Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

uhh

"Kiborult, mert a pasiját kirúgták a suliból és ez nagyon rosszul érintette őt."
Engem rúgtak volna ki otthonról ha ilyen barátnőm lenne, vagy ha lány lettem volna és ilyet hozok a családba.
A fiú egy igazi hulla nulla unintelligens balfácán takony külyök lehet, vonza a bajt.
(egyáltalán az a tény hogy más kirúgásáért picsog)

aztán a csaj is megéri a misét:
Meg az egyéb "problémái" is rátettek pár lapáttal. Tíz tantárgyból bukásra áll az iskolában és emiatt sokat veszekszik otthon a nővéremmel.
10-ből..miből nem? :Y veszekszik a...nővé...az anyjával? :F Oszt ugyan miről? hogy mekkora hülye ribanc hogy 10ből képes megbukni? azért 10 tanár csak nem pikkel rá. Nehéz kidumálni.
10-ből geci :Y (ha 2-3-asom volt már majd kitépték a hajam pedig csak egyszerűen nincs érzékem a nyelvekhez, sajnos a mai napig mellesleg úgy hogy minden többi 4-5 volt mindig csak az az 1 tárgy volt neces.)

uhh
A baj nem jár egyedül úgy foglalnám össze.
A abból a lányból semmi nem lesz, legfeljebb kurva, vagy szalagos biodroid.
Van apja ennek a ...lánynak?
Bár a nővéred se lehet egy nagy észkombájn ezek szerint, mert a nevelési eredménye közelít a 0-hoz.

Nem akarlak megbántani...

én 10 bukásnál már kiláncolnám a székhez meg az asztalhoz
mint mama meg be se engedném a takony külyköt a lakásba és 10 bukással igen elbeszélgetnék a kedves lányommal "hogy ez még is mia büdös geci hogy így neveled az unokámat?" ezek szerint a mamád se igen nevelte meg a nővéred.

... de sajnálom hogy ilyen családod van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.