Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Remélem ennek az új CEO-nak végre megjön az esze és végre oda rakják az erőforrásokat, ahová kell. Nem mellesleg pedig figyelni kéne a felhasználókra, frissítésekre.

Megyen!

(#2) i400 válasza CptAdamica (#1) üzenetére


i400
senior tag

Hát igen valahogy így! One M7-nél semmi gond nem volt a frissítésekkel gyorsan jöttek mindig hozzátettek valamit a telefonhoz, akkuidő sem csökkent drasztikusan. HTC 10-nél egy főverziófrissítés kb lefelezte a kijelzőidőt, amiért nem igazán voltam boldog. Reméljük alkotnak megint valami jót!

(#3) mjani1172


mjani1172
addikt

Jót tenne a piacnak, ha valóban visszatérnének.

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Én örülnék, ha visszatérnének.

(#6) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ne legyen igazam, de ha kijönnek felső kategóriával 400+-ért, akkor halva született feltámadás lesz.

De bízzunk benne megjön az eszük.

Everybody lies.

(#7) peestee83


peestee83
aktív tag

Jöhetnek az új telefonok, annak örülnék. Csak felejtsék el azokat a borsos árcédulákat, amik nem tükrözik a valós árát a mobilnak.

Cor ne edito

(#8) Badboys válasza peestee83 (#7) üzenetére


Badboys
őstag

Elképzelhető,hogy alkotnak valamit ami lehet akár ütős is,de ha a jelenlegi csúcs árakat nézzük nem sok jóra lehet számítani.

(#9) gattolino


gattolino
senior tag

Akkor van esélyük, ha minden csúcsot beletesznek és lesz 200 max
De álmodik a nyomor.. :D

Vivo X90 Pro Plus

(#10) Derrewyn válasza gattolino (#9) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Szerintem azt ők is belátják, hogy Samsung/Apple szinten nem árazhatnak. Ha mégsem így tesznek, akkor bukta lesz belőle.
Mégis miért venné meg valaki egy kvázi ismeretlen márka termékét, amikor ugyanannyiba kerül majd, mint az S11?

Nekem úgy tűnik, hogy a prémium szó kiemelt használata nem éppen a visszafogott árazást vetíti előre. :U

[ Szerkesztve ]

(#11) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jók ezek a kijelentések.
Sokat mondtak már ilyent.
Az évek alatt lett új Wartburg is, meg Trabant is.
Ja, nem! :DDD
Ennyire hiszek én is a visszatérésben.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) beyruth82


beyruth82
veterán

Borítékolható egy jó de méregdrága csúcsmobil.300 ezer felett nyit ahogy a többi top gyártó csúcstelefonjai.Naiv dolog ha valaki 200-250 ezres árakról álmodozik.Ezt nyugodtan kizártnak tekinthetjük.

(#13) Kasya válasza Barthezz2 (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

En biztos vagyok benne, hogy nem a Xiaomi arszintjen fog debutalni.

(#14) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nézzük csak, a multat?! Fingilingi vas, brutal ár. Ez jellemezte a HTC-t. Snapi 450-et eladni prémium árban. Ha most a csucstelokra koncentrálnak akkor mennyi lesz az ár? Csilliárd???

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) pg1966 válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


pg1966
aktív tag

Az idei évet leszámítva mindig is volt csúcskategóriás telefonjuk, mindig a többi csúcskategóriás márka árának szintjén, és semmivel sem voltak rosszabbak, mindig valami plusszal, ami nem volt a többieknél. Én a 12+-szal is elégedett vagyok, és várom a következő csúcs mobiljukat, mivel jelenleg nem találok olyat másoknál, amire leváltanám.
Remélem marad a sík kijelző, és nem kezdik el utánozni a Samu által elkezdett lehajló kijelzőt, ami szerintem csak egy parasztvakítás, viszont a használat rovására megy.

[ Szerkesztve ]

(#16) Derrewyn válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A csúcsmodellek nem voltak túlárazottak, max. az utóbbi pár évben, amikor szartak értelmesen fejleszteni, és elhanyagolták a supportot.
Még egy vacak, noccsos készüléket sem csináltak. Tiszta gáz, nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Nyilván ők is képesek egy csúcs mobilt letenni az asztalra, ha akarnak. Csak kérdés, hogy ki akarja majd megvenni? :F

(#18) pg1966 válasza hemaka (#17) üzenetére


pg1966
aktív tag

Mint írtam, pl. én.

