Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elfogadnék egy ilyen Ice Silver Vita-t. Remélem nyárra tényleg lemegy az ára.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) dahneey


dahneey
tag

már csak a játékfelhozatalon kéne javítani, ahogy néztem a külföldi oldalakat eddig nem vitték túlzásba.

(#3) olbaidhun válasza dahneey (#2) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 derekasabb kínálat kell, mert a versenytársak (droid, iOS) is szépen felzárkóztak az utóbbi időben... hihetetlen, de egyre élvezhetőbb a játékok megvalósítása, pl egy nagyobb kijelzős telón, ami már valóban multi funkciós svájci bicska! :K

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4) ViharVadász válasza Mister_X (#1) üzenetére


ViharVadász
őstag

Egy ilyet én is, szerintem gyönyörű ebben a színben :DD : :K

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5) Xaels válasza olbaidhun (#3) üzenetére


Xaels
félisten

LBP, MK, MGS, Uncharted nekem elég jó felhozatal lenne, hogy megvegyem csak egyelőre még drága az én költségvetésemhez.

A mobilos játékok nagy része csak látványban zárkózik fel. Tartalmilag közelében nincsenek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Rég gondolkozom a Vita beszerzésén, de az ára mindíg visszafogott. Talán majd így.

(#7) PHM


PHM
addikt

A hír utolsó mondatának vége szerintem így jobban hangzana:
19.980 jenes árcímkével fog kerüli boltokba kerülni.
19.980 jenes árcímkével fog a boltokba kerülni.

(#5) Xaels: Egyetértek, ebben, és ugye a hardveres irányítás terén
még előnyben vannak a konzolok. Egyelőre.
Indie játékok terén például viszont vitathatatlan a telefonok előnye.
Ráadásul már vannak bluetooth-os joyok a telefonokhoz.
Ez a menet nem lesz sétagalopp, és attól tartok, a következő
generációnál még rosszabb lesz a helyzet.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Jó hír. Előbb-utóbb még veszek egyet.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9) gianni85


gianni85
veterán

250 dodó kb 55e HUF... már 50ért lehet kapni 3G Vita-t itthon :F Akkor itthon már volt árcsökkentés? :DDD

(#10) kelzsoca válasza gianni85 (#9) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sufnigsm boltokra gondolsz, ahol a garancia a boltba szól? :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#11) gianni85 válasza kelzsoca (#10) üzenetére


gianni85
veterán

konzolboltra gondoltam, név szerint a konzolstudio-ra. Nem tudom, hogy ott boltba szól-e a gari, vagy Sony-hoz. Eddig csak boxot vásároltam ott, és annál ugye számla meg garijegy nélkül is él a Microsofthoz a garancia regisztrálás után.

(#12) kelzsoca válasza gianni85 (#11) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én úgy tudom ott nem adnak hivatalos garanciát, csak bolti garancia van, legalábbis PS3 konzolokra biztosan, és az árakat elnézve a Vita sem lehet kivétel. :)

https://vertigostore.eu

(#13) Drever


Drever
csendes tag

Amint lenne rá android venném is.
Mert ugye a soc megfelelő lenne.

[ Szerkesztve ]

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#14) gianni85 válasza kelzsoca (#12) üzenetére


gianni85
veterán

melyik bolt ára mérvadó akkor? Bár ez az 1év gari Sonyéknál elég nevetséges. Jól megkerülik az EU-s előírt 2évet, úgy mint az Apple.

(#15) Tankos5672


Tankos5672
tag

Ideje volt. Nagy bukás a Sony-nak a VITA. Talán majd így. Több program rá még, és best buy akár.

Nekem dudálsz, kisautó?

(#16) kelzsoca válasza gianni85 (#14) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem ez.

https://vertigostore.eu

(#17) Xaels válasza PHM (#7) üzenetére


Xaels
félisten

A fizikai irányításra egyre több alternatíva van, bár a BT plusz fogyasztást jelent míg a kábeles megoldások sokszor körülményesek és limitáltak. Az indie játékosok azelőtt sem vettek kézikonzolt, a telefon csak megnyitotta nekik a lehetőséget, hogy játszanak. Igazi játékosoknak nem jelent alternatívát 1-1 mobilos cím.

Egyesek már kenyérpirítót sem vennének ha nem android fut rajta :o

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Mister_X válasza PHM (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

lyavitva!

@Drever: minek elgányolni az egészet Androiddal? :F Akinek az kell, az vegyen telefot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Na így már nem kizárt a vétel, elegem van a már telefonos bohóckodásból....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) anulu válasza GeryFlash (#19) üzenetére


anulu
félisten

azt kell mondjam, hogy dettó. ami nem péklapát (Samu Note 2 vagy afölött) azzal képtelenség kényelmesen játszani, vagy babaméretű keze maradt az embernek felnőtt korára is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.