Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Phülöp


Phülöp
addikt

ha nem lenne itthon macska, tán be is merném vállalni

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2) Duck663


Duck663
őstag

Nagyon csövesen néz ki! :)

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#3) gabee jr


gabee jr
tag

150€? Vendelbá az öreg alkesz fűtésszerelő 1 liter páleszért megcsinálja ezt a borzalmat, legfeljebb pattogzik majd róla a 25 éves zománcfesték.
:DD

"Csukaharapást szőrivel"

(#4) Low Noise


Low Noise
senior tag

A hír címe zseniális :)

(#5) tothzoltan válasza Low Noise (#4) üzenetére


tothzoltan
tag

+1 :K

I'm thinking different.

(#6) Ixion77


Ixion77
őstag

Azt az egyet nem értem, hogy ilyen jellegű házba miért kell a GPU-t riserrel rakni be. Kellene olyan opció, amikor az alaplap az egyik oldalon van, rajta 160-as normál magasságú hűtő, és a GPU normálisan a slotba dugva.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7) Duree


Duree
veterán

Jó drágán adják a krómozott csövet.

duree54

(#8) #16939776


#16939776
törölt tag

Egész pofás. Ez a klaszik jól néz, ki de nagyvonalúan figyelmen kívül hagy pár apróságot, amitől egyszer még rémálomba csaphat át a használata. :))

(#9) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jaj, a régi szép emlékek! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) Yany


Yany
addikt

Szerintem gyönyörű és meglepően innovatív darabkái vannak egyszerűsége ellenére (vagy tán éppen azért). Ha a por nem lenne a szgép ellensége, már rég ilyesmim lenne.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11) Nyersszotyi


Nyersszotyi
tag

Van a padláson egy ugyanilyen csak kerekei is vannak. Vagy 30 éve raktam félre egy zsúrkocsit, hogy egyszer majd még jó lesz valamire. Hát tessék, erre. Pedig egyszer már majdnem szétfűrészeltem szegényt az anyaga miatt. :DDD :DD

Adjatok nekem egy egész Bolygót a Világegyetemben és kimozdítom helyéből a fix pontot.

(#12) Yany


Yany
addikt

Ez a csőváz bennem is felidézett alternatív megoldásokat. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#13) arn


arn
félisten

Bakker… 20 eve gondolkodtam ilyenen, opcionalis es modularis oldalfallal

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14) prolad


prolad
őstag

Kíváncsi vagyok, mi lesz az ITX platformmal. 3-4 slotos VGA-k, 200 wattos processzorok, kilowattos tápok. Az új APUk-ra meg ott az STX jóval kisebb méretben.

Csinos, tetszenek az ilyen házak, de sose mertem bevállalni.

(#15) Ixion77 válasza prolad (#14) üzenetére


Ixion77
őstag

Szerintem nem lesz velük gond. Mostanában nagyon divatosak. SFX tápból is vannak már jó 750+ wattosak (én a Corsair SF750 Platinum-mal szemezek), prociból nem feltétlen kell a legnagyobbat venni, az új ITX házak pedig már egész jól fel vannak készülve a nagy GPU-kra is.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#16) icp1970


icp1970
senior tag

Csöves konfighoz kiváló :DDD De most tényleg.Ez mitől ház?Inkább számítógép tartó keretnek nevezném.

(#17) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog (1)

Simán el tudnék ebből egy szerveres változatot képzelni, csak a szerverszobát elég jól kell szellőztetni hozzá a por miatt... :)

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#18) bifida


bifida
csendes tag

Nekem egy Streacom FC5 Alpha házam van- ezért elsőre azt hittem ez is egy ventillátor nélküli megoldás lesz, passzív hűtőfelülettel. Számgépes hifi megoldásként az enyém I 6100T, SSD, PCI-E riser kártyán házon kívül egy passzív gt1030 és nincsen mozgó alkatrész. Szóval ez nekem nem jött be...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.