét? Mi értelme van a 10-20-os árváltozásoknak??? A már említett 1500-2000 forintos különbség a kártyás ár és a két év hűség között pedig tényleg nevetséges... :(((

Caffeine addict.

(#23) sz3lim


sz3lim
tag

Ahhoz képest, hogy mindenki várja a BlackBerry árcsökkenését, az összes modell ára emelkedett, de egyet azért kiemelnék: Q10 két éves Mozaik XXL előfizetéssel 130 970 Ft (+44 810 Ft)

Ez szép.

(#24) talamasca válasza bandras0226 (#19) üzenetére


talamasca
senior tag

Az olyan hülye azért nem vagyok kifejezés a Telekommal kapcsolatban mára igazzá vált... :)

Más: 0%-os 15 havi részletre, 0 Ft -ért lehet most egy nem reklámozom webes áruházból iPhone 5-t venni.
Függetlenül, 0 hűséggel.....

A Telekom már csak szolgáltatást akar eladni? Mert ez már régóta vicc kategória.
Jó lenne az ilyen anomáliákkal kapcsolatban egy riportot készíteni a szolgáltatókkal, mondjuk itt a Mobilarena hasábjain. Kíváncsi lennék valamelyik felelős vezető vagy szóvivő válaszaira....

“Black as midnight on a moonless night.”

(#25) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Hát ez nem semmi.
Szeptember óta nem is értem mit csinálnak Telekomnál.Peeersze a Blackberryk árát azt emelni kellett még :W
Ez meg no comment: Nokia Lumia 920
egy éves előfizetéssel 168 990 Ft (+2 000 Ft)
két éves előfizetéssel 167 090 Ft (+1 630 Ft)

Teljes lehúzás.Arról nem is beszélve,hogy ha nem figyeli valaki az oldalukat és mondjuk bemegy két évet hosszabítani akkor drágábban veszi a telefont(10ezrekkel drágábban) mint ha megrendelné a honlapon kártyás csomaggal.
Nem,mielőtt mondjátok nem én jártam így,de biztos sokan vannak akik ezt benézik.Mostanában az hogy köt az ember valamennyi hűségidőt az nem számít,nem sokkal olcsóbb a telefon a kis csomagokban vásárolva(vagy még drágább).

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#26) sz3lim


sz3lim
tag

A kedvencem akkor is ez: Lumia 1020 két éves Mozaik XS előfizetéssel 184.630 Ft (-10 Ft) :DD

Szerintem ekkora akciók mellett már most is kígyóznak a sorok a Telekomnál. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) Blackmirror válasza sz3lim (#26) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Á nálam nem übereli a lumia 920 árát...MM-ben 90ezer,itt a majdnem duplája két év hűséggel.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#28) Lambach


Lambach
tag

Árszabás tekintetében a Telekom a legpofátlanabb cég szerintem...m

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#29) sz3lim válasza Blackmirror (#27) üzenetére


sz3lim
tag

De ezeket az "akciókat" ki találja ki? Vagy ennek van valami értelme? Egyszerűen számomra érhetetlen...

(#30) Silentfrog válasza sz3lim (#26) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én aludni sem tudtam várva ezt a hatalmas áresést! :P

(#31) Blackmirror válasza sz3lim (#29) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én nem tudom,de szeptember óta vannak "megzakkanva" addig elég normális áraik és akcióik voltak.
Bevezettek egy új árszabást,eltörölték az állandó online kedvezményeket.Próbálnak valami újat...nem tudom,hogy megéri-e nekik.Ha valaki körültekintően vásárol akkor biztosan sarkon fordul és megveszi máshol.

Egyébként én 7 éve előfizetőjük vagyok,és arra is régen volt példa hogy a vodafone-nál valami olcsóbb mint náluk.
Webshop ár: 141 140 Ft xperia Z ára 2 év hűséggel.
online akcióban kártyás csomagban 115ezer.

iPhone X@R, iPad Pro

(#32) Gusztáv válasza bandras0226 (#19) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem csak a MM-ben enni, más nagy (megbízható) elektronikai üzletben is ennyiért adják. Meg a 820-at is olcsóbban, mint ők 2 év hűséggel :W. Mi pont most akarunk 20+ 820-at venni, kíváncsi vagyok milyen árat mondanak.

A 920 különben 90k-ért egy elég erős ajánlat (szerintem).

Laci

(#33) llaszlo


llaszlo
veterán

Nem tudom, hogy mit művelnek. Pár hete néztünk telefont családtagoknak. Mostanra kiválasztották, hogy melyikek kellenének, viszont most a kezdőrészlet majdnem 5x annyi lett, mint korábban volt meg van olyan készülék ami több, mint 10.000 Ft-tal drágább. Így most nem tudnak készüléket venni Legfeljebb egyet.
De a vodának is érdekes árazása van. A Red csomagokkal sokkal többe kerülnek a telefonok, mint az olcsóbb csomagokkal. Gyakorlatilag reklámozzák, hogy most már mindenkit korlátlanul és ingyen tudsz hívni csak ezt beépítették a készülék árába.
Sőt még vitamax-szal is olcsóbb a készülék, mint a Red előfizetésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#34) Silentfrog válasza llaszlo (#33) üzenetére


Silentfrog
veterán

Akkor veszel egy telot vitamax csomagban majd kidobod a kártyát és beletolsz egy red-es díjcsomagosat. :)

(#35) sz3lim válasza Silentfrog (#30) üzenetére


sz3lim
tag

Akkor nem voltál egyedül. :D

(#36) csakzolcs


csakzolcs
tag

már nem azért., de a telekom hova adja ennyiért a telefonjait amikor felébe meg lehet őket venni függetlenül, és nem vagy lekötve, nem fizetsz 2évig havi x összeget... régen ez más volt, a független volt a drágább, a szolgáltatók meg nagyon nagyon sokat engedtek a telefonok árából, hogy vigyünk hozzájuk pénzt. undorító!!!!!!!!!

(#37) jampop


jampop
tag

Nem baj srácok! Amíg részletre megkapják a parasztok, és nem kell egyben kicsengetni, mindegy, hogy mennyi az ár! Szombaton nem lehetett bemenni a pécsi Árkád T-Pontba, annyian voltak ott... :W :W :W

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

(#38) jampop


jampop
tag

Tulajdonképpen valamivel ellentételezni kell az emelt telefonadóból/szektorális adókból és más állami elvonásokból/frekvenciasáv jogosultságok meghosszabbításából fakadó profitcsökkenést! Amíg a kereslet oldal ezt elfogadja, illetve hiányzik a piaci verseny, mi fizetjük a révészt... :))

LG G4 http://www.flickr.com/photos/zsolt_szaloki/sets/

(#39) icezozo


icezozo
addikt

BB megint drágább lett :U

http://qwankido.hu/

(#40) knyitogato


knyitogato
őstag

Az a baj, h pl a T-nél csak akkor lehet Ikon csomagod, ha náluk veszel iPhone-t.

(#41) Ádám16


Ádám16
addikt

Nagyon vihetik a BB-ket, ha már drágábban adják. :U
+a Lumia 920 hogy a 'csába ilyen drága, mikor függetlenül, 2 év gyártói garanciával már 90k-ért hozzá lehet jutni? Ismét sok dolgon forgott a szemem, köszönjük Telekom.

(#42) egoistus


egoistus
tag

Az a durva hogy már a 3. telekom cikkhez írom be hogy ezek nem nóóórmálisak :W

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#43) franc0


franc0
őstag

Megmosogtató árak.

Szép még ez is.

De a magyarproli veszi, a helyükben én is ezt tenném.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.