Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szerinted OperaMini alól volna értelme próbálkozni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2) RedAnt válasza philoxenia (#1) üzenetére


RedAnt
aktív tag

A Mini beépített feedolvasóját nem szoktam használni, mostanában a Google Readert preferálom. Abban az a jó többek közt, hogy van nagyon kényelmes webes felülete, és mobilra optimalizált interfésze is, ami remekül megy opera minivel.
Ezt mi sem demonstrálja jobban,mint hogy most is így értesültem a hsz-edről, és jelenleg is a kettes metrón utazom.:D

╚╦╦╦

(#3) philoxenia válasza RedAnt (#2) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Arra gondoltam, hogy a Yahoo!-n keresztül. Nem a beépítettel, ott nem tudom, hogy lehet fölvenni oldalakat.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) RedAnt válasza philoxenia (#3) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Jaa, nem, a pipes oldalon található megjelenítőhöz kevés a mini javascript támogatottsága. Nekem a 4.0.10406 verzióval nem mutatja.
Bár ennek a lényege nem is az lenne hogy a yahoo oldalán látod az aktuálisan topikokat, hiszen ezt a fórumon is látni :) hanem hogy akkor is tudsz mindenről, ha nem lógsz 0-24-ig a fórumon, mert kapsz értesítőt minden frissült topikról.

╚╦╦╦

(#5) philoxenia válasza RedAnt (#4) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az a gond, hogy javán keresztül, mire eljutok a legfrissebb hsz.-ekhez többször letöltöm félig a régieket. A Symbianos böngészőkkel működik? Lehet, veszek egy 6120-at netezgetni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6) RedAnt válasza philoxenia (#5) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Be kell jelentkezni, és akkor a friss hozzászólásoknál nyílik meg a topik, már ha azt állítottad be magadnak.

nekem 6120c-m van, de jobban szeretek rajta a minivel netezni; a beépített böngészőt kb. csak akkor használom ha le akarok tölteni valamit. Egyszerűen gyorsabb; szerintem ilyen kis képernyőn jobban használható a mini mobilos nézete mint minimapozni, és ha vissza akarok lépni, nem kell megvárnom míg újra letöltődik az előző oldal (ezt utálom legjobban a beépítettben, de lehet hogy csak én nem jöttem rá, hogy kell kikapcsolni...)

[ Szerkesztve ]

╚╦╦╦

(#7) burgatshow


burgatshow
veterán

Szia!

Itt az én pipe-om, azonban van vele egy kis problémám. Nem tudom eltávolítani a tömbböl az első (nulladik) elemét, ugyanakkor máshogy nem tudom darabolni az oldalt... :(

Esetleg van valami jó megoldásod?

A blogokról szólna a pipe...

(#8) RedAnt válasza burgatshow (#7) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Nem biztos hogy a legszebb megoldás, de megpróbálhatod hogy fetch page-ből kijövő feed első elemét levágod. Erre nem találtam beépített operátort, de megoldható mondjuk így:

╚╦╦╦

(#9) burgatshow válasza RedAnt (#8) üzenetére


burgatshow
veterán

Köszönöm, működik. Azt én is észrevettem, hogy nincs rá beépített funkció, de más ötletem meg nem támadt.

Köszik mégegyszer.

(#10) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Kicsit update-eltem a fórum parsert, hogy a title tagok tartalmazzák a fórum nevét a topik mellet.

╚╦╦╦

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.