Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garold


Garold
senior tag

A kinézete nagyon tesztik, egyre jobban bejönnek a letisztult cuccok.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#2) jan101


jan101
tag

ezaz, végre egy "gémer" egér ami hupililán pulzálva tud villogni :D erre vártam

(#3) F34R válasza jan101 (#2) üzenetére


F34R
nagyúr

xd meg 8200 cpi ;]

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép darab, de én maradok a vezeték nélkülieknél - annyira nem vagyok nagy gamer. :)

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Komolynak tűnik. Nem vagyok a gamer egerek ellen, de azt sose értettem miért jó ha a led világítás villog!?
Egyrészt ki a franc nézi azt játék közben, másrészt meg nem zavaró az mondjuk sötétben?
Nem rossz ötlet a led világítás mert design szempontjából kellemes hatást kelt és nekem tetszik is - a Kone-om is ilyen - de hogy a villogás ki a f...nak kell azt nem tudom.

(#6) Horbal válasza jan101 (#2) üzenetére


Horbal
őstag

Nekem Naos 3200-am van. Nagyon szeretem. És szoftverből minden világítás kikapcsolható.

Igényes és strapabíró egér.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#7) sing1ep1ayer válasza Angel1981 (#4) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Szerintem senki nem annyira nagy gamer, csak valamivel szeretne kitűnni a tömegből.

(#8) Sotho válasza Dany007 (#5) üzenetére


Sotho
őstag

Ez azér van hogy heccsatt után az asztal alól föltápászkodva hamar megtaláld az egeret. :K :D

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ütős egérke, viszont az ára is üt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) M3oH


M3oH
addikt

Jart nalam Mionix eger, es most haver azt gyuri. Teljesen rendben van, minosegi cucc.

(#11) jan101 válasza Horbal (#6) üzenetére


jan101
tag

kétségem nincs felőle, de ezt a világítósdit, hacsak opció is, akkor is röhejesnek tartom... Inkább adnák nélküle pár dollárral olcsóbban... Mára minden gémer periféria elmehetne karácsonyfadísznek :D

(#12) Locutus


Locutus
veterán

Sajnos viszont a megbízhatóságáról, és a supportjáról rendkívül negatív vélemények keringenek a mionixnak...
A NAOS5000.nek elég sok konstrukciós, és szoftverhibája van, amire a userek évekig várták a firmwarefrissitést pl. Aztán ami nemrég kijött hozzá, az nemhogy orvosolt volna bármit, a legtöbb embernek használhatatlanná tette az egerét...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

kevés a gomb egy gamer egérhez...

(#14) ggg666


ggg666
őstag

Én is inkább a G700-as Logitech-nél maradok.

(#15) persil


persil
nagyúr

Nem tudom miért kell minden "gamer" egér tesztjébe beleírni, hogy fejlövés.
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, profi játékos ezer forintos tesco egérrel is kiboncol mindenkit, aki meg szarul csinálja, az 200 ezres egérrel sem fog fejbelőni senkit.

Basszus a lényeg meg kimaradt: szóval nagy szép tetszik, de ugye kézbe kéne venni, hogy több is kiderüljön :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16) deatom


deatom
tag

Surface Quality Analyzer Tool technológiával is, ami elemzi az adott egérpad felületét, és ahhoz igazítja a mozgás pontos felismerését....jíhááá, végre!!! :C :C :W :W :W :W legalább lesz mire fogni, hogy ha valamelyik jobb padon nem fog rendesen működni az egér!
a következő generációs Surface Quality Analyzer Tool 2.0 pedig meg fogja mondani a márkát és a pad összetételét is, valamint a várható csúszás minőségét is, valamint ajánlani is fog egy Mionix padot! A 3.0 azt is megfogja mondani, hogy hol van a legközelebbi bolt , ahol meg tudod megvenni!!!

Csinálhattak volna valami minőségi, egyszerű, minőségi szenzoros egeret jó ár/érték arányban, egy sokak által kedvelt formával. Ehelyett csináltak egy arm processzoros, 8200 dpis, Surface Quality Analyzer Tool-os álprémium vackot, 90 euróért, 1 év garival.

Én ennyit nem adok egy Mionixért, ugyanis nem tudok róla, hogy ennyire megbízható, prémium gyártó lenne..ráadásul még az átlagos garanciánál többet sem vállal ezért a vadállatért, ennyi pénzért....kíváncsi lennék a mikrokapcsolókra....illetve a szenzor márkájára.....

ez csak az én véleményem, ettől az egér lehet jó, de nekem ezek a dolgok feleslegesnek tűnnek...... :)

(#17) jones965


jones965
Modder

Én már 2 éve használom a NAOS 3200 egerüket. Nagyon szuperül konfigurálható, pontosan alkalmazható.
Ellenben az utóbbi hónapokban stand-by módbol való visszatéréskor egyszerűen nincs eszköz, és ezen csak az újra csatlakoztatás segít. Ez egy ilyen kategóriájú egérnél számomra elfogadhatatlan.
A firmware frissítéssel meg sem próbálkozom a sok pórul járt user miatt.

