Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Keeperv85 válasza Csoffadalom (#17) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"azt nem tudom mit visznek el?"

Téged. Közmunkára, vagy csinálnak helyet valamelyik süllyesztőben. Tudod, ahová az embereket azért viszik, hogy megtanulják, hogy ha nem vagy egy undorító emberforma állat, egy két lábon járó féreg, akkor te vagy az, akit el lehet taposni. Akkor te vagy, aki becsületesen dolgozik... a többiek helyett is.

Az a baj, hogy mi rossz felé mentünk az egyedfejlődésben. Nemhogy beálltunk volna arra az oldalra, még inkább távolodunk tőle. Tőlem megkérdezték, akarok-e csoportvezető lenni. Mondtam, hogy csak akkor ha nem kell megalázzam azokat, akikkel egy helyről kezdtem. Valamiért nem lettem csoportvezető... Szerinted? :) Na meg azt kérdezték, hogy "Össze tudod írni kiket kell büntetni napi szinten? Vagy kit kéne kirúgni?!" Vagy az én agyam van fordítva bekötve, vagy valami nem volt ezzel rendben. Nálam ez úgy ment volna, hogy összeírom azokat, akik gyengébben teljesítenek, hogy utána átbeszéljük mi a baj, miben tudok segíteni. Meg azokat is, akiken látom, hogy jól dolgoznak, hogy lehessen őket valami aprósággal jutalmazni. Nem pénzzel, hogy a többi féltékeny legyen. Nem. Akár csak pár emberi szóval, vagy egy picit több szünettel. Az elképzelés persze életképtelen. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.