Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Ryoo válasza janeszgol (#13) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ez a kijelentés nem állja meg a helyét, a szoftverével semmi baj sincs a meizunak, az android verzió frissítések azok, amik hiányoznak, nem ugrik főverziót és a biztonsági frissítés is ritkán változik. Nekem az M3 Note-om 2 év után is simán megkapta az akkor legfrissebb flyme 6.3-as verziót, amit szerintem rajtuk kívül 1 gyártó sem tud elmondani magáról. Attól hogy nem frissítik szarrá a telefont, még egy teljesen jól használható rendszer. Példának itt vannak a Nokia és a Xiaomi Android One-val szerelt telefonjai, amiket a havi frissítések tesznek egyre használhatatlanabbá (nekem úgy tűnik szerencsém van). Az android főverzió frissítés pedig egyébként is a 200-300e Ft-os csúcstelefonok kiváltsága bármely gyártónál, kivéve az Android One. Ha meg egy korábbi biztonsági frissítésen van egy adott telefon, az miért akkora baj? Valakinek teljes kielégülést okoz az, hogy az adott hónapot látja, mikor a telefon névjegyét bámulja? Nem hinném hogy, az emberek nemzetbiztonsági titkokat tárolnának a telefonjukon....

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.