Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

Piston 3 kópia :DD

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) Krill77


Krill77
őstag

Eleg csúnya, ormótlan szegény.

(#3) zorrokalap


zorrokalap
tag

8 Hz lol, majd 2 Hz alatt beszelhetunk... #thuglife

[ Szerkesztve ]

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A fülzsírt rendesen kipurgálja? :D

(#5) Lacok válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


Lacok
őstag

Ez még jobban bepréseli a hallójáratba. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) troviko


troviko
senior tag

Hát ez kéne.

https://www.oldtech.hu/

(#7) bteebi válasza zorrokalap (#3) üzenetére


bteebi
veterán

±10 dB-en akár tudhatja is ;).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) Duree


Duree
veterán

Kicsit ijesztőek a paraméterei, biztosan remekül szól viszont erősen túlzónak tartom az árát.

duree54

(#9) bteebi válasza Duree (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Hát erősen overkill az árazása - ennyiért már nagyon jó fejeseket lehet kapni, vagy akár egész tűrhető hangfalakat is, persze kompaktságban, használhatóságban nem ugyanazt nyújtják. Sovány vigasz, hogy vannak ettől jóval drágább fülhallgatók is :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) Duree válasza bteebi (#9) üzenetére


Duree
veterán

Azért meghallgatnám , illetve szeretnék olvasni már egy olyan tesztet ahol összehasonlítják az extrém magas árazású un high end füleseket egy hétköznapibb AKG-val vagy Sennheiser-rel.

duree54

(#11) bteebi válasza Duree (#10) üzenetére


bteebi
veterán

Jó lenne, de azért ez nagyon szubjektív, és nem árt(ana) hozzá a valós szakértelem ÉS a remek hallás (szóval nem max. átlagos hallású informatikai újságíróknak kellene ilyen tesztet írniuk; persze valahol az átlagos hallású embernek az a lényeg, hogy másik átlagos hallású ember hall-e érdemi különbséget).

Az is mindenképp probléma szerintem, hogy a legtöbb hangcuccos teszt a szaklapokban szinte tiszta ezotéria, ami nekem nagyon nem bejövős :P. Persze nem minden a linearitás, a dinamika meg a THD, de a túltolt szubjektivitás és kamutolás se az én világom.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.