Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) maláj


maláj
őstag

nem is értem ez, hogy történhetett :DDD

(#6) mate317


mate317
tag

érdemes lesz megnézni, hogy nyitnak ma az apple részvények, amik gyengélkednek mostanában, de legalábbis megtört a lendület. tegnap ugyanis bemutatták a surface-t, ami nem tűnik gyengének, még az rt- modell is sokaknak használható lesz szerintem laptop helyett.

[ Szerkesztve ]

(#7) hito


hito
nagyúr

Más nem jut eszembe, mint hogy: csak így tovább! :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) tybsen


tybsen
addikt

Valahol ertheto ez, regebben gyakorlatilag konkurencia nelkuli volt minden, amit arultak. Manapsag mar egyreszt eros a konkurencia is, masreszt azok az emberek is, akik eddig kizarolag az apple termekeivel szimpatizaltak, kezdik felismerni, hogy mar letezik alternativa, ami ar/ertek aranyban adott esetben jobb lehet.

Sajat pelda: anno az iphone 3g-t imadtam (amig meg nem adta magat) es mivel szukosek voltak az anyagi lehetosegeim, ezert nem vettem ujabb iphone-t. Aztan szepen lassan megszoktam az androidot, most pedig mar olyannyira megszoktam, ill. az android is olyannyira felfejlodott, hogy akarmennyire is elismerem az iphone kivalo anyaghasznalatat es a letisztult kulsot, nem adnek olyan sok penzt egy iphone-ert. Raadasul az UI sem vonz mar kicsit sem. Az 1 ev garancia pedig ilyen magas ar mellett kulonosen megfontolando.

En meg kevesebb eladast josolok az apple-nek, ha a konkurencia anyagminosegben is felhozza magat.

[ Szerkesztve ]

(#11) wolfman


wolfman
veterán

:U

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) Misály válasza V.T.CS. (#10) üzenetére


Misály
addikt

Elmentek gyorsan meg egy iphone-t venni.

(#15) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

A konkurencia felnőtt hozzájuk, sőt már sok termék túl is mutat rajtuk.

(#18) mate317 válasza tybsen (#9) üzenetére


mate317
tag

Az biztos, hogy anyagokban nagyon ott vannak. De a konkurenciánál már kezd terjedni az unibody polykarbonát ház, ami szintén kiváló minőséget kölcsönöz a készüléknek.

(#19) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem tudni kell, mikor éri meg apple terméket venni, és mikor nem.
nekem az utolsó apple cuccom egy G3-as volt, azóta csak messziről szemlélem a termékeiket és a hajmeresztő áraikat...

(#20) tybsen válasza mate317 (#18) üzenetére


tybsen
addikt

Stimmel, nekem pl. a lumia 800 a megjelenese ota szerelem, de pl. a femes htc radar-t is jo erzes kezbe fogni. Viszont pont a napokban nyomkodtam meg az 5-ös iphone-t, tenyleg igazan jo hozzaerni. :B

(#22) Misály válasza tybsen (#20) üzenetére


Misály
addikt

En amig nem volt aluhazas telom mindig vagytam ra. Amiota egyszer leejtettem es meglattam a lumiakat azota vagyom ujra a muanyagra. Tok nelkul hordom a telefonjaimat, na arra az alu nem jo.

atike: ez gyenge, ellenben a fent linkelt android user pl van a munkahelyemen is:D

[ Szerkesztve ]

(#25) kristee


kristee
tag

Tök jól mutatja egyébként a csökkenő eladást, hogy elfogytak az előrendelhető iPad-ek XD
Élmény ilyen topikokat találni ;) :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#27) fordfairlane válasza kristee (#25) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez az előrendelésben elfogyott dolog önmagában nem mond sokat, annyit jelent, hogy kevesebbet gyártanak, mint amennyit vennének. Jelentheti azt is, hogy marha népszerű a termék, meg azt is, hogy gond van a kihozatallal.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#28) fateless


fateless
veterán

Mivel az iPhone 5 nem olyan rég jelent meg, érthető, hogy az iPhone-ok eladási darabszáma visszább esett, hiszen sokan kivártak a vásárlással. Nekem ez nem tűnik aggasztó hírnek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29) ittakary válasza Asbee (#26) üzenetére


ittakary
nagyúr

Pontosan. Nem is igazán az Apple a vallás, hanem az Apple-utálat... egyre inkább biztos vagyok ebben :)

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

És akkor mivan, itthon olcsóbb lesz a kenyér? :DDD

(#32) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egyszer vége lesz mindennek. Az Apple sem lesz mindig piacvezető ezen a területen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) kocczkaa válasza V.T.CS. (#1) üzenetére


kocczkaa
tag

(#1) V.T.CS.olvasd el az aláírásom
Szerintem iPhone eladások csökkenését a már piacon lévő használt modellek is okozhatják! Lehet aki vált iPhone ra először 1 használtat vesz és csak utána megy az üzletbe 1 új ért! Legalábbis én ezt fogom tenni 1 i4S el :))

Telefonon gyorsabb. Csak este vagyok online. +36 70 500 7021

(#36) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Végre valami jó hír. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#42) catroot válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


catroot
veterán

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.