Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timer


Timer
veterán

2 darab Charge 3 van jelenleg itthon, korábban volt 2 darab Charge 2 (családban maradt), 1 darab Flex, 1 darab Flex 2, illetve két okosmérleg is. A Charge-okkal és a Flex-szel nincs gond igazából, eltekintve attól, hogy a Charge 3 esetében már kettőben halt ki a kijelző egyik pillanatról a másikra, de a Fitbit support díjmentesen cserélte mindkettőt (pedig az egyiken nem volt már garancia). Az első Aria egy undorító sz@r volt, ahányszor ráálltam, annyiszor mért mást. Végül addig peccselték, hogy az első mérés mindig hibás volt, a második utána rögtön viszont már pontos, a differencia kerek 1 kilkogramm volt, de vagy plusz, vagy mínusz. Nevetséges, na. Ezek után azért vettem a tudatos vásárlói magatartás jegyében egy Aria 2-es modellt is, hátha felvesznek a pénzemből egy értelmes fejlesztőt, és örülök, mert az a nulladik naptól jól mér, semmi gondom vele.

Összefoglalva: ráfért a cégre a google felvásárlás, mert az appjuk jó, az eszközeik sem feltétlenül rosszak, de nagyon kell nekik egy épeszű vezetés és MEO, mert végük lesz, pláne ilyen árszabással. A felelősséget kábél semmiért nem vállalták eddig sem, pont jó anyacéghez kerültek ezzel a mentalitással.

Szerencséjük, hogy az alvás elemzésük, illetve a szoftverük a legjobb, eddig bármi mást néztem, sírni támadt kedvem. Mondjuk a Prémium előfizetésüket nyugodtan feldughatnák annak, akinek az eszébe jutott, az mocskos undorító húzás. Szerencsére nincs rá szükségem, az alap dolgok pedig így is mennek szépen (már).

[ Szerkesztve ]

(#2) veszbud22


veszbud22
lelkes újonc

Ha ez így van, ami a cikk témája, akkor felmerül a kérdés, hogyan lehetett így forgalomba hozni... :Y

(#3) Richoo44 válasza veszbud22 (#2) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Szerintem ez teljesen egyértelmű.A Fitbit is, ahogy a többi selejtes cucc, laborkörülmények között vannak tesztelve.Ha az ottani értékek, "jólvanazúgy" kategóriába esnek, "átlagos" felhasználásnál már igen nagy eltérések lesznek.Szomorú, hogy ezt meg lehet még mindig tenni.A Samsungos akksi is érdekes volt Note 7 esetében,kicsit azt érzi az ember, hogy akármilyen selejtet eladhatnak nekünk, a vége egy ejnye lesz, egy pénzbírság amit ( jól emlékszem a a Samsung ezt egy negyed év alatt ledolgozott) veszteségként leírnak és csókolom.
Richo

(#4) Patrik.Varga válasza Richoo44 (#3) üzenetére


Patrik.Varga
tag

És mennyire igaz, amit írsz. Ugyanez van az autók fogyasztásánál is.
Vagy pl a kosárlabdában, ahhoz, hogy 60-65%-al tudj tobni meccsen, edzésen nyugodt körülmények között 90% felett kell legyen. Na, a mérnökök megelégszenek labor körülmények között a 60-65%-al, de aztán a való életben mi lesz vele? :-D :-D :-D

(#5) TechMagneTic


TechMagneTic
tag

Rengeteg Fitbit termékem volt annó... Zip + Flex 1-el kezdtem. Zip egész jó volt egy darabig, amíg nem kezdte lemeríteni a gombelemet havonta.. Majd Charge-ra váltottunk exemmel. Totál random nem lehetett szinkronizálni. Android - IOS - Windows10-el. Végén már csak Windows-al tudtam. Illetve közben az akkuk is feladták, azok is cserélve lettek. Majd lett egy Surge... Ami szintén nem szinkronizált az istennek sem semmivel... egy Blaze-en gondolkoztam egy ideig aztán feladtan örökre a Fitbit témát és amelyik ismerősöm venne biztosan le is beszélem róla. Oké. Szoftver rendben van... de azzal nem érek sokat. Soha többé Fitbit... A Cikk után meg még jobban...

(#6) kBika válasza TechMagneTic (#5) üzenetére


kBika
csendes tag

Nekem még charge 4 volt anno, de az is nagyon sokszor elfelejtett szinkronizálni.. most kellett megint edzéshez valami tracker, de a charge 5 180 eurós ára egy vicc :D

(#7) TechMagneTic válasza kBika (#6) üzenetére


TechMagneTic
tag

Annó előrendeltem a Huawei Watch Fit-et. Ajándék mérleggel együtt. Azt hiszem 35 ezer volt. Azóta is tökéletesen működik. Óra is meg a mérleg is. Sose volt semmi baja....

(#8) Schuler888


Schuler888
senior tag

Tipikus peldaja ha ilyen kis csicskacegnel van ilyen alig van hirertek, hiaba szamszeruleg nagysagrendekkel tobb es nem csak elorendeloi idoszakban tortent eset, mint a note7nel...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.