(#18) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha az egérben ketyegő processzor sebessége több, mint hússzorosa az első számítógépedének, az bizony visszavonhatatlan jele annak, hogy megöregedtél.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) blaca83


blaca83
őstag

A formavilága nagyon tetszik az egérnek, de a 90 Euro környéki ár már nem annyira. :B :P

A 8200 dpi-t nem hiszem, hogy sokan kihasználnák szinte feleslegesnek mondható szerintem, DE ha ez :
"-elemzi az adott egérpad felületét, és ahhoz igazítja a mozgás pontos felismerését-" tényleg működik akkor az igazi áttörés a "gamer egerek" terén és a felárat is megéri! ;] :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#20) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

8200 dpi, anyám... (:o

Firmer frissítéssel wifi nyomtatásra is képes lesz :D

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#21) Locutus válasza blaca83 (#19) üzenetére


Locutus
veterán

Ez miért is lenne áttörés?
2 éve használok Gigabyte M8000X egeret, és az is tudja ezt. Leteszem az egeret, nyomva tartom 3mp-ig a jobb szélső gombot, és rákalibrálja a szenzort a felületre.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#22) Mögle válasza jones965 (#17) üzenetére


Mögle
csendes tag

Hasonló gondom volt egy noname usb<->ps2 átalakítóval meg egy ftdi usb<->usart átalakítóval is, windows alatt standby-ból visszatérve random lecsatlakoztak, lehet hogy nem ugyan az a probléma forrása, de nálam akkor működtek ha az eszközkezelőben az eszköz tulajdonságoknál az energiagazdálkodás fülön a "gép kikapcsolhatja az eszközt..." rubrika nem volt bepipálva.

(#23) Dany007 válasza Locutus (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Persze hogy nem áttörés... A ~ 3 éves Roccat Kone egeremben is van ilyen szenzor, csak nem így hívják, hanem TCU-nak Tracking Control Unit... :D
Amúgy nem igazán láttam hasznát, nem nagyon éreztem különbséget a "kalibrált" és kalibrálatlan felület között. Ellenben volt már, amikor jól elcseszte az egészet. :)

Ez mind csak marketing duma. Egyszerűen már nem tudják mit rakjanak egy egérbe. Ez meg legalább hangzatos és egy okkal több amiért az agyatlan gamer (nem mindegyik az) több pénzt ad ki, plusz amiért drágábban el lehet adni.

A legfőbb szempont a pontosság, minőség és a kényelem. A többi csak maszlag.

(#24) mepet


mepet
addikt

Nem értem amúgy ilyen áron ki az aki nem Steelseriest vagy egy jobb Razert választ... Ki vesz "zsákbamacska egeret" kb 30ezerért? :F

(#25) CyberPunk666 válasza mepet (#24) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

vagy logitechet, vagy MS-t...

(#26) Leóó


Leóó
csendes tag

Egy éve vettem Mionix naos 5000 egeret. A szerkezet jó és strapabíró, de a szoftver egy katasztrófa. Akármire kattintok benne, hogy színt váltsak a világításon vagy ilyenek, kapásból kifagy az egész, és újraindítani sem lehet. Semmi frissítés nem jött ki rá, hogy ez a probléma megoldódjon. Nem vagyok tőle elragadtatva. MAga az egér tetszik, de soha többet nem veszek ebből a márkából. :D

www.omegalabs.eu

(#27) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Lézeres is, csillog is, villog is, nyócezer' sok cpi is, teszteletlen is, hovatovább drága is, DE gémer'! :C
Musthave'! :U

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#28) KYZRR


KYZRR
őstag

:P :DDDÉs be lehet perelni a gyártót, ha 10 killből 1 nem fejes???

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#29) Locutus válasza KYZRR (#28) üzenetére


Locutus
veterán

A gyártót aligha, mivel az a mondat nem tőlük származik ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#30) albert8


albert8
addikt

Razer imperator v2

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31) Locutus válasza albert8 (#30) üzenetére


Locutus
veterán

Mi köze annak ehhez?
Akkor már razer ouroboros.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32) albert8 válasza Locutus (#31) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem ez egy másolata annak, fogásra és kinézetre is,+még szinre is.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#33) Locutus válasza albert8 (#32) üzenetére


Locutus
veterán

Mert mindenkettőn van egy görgő?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#34) blaca83 válasza Locutus (#21) üzenetére


blaca83
őstag

Pont arra gondoltam, hogy ha MŰKÖDIK a dolog és nem csak "parasztvakítás" akkor áttörés!

