Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Legalább ténylegesen biztossá vált, hogy ki volt a tolvaj. Viszont az unoka húgoddal tényleg hiba volt így beszélni miután kiderült. Egyáltalán nem azért, mert nem érdemelte meg, hanem mert lehet róla tudni, hogy egy árulkodós, színészi tehetséggel megáldott kis... nem írom le mi. Az ilyen emberekhez hozzá sem szabad szólni, hacsak nem vagy kamikaze. Bocsánatot kérni pedig mindig nehezebb, mint vádaskodni, így nem is csodálom, hogy lapítanak mint barna a zöldben. Vagyis lapítanának. Bármennyire is egy család vagytok, én azt javaslom, hogy hagyd őket a fenébe. Semmit nem értek vele, ha folyton csak veszekedés van, pláne ha a társaság egyik fele úgy látszik erősen korlátolt szellemileg. És hát okos enged, szamár szenved. Nekik lesz öröm, mikor hülyeséget csinálnak. Itt van ez a gyámság. Lehet nekem van késő, de arra nem találtam utalást, hogy végül befogadták-e vagy sem. Ha igen, az csak plusz egy ok, hogy hagyd őket. Nekik fog eltűnni még ez-az, náluk fog előjönni az, hogy a gyerek otthagyja az iskolát, és a többi. De ez nem a Ti bajotok édesanyáddal. Nem Ti kényszerítitek őket erre. Persze az anyai szívet ismerve Ő nem fog tőlük elzárkózni, hisz akkor a lányával, és az unokájával is megszakadna a kapcsolat. Egyébként erre a gyámságra visszatérve... Ha örökbe fogadják a gyereket, akkor mint írtad, az unoka húgod és a srác féltestvérek lesznek. Viszont így hogy tovább? Járnak? Mert az aztán minden lenne, csak nem etikus.

Remélem nem írtam semmi sértőt, ha igen, ezer bocsánat. Ember is vagyok, meg fáradt is. :)

Nyugodj békében Integra!

(#2) bmate7


bmate7
csendes tag

21.sz.:/ rohatul igazad volt!:D de egyet érték az elöttem szólóval, hagyd őket.

De vagyunk-e azok, amik lehetnénk?

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Minek idegesited magad ezen? Szard le az egeszet, nem kell hozzajuk szolni, nem kell rajuk nezni. En szinte egyik rokonommal sem tartom a kapcsolatot, csak faterommal, a testverevel, tesommal es a csaladjaval es itt ki is fujt.

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Részvétem.
Hát igen, az emberi elme csodái... :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Emlékszem ennek az elejére..
Hát akkor nálatok is van gond,de én nem értem hogy a nővéredék miért fogadták be azt a gyereket.Biztos azért mert az unokahúgod barátja.... :( :(

(#6) Csoffadalom válasza Szatyor95 (#1) üzenetére


Csoffadalom
tag

Most már tudom, hogy kár volt azért az üzenetért, de akkor nagyon idegbeteg voltam. muszáj volt az orra alá dörgölni. Lehet nem írtam, már hónapok óta ott lakik náluk a kölök. És még azt is elvárták volna, hogy anyám keressen neki nyári munkát! Hát ezen is majdnem beszartam!
A kis csaj nem hisz senkinek, olyan mélyen bele van esve ebbe buzi gyerekbe. Úgy tudom még mindig együtt vannak.
Nem írtál semmi sértő dolgot, inkább csak azt írtad le amit én is érzek.

Lauda: Az lesz amit mondtál, csak szar dolog ez így a saját családommal.

pulyka jocó: Nem csak azért, hanem mert élete szerelme. 15 éves és már mindenkinél jobban tudja mi az igaz szerelem. Na persze. A testvére halál normális, nem pasizik, nem ku&#álkodik, nem bukik meg 10 tantárgyból. Azt teszi amit egy normális 15 évesnek kéne. Tanul.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#7) Lauda válasza Csoffadalom (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Hosszutavon jot fog tenni. :D A csalad sajnos ilyen, azokat nem konnyu lerazni magadrol. :DDD

(#8) Simi87


Simi87
senior tag

azt mondják, hogy az ember nem válogathatja meg a családtagjait.
dehogynem. nekem is megy.

(#9) greenity


greenity
aktív tag

Vannak dolgok, amiken nem tudsz és talán nem is kell változtatni.
Minden családban vannak bajok, nálunk is, nem is kevés, mi sem tudunk változtatni a dolgon.

