Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Fura, hogy most így felkapták ezt a termékfotót is az Edge +-al az állványon, már egy ideje kint volt. A G-be 855-nél nem hiszem, hogy újabbat fognak majd belerakni, de kíváncsian várom majd legalább egy teszt erejéig.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) tibcsi0407 válasza ghiottone (#1) üzenetére


tibcsi0407
félisten

GSMA szerint 865 lesz: [link]

https://utdetailing.hu/

(#3) ghiottone válasza tibcsi0407 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hmm, elnéztem - úgy emlékeztem, hogy az Edge+-ban 855 van, de nem, az is 865-öt kapott. Szóval ez tényleg 865 lesz akkor, mert Motonál jó szokás szerint egy felsőbb kategóriás procit beleraknak a következő évben kiadandó 1 kategóriával alatta lévő készülékbe.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) tibcsi0407 válasza ghiottone (#3) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igazából nincs jelentősége, én 845 óta nem éreztem már rendszerszinten semmi sebességnövekedést. Gamereknek érdekes lehet, de ennyi.

https://utdetailing.hu/

(#5) Csabulator


Csabulator
tag

Üdvözítő megoldás az asztali mód, remélem lesz piaca és akkor egyre több gyártónál meg fog jelenni valamilyen megoldás!

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#6) Zitta válasza ghiottone (#1) üzenetére


Zitta
őstag

Hmmm. Na ez egész jópofa hír! Már csak egy jó árcédula kell rá és jöhet! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7) ghiottone válasza Zitta (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ legyen rendbe a hangminőség és a kijelző, valamint a frissítések ne tegyék tacsra a telót (ala Z2 Force Pite)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) atike


atike
nagyúr

Tévés elrendezés vagy asztali mód...? Vagy az ugyanaz lenne...?

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Új leak a dobozról... ;] [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) ghiottone


ghiottone
nagyúr




Forrás: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Na fax@, ez az asztali mód is csak "exclusive" készülékeken, és szolgáltatónál lesz elérhető... akkor jobban járok egy DeX-es készülékkel. Csalódás. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Csabulator válasza AxBattler (#11) üzenetére


Csabulator
tag

Hát ez elég elszomorító. A DeX-el pluszban azért is jársz jobban - már ha egyáltalán ez szempont - mert a Windows 10 jobban támogatja a Samsung készülékeket, pl. Androidos programokat tudsz futtatni a megfelelő készülékkel. Azért nem rossz...

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#13) AxBattler válasza Csabulator (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, és elterjedtebb is + valószínűleg erősebb fejlesztői háttér áll mögötte.
Asszem' elengedem a Moto-t, pedig nagyon jó ár/érték arányú készülékeik lennének...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.