Azt Én is tudom, hogy több gyártó próbálkozott már ezzel, de NEM áttörő sikerrel...! :B ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#35) albert8 válasza Locutus (#33) üzenetére


albert8
addikt

Bocs rosszra emlékeztem:

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#36) Locutus válasza albert8 (#35) üzenetére


Locutus
veterán

Ő... mindkettő.... egér?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37) ng0ofy válasza Argos (#27) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

:D Ez így működik ez van. Akinek tényleg jó egér kell meg vegyen játékos egeret, ne gémert. Csak szegény angoloknak hogy magyaráznám el? (: G4m3R <--> gamer :DDD

Egyébként ezt a 8200 CPI-s ézer cuccot megrángatnám, lehet, hogy mégsem rossz, jó lenne ilyeneket kipróbálni valahol.

[ Szerkesztve ]

(#38) Dany007 válasza ng0ofy (#37) üzenetére


Dany007
veterán

Sajnos semmi értelme a próbáknak. Azzal max a nagyon feltűnő hibákat és kényelmetlenségeket tudod kiküszöbölni.
Volt pár komolyabb egerem és az első próbálgatások alkalmával mindegyik nagyon bejött. Jó érzés volt megfogni, kellemes volt használni, jó volt az érzékenysége stb... Aztán eltelt 1-2 hét és különböző helyzetekben előjöttek a problémák.... Mégse olyan kényelmes, mégse reagál olyan jól bizonyos helyzetben stb...

(#39) Argos válasza ng0ofy (#37) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Nos, igen...
Ha, valóban jó játékos egér kell, akkor ott a kipróbált MX518/310, G400, Ikari, WMO stb, ismeretlenül ilyen újdonságba, pláne ennyiért én tuti nem ruháznék be.

Viszont küllemre nekem eléggé bejön ez a rágcsáló - leszámítva a ledeket.
Legalább kikapcsolható lenne... :(((
(Nálam a PC, modem, hangfal ledjei is le vannak takarva, az is zavar, nemhogy egy hupililán villódzó egér.. :N )

...elmúlik...

(#40) CyberPunk666 válasza Argos (#39) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

az mx 518 harmad, a g500 meg fele ennyibe kerül...

Ennél nevesebb gyártók nevesebb termékeit is megkapni olcsóbban.

Csak az ilyen brutális darabok kerülnek ott is ennyibe.

(#41) ng0ofy válasza Argos (#39) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Aztán magyarázhatod a főnöknek, hogy azért haladsz lassan a munkával, mert nem fordul az egered, de milyen szép!
;]

(#42) Argos válasza ng0ofy (#41) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Úgy-úgy! :DDD

(#40) CyberPunk666:
Ennyi, de ez új, meg 16,8 millió színben villódzhat... ja várjál.. nem egyszerre.. mégse olyan jó. :(((

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#43) bocsika


bocsika
aktív tag

8200dpi. :O Minek? 1000 fölött sosem használtam még egeret.

(#44) Reggie0 válasza CyberPunk666 (#40) üzenetére


Reggie0
félisten

Nalam a G500 meg is halt 2 ev alatt. Szenzorhiba...

(#45) ggg666 válasza Reggie0 (#44) üzenetére


ggg666
őstag

Ha 2 év alatt akkor még gariba kaptál egy újat.

(#46) Reggie0 válasza ggg666 (#45) üzenetére


Reggie0
félisten

Mar nem, azert tobb volt 2-nel 1-2 honappal.

[ Szerkesztve ]

(#47) deatom válasza Reggie0 (#46) üzenetére


deatom
tag

a logitech 3 éves garanciát vállal rá, a logitech-nél kellene érdeklődni!

(#48) Reggie0 válasza deatom (#47) üzenetére


Reggie0
félisten

Amikor vettem, csak 2 ev volt rajta. A garilapon is ez van.

(#49) CyberPunk666 válasza Reggie0 (#44) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Nekem februárban lesz két éves, remélem előtte tönkremegy és kapok egy újat :D

(#50) Reggie0 válasza CyberPunk666 (#49) üzenetére


Reggie0
félisten

En annak orulok, ha valami nem megy tonkre:) Amugy nem a Logitech hibaja volt, maga a szenzor ment szarra, amit keszen vesznek.... Rendeltem bele egy ugyan olyan szenzort, csak az volt a szopo, hogy ok egyedi rendelesben veszik, igy 2 labbal kevesebb van rajta, mint a normalis piaci verzion. Majd ha lesz idom kimerem, hogy melyik 2 nem kell es megprobalom bepaszirozni a helyere, vagy epitek belole sajat egeret azt az orokre garis:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.