Ha ennyire elutasítóak nem kell velük foglalkozni, persze tudom, hogy ez nehéz és kb. lehetetlen, de próbáld a magad életét élni és nem figyelni rájuk.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) Szatyor95 válasza Csoffadalom (#6) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Az idegesség nagy úr, én is bántam már meg a felindulásból való reagálást, így értem miért írtál neki. Ja, hogy még munkát is... Aztán egy hét múlva a rendőrök hozzák haza onnan, mert lopott. Ha meg ez nem volt elég ok, hogy szakítson vele... Nagyon okos hölgy képe rajzolódik bennem ki.

Nyugodj békében Integra!

(#11) Klaus Duran válasza Szatyor95 (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

LOL

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) Csoffadalom válasza Szatyor95 (#10) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én nem bántam meg semmit, csak beismertem hogy hiba volt. Nem szakít vele, mert nem hisz senkinek és ő élete szerelme. ez az egész hiszti meg rosszul létek is csak azóta vannak mióta ismeri a kölköt. Iszonyatosan rossz hatással van rá. Pár atyai pofon talán segítene, de a köcsög sógor csak a nővéremet tudja megütni. Ahhoz elég erős, de ahhoz hogy a lányát megnevelje már nem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#13) Szatyor95 válasza Csoffadalom (#12) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Igen, így utólag leesett, hogy a magam helyzetéből indultam ki, azért írtam megbánást. Az a dolog ismerős, hogy csak azóta ilyen, mióta van ez a gyerek. Ezt én is első kézből tapasztaltam meg, már írtam is róla, meg most írom az aktualitásokat. A sógorhoz meg külön részvétem, gondolom az a fajta, akinek ha mondasz egy bonyolultabb szót, egy hétig leragad.

Nyugodj békében Integra!

(#14) Fr0z3n válasza Csoffadalom (#12) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Újra végig olvastam a sztori első részét is, ne csak emlékezetből írjak. Családod hölgy tagjai jól tudnak párt választani... Én a helyedbe elkaptam volna a gyereket és egy kiadós ver... beszélgetésben részesítettem volna. Ezek után főleg, már minden mindegy alapon. Tudom, nem megoldás, de jobban éreznéd magad.
Sajnálatos, hogy ilyen dolgok történnek. Hogy egyáltalán megtörténhet. Ezek a mai fiatalok kiábrándítóan szánalmas genygócok. Nálunk egy a háztömbbe lakik egy pár, egyik másikkal érik egy kis beszélgetés...
De ez a szülőknek is a hibája nem kis részben. Az, hogy sokat dolgozik, nem kéne, hogy kifogás legyen. De ugye tudjuk, kifogást mindig könnyebb találni mint megoldani a problémát. Már amennyiben felismerik azt, nem úgy mint jelent esetben.
Engem egyedülálló szülőként anyám nevelt fel, 14-16 órát dolgozott. De mégis tudott rám figyelni, megtanította hol a határ.

Egyébként az aláírásodra +1.

[ Szerkesztve ]

(#15) Csoffadalom válasza Fr0z3n (#14) üzenetére


Csoffadalom
tag

Akkor is és most is komolyan megfogalmazódott bennem, hogy többed magammal elkapom a gyereket és megnevelem, ha már a szülei nem tették. De nem tettem és most sem teszem, bár viszket a tenyerem nagyon.

Az fáj az egészben, hogy hiába is próbálom bármelyiküket is meg győzni, nem figyelnek rám. Próbálkoztam már ész érvekkel, normális hangnemben, agresszívan ordítva és semmi eredménye nem volt. Vakok és hülyék, hogy felfogják nem ártani akarok nekik. Láttam a nővérem szenvedéseit, próbáltam meg győzni akkor is amikor megverte és elhagyta a sógorom. Könyörögtünk neki anyámmal, hogy ne fogadja vissza és adja be a válópert. Még az orvosi látleletet is össze tépte és két hét után vissza fogadta azt a faszt, mert sírva könyörgött. Ő meg szereti a férjét, állítólag. Azóta minden heppi. A sógor újra iszik, cigizik, pedig korábban pont a gyerekek miatt szokott le mind kettőről.

Szar az egész, én innentől kezdve nem akarok foglalkozni velük, pláne nem az ügyes-bajos dolgaikkal.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#16) #56230144


#56230144
törölt tag

Neked nem kell fogalkoznod velük :) Majd az élet elrendezi őket, a srácot is, a csajt is, mindenkit :) Az életben nincsenek győztesek/vesztesek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.