(#19) gattolino válasza hemaka (#17) üzenetére


gattolino
senior tag

Szerintem annyira kevesen lesznek, hogy lassan lehúzhatják a rolót...

Vivo X90 Pro Plus

(#20) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Én kíváncsian várom mit hoznak majd össze. Az U11 tetszett, amíg nálam volt, az u12+ kamerában nagyon jó még most is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) rdt89


rdt89
addikt

Jó reggelt HTC, ideje votl felkelni. ;]

(#22) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ezek szerint még létezik ez a cég...

"a HTC éppen ezért nem is a feltörekvő piacokra, hanem a prémium árszegmensre kíván fókuszálni, hiszen ez lehet a szűkülő mobilpiac húzóágazata"

Arról azért ne álmodjanak hogy mindenki rohan a boltba fél milláért telót venni, még az apple/samunál is inkább a "jó lesz akkor a gyengébb modell is" a jellemző.

(#23) arn


arn
félisten

A vr nagy biznisznek bizonyult :) de a telojaik is elegge fokuszt tevesztettek. Igazabol miert is menne jol nekik?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24) kbyte1024 válasza pg1966 (#15) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az meg van hogy milyen vasakat akartak adni egy valag pénzért? Olyan jól mentek az eladások, hogy na ugye? Szinte szárnyalt a cég a sok jó telojuktol. Ja várj nem... Hagyjuk a dumát. Semmi kedvem belinkelni a sok szart amit leakartak tolni a userek torkán.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#25) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nem gondolom, hogy van esélyük, de próbálkozni lehet. Szerintem őket még az LG is leveri.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#26) Juhaszatti válasza kbyte1024 (#24) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Csúcskategóriáról van szó. Sosem volt HTC-m, de pontosan tudom hogy a flagshipjeik sosem voltak túlárazva, csak pont annyira, mint a legtöbb másik gyártónál. Annyit kértek a csúcsvasért, mint bárki más a kategóriában.
A középkategória ami el volt szállva árban, de azt kár idekeverni, se a hír, se a kommentek nem arról szólnak.

(#27) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én minden évben várom őket
Egy megfelelő ajánlattal bármikor visszatérnék rájuk, de csak ha biztosítják a gyors frissítéseket is :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) Fred23


Fred23
nagyúr

Sok sikert nekik, rájuk is fér!

(#29) MrPetya19 válasza pg1966 (#18) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én is. Jó lenne egy utód az U11-nek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#30) HarleyCustom válasza Kasya (#13) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hanem alatta? ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#31) stilo18


stilo18
addikt

Htc Sensation, M7, M8, M9 után ha olyat tennének az asztalra, mennék vissza Samsungról :C

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32) Koris


Koris
aktív tag

Ha kijelzőben picit erősítenek,akkor nem lesz gond.Nekem biztos lesz még HTC-m. :K

(#33) feenty


feenty
aktív tag

Kb. mióta a piacon vannak nekem mindig nagy favoritom volt a cég. Azt kell mondjam, hogy soha, egyetlen készülékükben sem csalódtam. Bár az is igaz, hogy leginkább a felső kategóriából válogattam, így talán elvárható is volt a problémamentesség.
Soha egyetlen HTC készülékemmel nem kellett szervizbe mennem, mindig hibátlanul tették a dolgukat. Egy szó mint száz, nem voltak soha olcsó mobilok, de legalább megbízhatóak voltak.
Az viszont tény, hogy az utolsó pár évben nagyon elmaradtak az innovációk, így jómagam is az U12 után már egy P30 Pro-nál kötöttem ki... Igazából nem bántam meg, piszok jó a cucc, de nekem valahogy hiányzik az a valami plusz ami mindig előjött belőlem ha egy HTC zászlóshajót vettem a kezembe.
Szóval én szurkolok nekik, kell a színesebb piac mindenkinek (még ha nem is szeretik a HTC-t).
Alig várom, hogy visszatérhessek a HTC tulajok táborába immár egy méltó készülékkel.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#34) Aryon87 válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

+ figyelni az ár-érték arányra is.
Drukkolok azért nekik, mert az U11-el igencsak elégedett voltam, főleg fotózás terén

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) CptAdamica válasza Aryon87 (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem ideje lenne kukázni a Sense-t, úgy sincs már sok értelme. Áttérnének a stock droidra, akkor a frissítés is könnyebb lenne. Összeszerelésben úgy is top kategóriásak. Az árat pedig tartanák a OnePlus szintjén, ami még bőven a Pixel telefonok alatt van, akkor simán nyerők lennének.

Megyen!

(#36) Aryon87 válasza CptAdamica (#35) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem erre ne várjunk fél lábbal.. :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Jajj, de szerettem a HTC telókat.... Bármikor szívesen visszatérnék, ha letennének valami jót. Minden évben erre várok, csak már sok éve nem tudnak rendeset alkotni sajnos.

(#38) Wapmester


Wapmester
senior tag

tényleg szuper lenne, ha valami értelmes, jól átgondolt , versenyképes csúcskategóriás készülékkel újra előjönnének, mindig is szerettem volna egy ütős HTC-t, de az utóbbi években semmi hasznos nem jött tőlük számomra :)

(#39) MrPetya19 válasza CptAdamica (#35) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én pont a sense apró extrái miatt szeretem, főleg a képernyőkép szerkesztést találták el nagyon.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#40) *Mukeey* válasza Aryon87 (#34) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Van köztük pár elég jó kép. Főleg az estiek tetszenek.

Hát igen, kár a HTC-ért. Első okostelóm a HTC Touch volt még win mobile-al.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#41) Aryon87 válasza *Mukeey* (#40) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi. És az még a Nougat rendszerrel készült, Gcam még sehol nem volt. Tavaly még volt alkalmam egy kis időre hozzájutni, immár Oreo rendszerrel, és a gcam is kiválóan ment rajta: https://www.flickr.com/photos/144073675@N05/albums/72157710882382922/page1

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42) joey04 válasza Barthezz2 (#6) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Depression válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


Depression
veterán

Szó sincs a cikkben csúcstelefonról, inkább ezt vedd figyelembe: "hanem a prémium árszegmensre kíván fókuszálni". Tehát nem csúcs hardver, hanem csúcs ár lesz, mint mindig. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#44) mjani1172


mjani1172
addikt

Szvsz a csúcsmodellek kora lassan lejár.
Mostanában veszek (vettem) új telefont, sokáig nézelődtem mi legyen.
Nincs olyan feladat amit egy 100-150 ezres telefonnal ne lehetne megoldani, (életszerű, hasznos dologra gondolok) csak egy 300 ezres telóval.
Ha a Xiaomi egyszer rájön, hogy stabil szoftvert írjon, ami nincs tele minden ócskasággal, meg csirkelábbal, vagy valaki komolyan venné a közepes szegmenst, akkor csodát lehetne művelni.
Hardverben, erőben már nem kell több.
És jönnek az új olcsó kamerák,(redmi note 8 pro) azok is nyújtanak annyit amennyi kell.
Nem kell több.

[ Szerkesztve ]

(#45) Ádám16


Ádám16
addikt

Kifogyott a HTC-ből az egyéniség, és az árakat is rosszul lőtték be. Az a gond, hogy szerintem az emberek tudatából már kb. kikopott a márkanév ragyogó fénye, sok éve volt az a One széria, amiért még sorbaállás volt.

(#46) nyisziati válasza Ádám16 (#45) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, elég régen volt már a Sensation.
Ha letennének 200-ért az asztalra egy Poco F1 szintű készüléket (HTC-sre felfejlesztve), akkor lenne esélyük.

(#47) kbyte1024 válasza Depression (#43) üzenetére


kbyte1024
addikt

erről van szó ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#48) atike


atike
nagyúr

Jó lenne ha lenne belőle valami, de ahhoz tényleg változtatniuk kellene jópár dolgon. Kb esélytelen. Sajnos.

(#49) Noukoum


Noukoum
veterán

Egy jó árazással sok mindent lehet kezdeni. Csak nem a Samsungra kell árazni hanem a Xiaomira..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#50) enginev3.0 válasza Noukoum (#49) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felesleges ilyet várni

Egy jó készülék mellett rá lehet tenni egy 300as címkét

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.